רמת השרון

תלונות תושבים על רעש בלתי סביר ברמת השרון

תושבים המתגוררים בסביבת בית הספר היסודי "אמירים" ברמת השרון מתלוננים על מפגעי רעש בלתי נסבלים הנובעים משיעורי הספורט במגרש בית הספר.

שרון יונתן 20/02/2019
רעש בלתי סביר מהבית ספר
iclipart

לטענת התושבים, המורה לספורט מוציא את התלמידים אל החצר ומעודד אותם לפעילות תחרותית חסרת רסן, הגובלת בהתפרעות לשמה כך שצרחות התלמידים מהדהדות בשכונה כולה.

תושב המתגורר בסמיכות לבית הספר אמר השבוע ל"קול ברמה" : "שיעורי ספורט הם חשובים מאוד, וישנן מנעד של פעילויות אחרות מעודדות כושר גופני, התמדה  ותחרותיות מכובדת  – תרגילי התעמלות וסדר, שימוש במכשירי ספורט, טכניקות של תרגילים ממגוון תרבויות מיפאן ומזרח אסיה ועוד. להוציא תלמידים אל החצר ולאפשר להם להתרוצץ לאורכה ולרוחבה, הוא פתרון לא ראוי בבית ספר המעיד על עצמו כמוסד שמעודד יצירה ותרבותיות. שעורי "ספורט" כאלה יוצרים רק מפגעי רעש שמזכירים מגרשי כדורגל ואווירה של אספסוף המאפיינת אותם".

התושב מוסיף: "הרעש הבלתי נסבל מפריע גם למערך הלימודים בכיתות, כפי שהעידה אחת המורות שאמרה לי שהיא בקושי שומעת את עצמה מדברת ולתלמידים קשה להתרכז ברעש כזה. גם אחד התלמידים אמר לי: "אני שם לב למה שקורה בחוץ. אי אפשר ללמוד ככה". חשוב לי לציין כי פניתי מספר פעמים לראש עירייה אבל התלונות לא שינו את המצב".

 דובר העירייה גונן אליאסי: מבדיקה שנעשתה במוקד 106 לא ידוע על כל פניות בנושא מפגעי רעש במתחם ביה"ס "אמירים". יודגש, כי בבית-הספר מתקיימים שיעורי הספורט על פי כל הנהלים וההנחיות של משרד החינוך ואגף החינוך ובמידה ונתקלים במפגעי רעש, ניתן לפנות ישירות למוקד 106 שזמין עבור התושבים 24/7 וכמו כן אפשר לשלוח וואטסאפ למספר: 053-255-1106. כל תלונה מטופלת לאלתר.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מפתחים רובעים למגורים
המדענים של העיר
אחריי לסיירת
נעצר חשוד בגניבת עשרות אלפי שקלים
גבר טבע בחוף ים
תושב כפ"ס מת במהלך טיול בנגב
מימין לשמאל: מוטי זוננפלד, זאב פרץ, חיים ברוידא וענת עליזי
"קרן רעננה ע"ש דניאלי זוננפלד"
אור ירוק לפינוי בינוי בדרך הטייסים