רמת השרון

שחר של יום חדש

בנוכחות מאות צופים התקיים משחק הכדורסל המסורתי בין תלמידי חטיבת עלומים לבין בוגרי החטיבה, לזכרו של שחר לוי ז"ל, בוגר כיתת הספורט בבית הספר שנפטר בגיל 15 לאחר מאבק במחלת הסרטן

שרון יונתן 06/12/2018
משחק הכדורסל בין הבוגרים לתלמידים (צילום: אילן לוי)

יש הרבה אירועי ספורט ברמת השרון, אבל זהו אחד המרגשים שביניהם. כמיטב המסורת של חטיבת הביניים עלומים, נערך ביום שישי שעבר משחק הכדורסל המסורתי בין תלמידי עלומים לבין בוגרי החטיבה. משחק הכדורסל הוא לזכרו של שחר לוי ז"ל, בוגר כיתת הספורט מחזור ל"ב בחט"ב עלומים, אשר נפטר ממחלת הסרטן לפני כ-9 שנים בהיותו בן 15 בלבד. השנה מלא עשור לקיום המשחק לזכרו של שחר, ובמשחק נכחו האב אדיר, האם דפנה, שתי אחיותיו טל ופלג, ועוד נציגים ממשפחת לוי. 

את האירוע, אליו הגיעו 550 צופים, מרביתם תלמידי בית הספר, פתח ראש העירייה, אבי גרובר, כאשר לצדו נכחו יעקב קורצקי, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט, אריק דורון, מנכ"ל אגודת הספורט (שתומכת ועוזרת כבר שנים רבות בקיום האירוע), אורית לבון מנהלת העל יסודי באגף החינוך, ומנהלת בית הספר אנדי קליסקי.   

 

שחקני עלומים, בוגרי בית הספר, המשפחה ובכירי העירייה (צילום: אילן לוי)

שחקני עלומים, בוגרי בית הספר, המשפחה ובכירי העירייה (צילום: אילן לוי)

המשחק היה מותח וצמוד ובסיומו גברו בוגרי החטיבה על תלמידי בית הספר. בתחילת המשחק קיבלו שתי תלמידות החטיבה (שירה הלוי מכיתה ח'3 וגלי דרור כיתה ט'7) מלגה מטעם עיריית רמת השרון ואגודת הספורט לאור מסירותן והשקעתן בספורט.

 

דידי לוי, רכז חינוך הגופני בבית בספר, ציין עוד כי במחצית המשחק התקיימה גם תחרות יד הזהב בקליעות מקו העונשין בין תלמידי החטיבה כאשר מקום ראשון זכה בשוברים על סך 300 שקל ממסעדת זוזוברה, מקום שני בשובר על סך 200 שקל מרשת אייבורי מחשבים וסלולר, ומקום שלישי ארוחת בוקר זוגית בארקפה נוה רסקו.

אדיר שחר לוי, אביו של שחר, אמר בנאום שנשא: "שחר הוא התחלה של דבר חדש שנלקח מאיתנו, אהב את החיים ונגע בכל אחד מאיתנו. המילים 'חבר טוב' חקוקות על מצבתו. אין לנו ספק ששחר היה שבע רצון מהמסורת הזו. זו דרך הנצחה שאינה מובנת מאליו וכאן שלוחה תודה לכל הנוגעים בדבר: אריק דורון, עיריית רמת השרון וחט"ב עלומים וכמובן דידי היקר. אני גאה לגור ברמת השרון, אני גאה להיות רמת שרוני".                                                                        

השבוע הוסיף: "זה משחק עשירי שנקרא ע"ש שחר לוי. הייתה לנו התרגשות עצומה לחוות את הטקס את החברים, צוות המורים וכמובן ראש העיר ואגודת הספורט. להנציח את שחר בצורה היפה ומקובלת על כולם, קנתה את לבנו".

 

 

 

 

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מסמכים הושלכו בחצר החברה לקידום החינוך והתרבות
מסמכים הושלכו בחצר 'החברה לקידום החינוך והתרבות'
ילדי מדיה אנקורי בונים אתרים
ילדי מדיה אנקורי בונים אתרים עם מומחי חברת WIX
ניר קריסטל
סיירת הורים חוזרת לפעול ביום העצמאות
הלך לעולמו הפעיל החברתי מרק בריל
הלך לעולמו הפעיל החברתי מרק בריל
"גם לכלבים שלנו מגיע לרוץ חופשי"
העירייה גררה ופינתה 170 גרוטאות כלי רכב לגריטה
חזרו ללימודים
הפאנל בתיכון הראשונים , חגיגה דמוקרטית
תלמידי הרצליה יחזו את תוצאות הבחירות לכנסת?