רמת השרון

פורום ועדי ההורים הישוביים התכנס ברמת השרון

ראש העירייה, אבי גרובר, הגיע לשוחח עם חברי הפורום, שמוכר כגוף היציג של הורי ישראל, והציג בפניהם את האתגרים המקומיים בתחום החינוך שעומדים בפניו בקדנציה הקרובה

שרון יונתן 17/12/2018
גולדבלט (מימין), באום, גרובר וקפלינסקי בכינוס פורום ועדי ההורים הישוביים (צילום: פרטי)

אתמול (ראשון), התקיימה ברמת השרון ישיבת הוועד המנהל של פורום ועדי ההורים היישוביים. ראש העירייה, אבי גרובר, בירך את חברי הוועד שהגיעו מנהריה שבצפון ועד באר שבע שבדרום ושוחח עמם על האתגרים העומדים לפתחה של העיר בתחום החינוך.

בהמשך דן הוועד המנהל בעתירה מנהלית לבג"צ נגד משרד החינוך שהגיש הפורום בשבוע שעבר על רקע פרסום חוזר מנכ"ל האחרון ובנושאים נוספים.                                                               

בישיבה דיבר גרובר על האתגרים העומדים לפניו בקדנציה הקרובה: הקמת שני בתי ספר יסודיים בזמן קצר, הקמת בית ספר שש שנתי בשכונת נוה גן והצורך במענה מקומי של בית ספר לחינוך מיוחד.                                           

פורום ועדי ההורים הישוביים מוכר כגוף היציג של הורי ישראל ואחראי למהפכות רבות בשנים האחרונות, כגון: צמצום הצפיפות בכיתות הלימוד, הוספת סייעת שנייה לגני הילדים, צמצום עלויות ביטוח תאונות אישיות ועוד עשרות נושאים, המעסיקים את כלל הורי ישראל.
יש לציין ששניים מבכירי בעלי התפקידים בפורום הינם תושבי רמת השרון, יו"ר הנהגת ההורים ברמת השרון בעבר ובהווה: אייל בן יהודה באום משמש כיו"ר הוועד המנהל של פורום ועדי ההורים הישוביים, ואיתי קפלינסקי משמש כיו"ר ועדת הביקורת בפורום. השניים עובדים בשיתוף פעולה כבר כמה שנים בקידום האינטרסים של ההורים בתחומי החינוך, בארץ בכלל וברמה"ש בפרט. במפגש נכח גם זאב גולדבלט, מנכ"ל פורום ועדי ההורים הישוביים.

 

 

 

 

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
משפט ספיר ניסני: סנגורה הרביעי ביקש להתפטר מהייצוג
קרטיש, אנחנו מצפים לקהל רב
תחרות ג'ודו בינלאומית ברעננה
פרויקט EDEN בכפר סבא הירוקה
פרויקט "EDEN בכפר סבא הירוקה" מתאכלס
לאן תטיילו בפסח?
איפה הכי כדאי לבלות בחופשת הפסח?
חברת המועצה באצי אלקובי עם סגן ראש העיר קורצקי
משמחים את כולם
גן השלושה  , הסחנה
פסטיבל אביב בגן השלושה הסחנה
יוצרים קשרים
ראש עריית צפת  שוקי אוחנה ברכב הניקיון
רכבים חשמליים לניקיון העיר