רמת השרון

יצאה לדרך

מועצת העיר פתחה קדנציה נוספת בישיבת מועצה שהתקיימה הערב (רביעי) באשכול פיס. ראש העירייה, אבי גרובר, שעדיין לא גיבש קואליציה ולא מינה את סגניו, נשא נאום ובו פירט את עיקרי תוכניותיו לקדנציה הנוכחית

שרון יונתן 12/12/2018
ראש העירייה בנאום שנשא בישיבת המועצה החגיגית (צילום: באדיבות העירייה)

הערב (רביעי) התקיימה באשכול פיס ברמת השרון ישיבת המועצה החגיגית לפתיחת הקדנציה בנוכחות בני משפחה ותושבים שכיבדו את המעמד החגיגי. הישיבה התקיימה כאשר ראש העירייה, אבי גרובר, עדיין לא הצליח לגבש קואליציה ולא מינה את סגניו לקדנציה הנוכחית.

את הערב הינחו עומר שילון וגפן מרקוס ממועצת התלמידים. חברי המועצה עלו בזה אחר זה ונשבעו אמונים למדינה והתחייבו למלא באמונה את שליחותם במועצה.

לאחר פרידה מחברי המועצה היוצאת נשא גרובר נאום ובו אמר: "אני שמח להיות כאן, ואני מודה לתושבי העיר, שבחרו בי לכהונה נוספת לעמוד בראש העיר האהובה שלנו. בקדנציה הקרובה נקדם ונשלים תהליכים משמעותיים וחשובים מאין כמותם לרמת השרון שלנו: נחנוך בתי ספר חדשים; נבנה שכונה חדשה ממערב לגליל ים, ונרחיב ונפתח משמעותית את שכונת נווה גן; אזור התעסוקה בצפון גלילות ייכנס לתנופת פיתוח אדירה, נסדיר כניסה ויציאה נוספת לעיר בצומת מורשה, רחוב החרושת יעבור מתיחת פנים משמעותית, נפתח פארקים רחבי ידיים, והרשימה עוד ארוכה. כל אלה יקרו רגע לפני שרמת השרון תחגוג מאה שנים להיווסדה, ממש בסיום הקדנציה שמתחילה הערב. אנו דרוכים ומוכנים לעשות הכול על מנת להבטיח את הצלחת העיר והגשמת החזון שבו בחרו התושבים".

חברי המועצה סביב שולחן המועצה (צילום: שרון יונתן)

חברי המועצה סביב שולחן המועצה (צילום: שרון יונתן)

הקהל בישיבת המועצה (צילום: שרון יונתן)

הקהל בישיבת המועצה (צילום: שרון יונתן)גרובר המשיך: "כשאנו מביטים קדימה, חשוב שתמיד נזכור שהעיר שלנו, רמת השרון, והקהילה המדהימה שמרכיבה אותה, הייתה תמיד מעוז ליברלי במדינת ישראל.עיר שהיא מגדלור של חיים עירוניים לצד חיי קהילה אחת ומאוחדת, עיר שידעה לטפח צביון חיים חילוני לצד סובלנות לאחר, לאמונותיו ולתפיסותיו. כשאנו שרים בהמנון "להיות עם חופשי בארצנו", אנחנו מכוונים לכל חלקי העם.לכן, כאן, ברמת השרון שלנו, את ואתה שווים, בלי הבדל דת, גזע, מין או העדפה מינית.כאן דעות לא יושתקו וכאן אמנות לא תצונזר.כאן תושבים יצעדו יחד עם בני זוגם, בין אם הם סטרייטים או להט"בים. בו בזמן, כאן לא יחללו בתי כנסת, ולא יתנכלו לאנשים בשל אמונתם. ברמת השרון, איש באמונתו יחיה, וכולנו חלק מקהילה אחת, מאוחדת, שלמה, פלורליסטית ומכבדת. על מנת שנוכל לעמוד במשימה חשובה זו עלינו לגלות מנהיגות קשובה, אך בה בעת כזאת שפניה קדימה; מנהיגות שמקדמת אחדות ושיח מחבר ומאחד; מנהיגות שמקדמת את ערכי המנהל התקין; מנהיגות שמקדמת שוויון מגדרי, קודם כל בתוכה; מנהיגות שתוביל את העיר שיקרה לכולנו לעבר רף האיכות שהולם אותה".

גרובר הודה לחברי המועצה שהיו שותפיו בחמש השנים האחרונות:"ברצוני להודות לחברי המועצה היוצאת, אשר הקדישו את מרצם בשנים האחרונות למען קהילת רמת השרון. ולברך את חברות וחברי המועצה שמושבעים היום לתפקיד. חברים, העבודה האמיתית מתחילה היום - ובצידה גם הזדמנות. בעוד חמש שנים, כשנביט לאחור, נזכור את הרגע הזה - שבו עשינו עוד צעד משמעותי לעבר העתיד שהתושבים שלנו ראויים".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
משה בלפור נגד החברה הכלכלית
רב מרכז העיר והמקוואות הרב  בן ציון יעקב קרמר (שמאל)  ואברהם קורזוך מנהל מחלקת המקוואות(ימין)  בבדיקת כשרות בורות הטבילה במקווה החדש
סיור במקווה החדש הנבנה בשכונת קפלן בכ"ס
פועל נפצע ממוט ברזל שנפל עליו
פועל נפצע ממוט ברזל שנפל עליו
בוגרי מחזור 2018 בבינתחומי בהנפת הכובעים
כ-2,000 בוגרות ובוגרים קיבלו תארים במרכז הבינתחומי הרצליה
שיר תקווה ליתמות
שיר תקווה ליתמות
"אתה מת. זמנך קצוב"
פעילויות חג סוכות בקניון שרונים
סגן ר השבכ לשעבר תומך ביובל לוי
סגן ר' השב"כ לשעבר תומך ביובל לוי