רמת השרון

עיריית רמת השרון תכשיר חניון מיוחד למשאיות ואוטובוסים

מדובר בשטח של 5 דונמים שנמצא בין דרך משה סנה למרכז הטניס, בחלקה הדרומי של העיר.

שרון יונתן 04/02/2019
צילום: פרטי

עיריית רמת השרון תכשיר חניון מיוחד למשאיות ואוטובוסים בשטח שנמצא בין דרך משה סנה למרכז הטניס, בחלקה הדרומי של העיר. כך אישרה מועצת העיר בישיבתה ביום ראשון השבוע.                                                                    ראש העירייה, אבי גרובר, ציין כי המטרה על ידי הקמת החנין היא להוציא את כלי הרכב הכבדים מתוך העיר עצמה למקום אחד ומרוכז וזאת בעקבות תלונות רבות של תושבים שמתלוננים על מפגעי רעש בעיקר בשעות הלילה והבוקר המוקדמות.                                                                               שירלי פאר יגרמן, מנכ"לית העירייה, הוסיפה: "קיבלנו המון תלונות מתושבים שסובלים מרעש של משאיות ואוטובוסים בשעות הקטנות של הלילה ושעות הבוקר המאוחרות ולכן הקמת החניון חשובה לאיכות החיים של התושבים בעיר".

הכוונה הייתה להקים את החניון בסמוך לבית הקברות קרית שאול, אבל משרד הביטחון התנגד לכך ולכן נמצאה קרקע אחרת על שטח של 5 דונמים. מדובר במגרש זמני שעליו קיבלה העירייה את אישור רמ"י (רשות מקרקעי ישראל).

מיכה בלום, היועץ המשפטי של העירייה, ציין כי רק לאחר שיוקם מגרש חניה מסודר תוכל העירייה לאכוף את חניית המשאיות והאוטובוסים ברחבי העיר. 
 בתשובה לשאלות חברי מועצה ציינה שירלי פאר יגרמן, מנכ"לית העירייה, כי ישנו מפרט מדויק כיצד מגרש כזה אמור לפעול מבחינת גידור ותאורה והוסיפה כי העירייה לא תוכל לגבות תשלום מבעלי הרכבים הכבדים בשל חנייתם במגרש זה. יש לציין כי מדובר באישור עקרוני ולא אושר עדיין תב"ר (תקציב בלתי רגיל) לנושא. כאמור, הנושא עבר פה אחד.


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ב(ע)ין השורות פרשת בשלח
תרגיל חל"כ נערך ב"פדה-פוריה "
אות הנגב לפארק צפרות אילת
אנחנו רואים את הטוב בכל דבר
"אנחנו רואים את הטוב בכל דבר"
רכב משטרה , לא יעניקו דוחות במקומות המיועדים
איפה מותר להחנות בחופש הגדול?
חשד: נהג שיכור וביצע תאונה
צופית בוהקת
חי צומח הכי "רעננים" שיש
הצטיינות לצוות שטיפל בילדים הסורים
הצטיינות לצוות שטיפל בילדים הסורים