רמת השרון

בשעה טובה ומוצלחת

הקואליציה העירונית ברמת השרון יוצאת לדרך לאחר ששש סיעות חתמו היום על הסכמים קואליציוניים. הקואליציה תמנה 15 מתוך 17 חברי מועצה

שרון יונתן 18/02/2019
יש קואליציה. צילום: דוברות העירייה

שלושה חודשים לאחר שניצח בסיבוב השני בבחירות לראשות העירייה הצליח הערב (שני) ראש העירייה, אבי גרובר, להשלים את הקמת הקואליציה שלוותה בקשיים רבים.

כזכור, לפני מספר שבועות הקואליציה הייתה על סף חתימה אבל מחלוקת בין ראש העירייה לסיעות רמת השרון חופשית ומרצ על רקע ישיבת ההסדר גרמה לפיצוץ בין הצדדים. מה שהביא ליישור המחלוקות הוא הסכם בין העירייה לחבר המועצה עידן למדן שהגיש את העתירה נגד העירייה לפני הבחירות. בעקבות חתימת ההסכמים היום ימשוך למדן את העתירה בדיון שיתקיים ביום רביעי בבית המשפט ובו יוצג ההסכם בין הצדדים בנושא ישיבת ההסדר.      

על פי ההסכמים הקואליציוניים יכהנו שני סגני ראש עיר בשכר כאשר אחד מהם הוא יעקב קורצקי והשני יתחלק בין דוברת וייזר מסיעת בית לדני לביא מסיעת רמת השרון חופשית. וייזר היא זו שתחל ותכהן כשנתיים וארבעה חודשים. צחי שריב, ראש סיעת רמת השרון חופשית, יכהן כמשנה לראש העירייה. תפקיד סגן ראש העירייה בתואר יתחלק בין ארבעה: גיא קלנר, עידן למדן, רמי בר לב ודוברת וויזר (בחלקה השני של הקדנציה).

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר נדקר בפתח תקווה
קריית הספורט והנופש
יום פתוח בקריית הספורט והנופש ברעננה
אישום: תקפו ערבים על רקע גזעני
סגן ראש העיר ויור באמונה , חיים גולדמן
גולדמן קורא לסיעה הדתית להתאחד
שני פצועים בפיצוץ בלון גז באשדוד
בשבוע הבא: יפתח חיבור כביש 531 לאיילון דרום
ב-8 באוג': פתיחת כביש 531 לאיילון ד'
הצגת התיאטרון על מי ועל מה
הצגת התיאטרון "על מי ועל מה" מגיעה לרעננה
אתגר הקנגרו במרכז הרפואי פדה-פוריה
אתגר הקנגרו במרכז הרפואי פדה-פוריה