רמת השרון

שקוף שזה ונדליזם

תושב רמת השרון מתלונן על כתובות גרפיטי על הקירות האקוסטיים השקופים בדרך השרף וקורא לעירייה להגביר את האכיפה בנושא

שרון יונתן 09/12/2018
כתובות הגרפיטי על הקיר האקוסטי (צילום: פרטי)

למערכת הגיעה תלונה על כתובות גרפיטי על הקירות האקוסטיים השקופים בדרך השרף ברמת השרון. על תופעה זו התלונן השבוע יריב גפני, תושב ותיק, שנתקל בתופעה המכוערת כמו יתר תושבי העיר שעוברים במקום.

"בהליכות הבוקר לאורך השרף נתקלתי בעשרות כתובות", אמר השבוע גפני והוסיף: "נעצבתי אל לבי משום שמניעת ונדליזם זה עניין של חינוך, אך כשזה מגיע לרכוש הציבור יש להפעיל סנקציות. כואב הלב לראות חבלה בהשקעה עצומה שמטרתה הייתה לתת לתושבים גם הפרדה מרעש הרחוב וגם שקיפות לנוף".                         

גפני סבור כי על העירייה להגביר את האכיפה בנושא: "לשם כך דרוש מנגנון, חלקו רשת מצלמות, חלקו פיקוח יעיל ולא פחות חינוך לערכים, אלו חסרים במקומותינו. מאחורי הדברים שנים של פער בהתקנת רשת יישובית של מצלמות ומוקד מתאים שיגדילו את איכות הפיקוח והביטחון האישי ויצמצמו לא רק את תופעות הוונדליזם אלא גם את גלי הגניבות והפריצות".   

מהעירייה נמסר: עיריית רמת-השרון משקיעה משאבים עצומים בשיפור חזות פני העיר והגבירה משמעותית את פעילות האכיפה כנגד תופעת הוונדליזם, שכוללת בין היתר מתן דו"חות קנס למלכלכים ברשות הציבור. מגמה זו תלך ותתרחב גם בעתיד.

אנו נמשיך לעקוב ובינתיים ממתינים לפניות שלכם, תושבי העיר, שמעוניינים לדווח לנו על כל מחדל, מפגע, תלונה, או מטרד הקשורים בתחום חזות העיר או בנושאי תחבורה. נא לשלוח פנייה (למייל sharony@local.co.il, עדיף בצירוף תמונה) ואנו כבר נעשה עבורכם את העבודה.

  

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר כבן 60 טבע באשדוד - מצבו קשה
אלפי עובדים באילת יערכו עצרת מחאה בדרישה לבחון חלופות לסגירת שדה דב
שת"פ חוצה יבשות
יום התרמה קרן רועי לא אחסר
יום התרמה "קרן רועי לא אחסר"
מטען צינור ותחמושת
אישום: החזיק מטען ותחמושת במשך - 13 שנים
יש במה להתפאר
מחפשים את המטמון ביקב הרי גליל
פרסום ראשון: מסתמן- קריב מקימה "גוש חוסם" לכוכבי