רמת השרון

המדליסט שלנו

תנו הרבה כבוד לרועי רוזן, בן ה-17 מרמת השרון, שזכה בשבוע שעבר במדליית הכסף באליפות ישראל לבוגרים בג'ודו. לזכות רועי הישגים יפים בשנתיים האחרונות בתחרויות בארץ ובחו"ל

שרון יונתן 13/12/2018
רועי רוזן (בלבן) בתחרות (צילום: באדיבות משפחת רוזן)

הישג מצוין לרועי רוזן, בן ה-17 מרמת השרון שזכה ביום חמישי שעבר במדליית כסף באליפות ישראל לבוגרים בג'ודו, במשקל 60 ק"ג שהתקיימה באולם "היכל שלמה" בת"א.

רועי, תלמיד כיתה י"ב, למד בבית הספר היסודי אוסישקין ובכיתה א' התחיל ללמוד ג'ודו ביחד עם חבריו. הוא התקבל לכיתת הספורט בחטיבת הביניים עלומים וייצג את בית הספר בתחרויות ספורט שונות, בנוסף לאימוני ותחרויות הג'ודו. בכיתה ט' רועי הצטרף לנבחרת הקדטיםבג'ודו והתחיל לטוס לתחרויות בחו"ל. בכיתה י' התקבל לרב תחומי בתיכון רוטברג, אך עבר למגמה המדעית, בשל עומס האימונים במכון "וינגייט". בכיתה י"א, בשנה שעברה, הצטרף לאקדמיה למצוינות בספורט במכון וינגייט כדי שיוכל להתאמן כמו מקצוען, ועבר ללמוד בבית הספר חוף השרון, שליד וינגייט.        

כיום רועי מדורג בחמישייה הראשונה באירופה ובעשירייה הראשונה בעולם, עבור קדטים עד משקל 60 ק"ג.                

בשנתיים האחרונות זכה רועי בשורה של הישגים מדהימים בתחרויות בארץ ובחו"ל במסגרת נבחרת ישראל קדטים בג'ודו, במשקל עד 60 ק"ג: מדליית כסף באליפות ישראל לג'וניור עד גיל 21, מדליית ארד באליפות ישראל עד גיל 23, מדליית זהב בסבב האירופי לקדטים מלאגה ספרד, מדליית כסף בסבב האירופי לקדטים באיסקו ביאלה בפולין, מדליית ארד בסבב האירופי לקדטים בזגרב קרואטיה, מקום 7 באליפות אירופה לקדטים בבוסניה ועוד.                                   

השבוע אמר רועי: "תחום הג'ודו דורש מאמץ והשקעה אינסופיים, אימונים קשים ואינטנסיביים, משמעת אוכל ושינה קפדנית, ומעל הכל נחישות, התמדה וכוח רצון בלתי מתפשרים 24/7".                                                                    

אביו רן הוסיף: "בעקבות ההישג באליפות ישראל רועי השיג את הקריטריון לספורטאי מצטיין לקראת הצבא וזה היה מאוד חשוב להתקדמות שלו. הוא אחד הספורטאים שמסומנים חזק להשתתפות באולימפיאדת פריז 2024, אבל עד אז יש הרבה זמן והוא יודע שעליו להמשיך ולעבוד קשה כדי להגיע לשם. הג'ודו הוא ספורט מאוד קשה להצליח בו, אבל עד כה רועי עומד יפה במטרות שהציב לעצמו".                                       

רן סיפר על בנו: "רועי ילד מאוד ממוקד מטרה, בעל חוש הומור ומבריק, קצת ביישן. את הג'ודו הוא התחיל לקחת ברצינות בכיתה ה' ומאז הוא מתאמן כמו מקצוען, כאשר בשנתיים האחרונות זאת מקצוענות של ממש, אימונים של 4 שעות ביום, שישה ימים בשבוע, כולל כל מעטפת המאמנים שיש באקדמיה בוינגייט".                                                             

 רן מספר כמה חשובה התמיכה המשפחתית להצלחתו של רועי: "אנחנו כמשפחה תומכים בו כל הזמן כדי להגשים את החלום שלו. זאת השקעה כלכלית לא פשוטה, הנאמדת בעשרות אלפי שקלים לשנה, אבל אנחנו עושים זאת מכל הלב ומקווים שהוא ימשיך להצליח".                                                            

ראש העירייה, אבי גרובר, שלח ברכות חמות לרועי על הזכייה במדליית הכסף ועל ההישגים המרשימים, שמסבים גאווה גדולה לרמת השרון.

 


עוד ברמת השרון
שרון יונתן 10/10/2019
שרון יונתן 07/10/2019
שרון יונתן 26/09/2019
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצוע קשה בשריפה בהוסטל בקריות
פרויקט המגורים הראשון שנבנה במקום מחנה צריפין יוצא לדרך
עם הפנים לחלל
שרי ירושלמי מתמודדת למועצת העיר
אלון גילאי דותן. יש לי עוד מלא ללמוד
חולם על N.B.A
האדריכלית עליזה זיידלר גרנות
מהנדסת עיר חדשה בכפר סבא
כיצד לעודד פעילות גופנית גם בקרב ילדים ובני נוער
מקבלים משוב דיגיטלי
מקבלים משוב דיגיטלי