רמת השרון

בשעה טובה ומוצלחת

הקואליציה העירונית ברמת השרון יוצאת לדרך לאחר ששש סיעות חתמו היום על הסכמים קואליציוניים. הקואליציה תמנה 15 מתוך 17 חברי מועצה

שרון יונתן 18/02/2019
יש קואליציה. צילום: דוברות העירייה

שלושה חודשים לאחר שניצח בסיבוב השני בבחירות לראשות העירייה הצליח הערב (שני) ראש העירייה, אבי גרובר, להשלים את הקמת הקואליציה שלוותה בקשיים רבים.

כזכור, לפני מספר שבועות הקואליציה הייתה על סף חתימה אבל מחלוקת בין ראש העירייה לסיעות רמת השרון חופשית ומרצ על רקע ישיבת ההסדר גרמה לפיצוץ בין הצדדים. מה שהביא ליישור המחלוקות הוא הסכם בין העירייה לחבר המועצה עידן למדן שהגיש את העתירה נגד העירייה לפני הבחירות. בעקבות חתימת ההסכמים היום ימשוך למדן את העתירה בדיון שיתקיים ביום רביעי בבית המשפט ובו יוצג ההסכם בין הצדדים בנושא ישיבת ההסדר.      

על פי ההסכמים הקואליציוניים יכהנו שני סגני ראש עיר בשכר כאשר אחד מהם הוא יעקב קורצקי והשני יתחלק בין דוברת וייזר מסיעת בית לדני לביא מסיעת רמת השרון חופשית. וייזר היא זו שתחל ותכהן כשנתיים וארבעה חודשים. צחי שריב, ראש סיעת רמת השרון חופשית, יכהן כמשנה לראש העירייה. תפקיד סגן ראש העירייה בתואר יתחלק בין ארבעה: גיא קלנר, עידן למדן, רמי בר לב ודוברת וויזר (בחלקה השני של הקדנציה).

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
תחנות ההצלה יפעלו גם בחורף
גיא קלנר, יעקב קורצקי וגור תמר בטקס לזכרו של עידו
מוקירים את זכרו של עידו בן ארי ז"ל
חינוך וקהילה בכפר סבא
חינוך וקהילה בכפר סבא
הכי בבית שיש
הראו הצטיינות
חיים גולדמן, יור סיעת באמונה וסגן ראש העיר
מה חושבים ראשי הסיעות על מצעד הגאווה ברעננה
פחות עבירות רכוש- יותר עבירות חניה
"הציבור אמר את דברו"