רמת השרון

'המסר שלנו ניצח'

בסיעת מרצ-הירוקים התכנסו להדליק נר חנוכה ולהודות לפעילים שסייעו לרשימה במהלך תקופת הבחירות, בסופן קיבלה הרשימה 2 מנדטים במועצה

שרון יונתן 13/12/2018
חברי הכנסת מיכל רוזין ומוסי רז עם חבר המועצה למדן באירוע (צילום: פרטי)

בסיעת מרצ-הירוקים ניצלו את חג החנוכה כדי להודות לעשרות הפעילים שסייעו לרשימה בבחירות האחרונות. עשרות הפעילים התכנסו בשבוע שעבר במסעדה "האיטלקיה" ביחד עם חבר המועצה עידן למדן, העומד בראש הסיעה, כאשר אורחי הכבוד היו חברי הכנסת ממרצ מיכל רוזין ומוסי רז שבירכו וזכו לכבוד להדליק את הנר הרביעי של חנוכה. ברכה מוקלטת שלחה תמר זנדברג, יו"ר סיעת מרצ בכנסת.

ברשימה ציינו השבוע כי האירוע התקיים לכבוד ההישג המצוין של מרצ-ירוקים להיות הסיעה הרביעית בגודלה עם שני מנדטים וחבירה לרוני בלקין שעזרה לו להגיע לסיבוב השני, בו נוצח כזכור על ידי אבי גרובר.

גם חיים קארו, מספר 3 ברשימה, וד"ר יונה ברגור, חבר המועצה לשעבר מטעם מרצ, נשאו דברים וציינו את ההצלחה הגדולה וחשיבות העבודה המשותפת שאינה דורשת נסים אלא שכנוע ואידיאולוגיה. למדן בירך את ד"ר איריס קלקא, חברת המועצה היוצאת, וציין את פעילותה הרבה בתחום איכות הסביבה, השקיפות, הגמלאים והמינהל התקין ואיחל הצלחה לפרופ' נטע זיו, חברת המועצה הנכנסת.

למדן אמר באירוע: "יושרה ואחריות עוד לא פסו מן העולם. מרצ השיגה הישג משמעותי ביותר ושמרה על כוחה חרף כל ההשמצות וההתקפות. מרצ-ירוקים תגדל בפעם הבאה משום שהיא מייצגת אידיאולוגיה אמיתית, אחריות ציבורית ויושרה לצד עשייה ושילוב עם קהלים חדשים. תוצאות הבחירות מעידות שהמסר שלנו למאבק חילוני ושמירה על צביון העיר ניצח. היו רשימות שכשלו או כמעט נמחקו בעוד שאצלנו ידע הציבור להעריך את העשייה הרבה והמאבק שלי לשמירה על רמת השרון ואופייה הייחודי".

 

 


 

 

 

 

 עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שאלה של מוסריות
סלילת כביש עוקף צפוני ברעננה
השבוע החלו עבודות סלילת כביש עוקף צפוני ברעננה
שני פצועי ירי בחיפה
אכיפה נגד מכירת אלכוהול לקטינים
ילדה ניצלה מחיידק אלים בזכות רופאי מאיר
פרלמנט הילדים העירוני יוצא לדרך!
איבדה את הפסגה
משתתפי המחזור השני של תכנית פודיום למאמנים לאומיים
מי יעלה על ה -"podium" ?