רמת השרון

בשעה טובה ומוצלחת

הקואליציה העירונית ברמת השרון יוצאת לדרך לאחר ששש סיעות חתמו היום על הסכמים קואליציוניים. הקואליציה תמנה 15 מתוך 17 חברי מועצה

שרון יונתן 18/02/2019
יש קואליציה. צילום: דוברות העירייה

שלושה חודשים לאחר שניצח בסיבוב השני בבחירות לראשות העירייה הצליח הערב (שני) ראש העירייה, אבי גרובר, להשלים את הקמת הקואליציה שלוותה בקשיים רבים.

כזכור, לפני מספר שבועות הקואליציה הייתה על סף חתימה אבל מחלוקת בין ראש העירייה לסיעות רמת השרון חופשית ומרצ על רקע ישיבת ההסדר גרמה לפיצוץ בין הצדדים. מה שהביא ליישור המחלוקות הוא הסכם בין העירייה לחבר המועצה עידן למדן שהגיש את העתירה נגד העירייה לפני הבחירות. בעקבות חתימת ההסכמים היום ימשוך למדן את העתירה בדיון שיתקיים ביום רביעי בבית המשפט ובו יוצג ההסכם בין הצדדים בנושא ישיבת ההסדר.      

על פי ההסכמים הקואליציוניים יכהנו שני סגני ראש עיר בשכר כאשר אחד מהם הוא יעקב קורצקי והשני יתחלק בין דוברת וייזר מסיעת בית לדני לביא מסיעת רמת השרון חופשית. וייזר היא זו שתחל ותכהן כשנתיים וארבעה חודשים. צחי שריב, ראש סיעת רמת השרון חופשית, יכהן כמשנה לראש העירייה. תפקיד סגן ראש העירייה בתואר יתחלק בין ארבעה: גיא קלנר, עידן למדן, רמי בר לב ודוברת וויזר (בחלקה השני של הקדנציה).

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
רכב התהפך בשדרות חיים ברלב בירושלים
רכב התהפך בשדרות חיים ברלב בירושלים
שישה גני ילדים חדשים בנווה זמר
שישה גני ילדים חדשים בנווה זמר
עלינו עם ברוידא
"עלינו" עם ברוידא
רוצים לגדול בשקט
מהו כיול ואילו סוגי כיולים קיימים?
החלו העבודות בצומת בת הדר
הצהרת תובע נגד בנו ריינהורן: כ-170 קורבנות
הוארך מעצרו של בנו ריינהורן, כתב אישום בהמשך השבוע
חובשת במוקד מדא מקבלת קריאה על הכשת נחש
עלייה משמעותית במקרי הכשות נחשים בישראל