רמת השרון

נחנך המתחם המשופץ במתחם שבט הצופים ברמת השרון

רמת השרון דואגת לצעירים: השבוע נחנך המתחם המשופץ במתחם שבט הצופים "נוה מגן" ברחוב נורדאו במעמד ראש העיר אבי גרובר, ראשי השבט, חניכים ואורחים נוספים

כתב לוקאל 27/02/2019
המתחם המשופץ במתחם שבט הצופים ברמת השרון
צילום באדיבות דוברות עיריית רמת השרון

ראש העיר גרובר פתח ואמר: "יותר מאלף בני נוער מגיעים אליו כבר שנים והוא צר מלהכיל את כל הצעירים הנהדרים ואת החניכים, שממשיכים להגדיל את השבט. הרחבנו אותו כי אנחנו מאמינים שתנועת הצופים ותנועות נוער בכלל, מהוות חלק מרכזי וחשוב בערכים שאנחנו מבקשים לטפח בדור העתיד שלנו"

דואגים לצעירים: הצוותים בעיריית רמת-השרון השלימו פרויקט פיתוח ותשתיות במתחם שבט הצופים "נוה מגן" ברחוב נורדאו, לרווחת החניכים. התקיים טקס חגיגי (ג' 26/02) של חנוכת המתחם המשופץ במעמד ראש העיר אבי גרובר, ראשי השבט, חניכים ואורחים נוספים.

העבודות במתחם כללו הוספת מבנה פעילות, תוספת ושדרוג מתחם השירותים, שדרוג הבטיחות והנגישות במקום (רמפות, מאחזי יד וכד'), שיפוץ כללי של המבנים הקיימים, צביעה כללית ופיתוח שטח וגדרות חדשים לכל המתחם, עבודות תאורה, שדרוג מערכת החשמל והאינסטלציה ועוד. כמו כן נערכו במקום עבודות פיתוח של כל שטח הפעילות בחצר, כדי שלחניכים יהיה יותר נעים ובטוח לשהות במקום. 

ראש העיר אבי גרובר התכבד לגזור את הסרט בחנוכת המתחם המשופץ, שזכה לתגובות נלהבות מהחניכים. ראש העיר גרובר הוסיף: "היום הרחבנו את הבית של שבט ’נוה מגן’. יותר מאלף בני נוער מגיעים אליו כבר שנים והוא צר מלהכיל את כל הצעירים הנהדרים ואת החניכים, שממשיכים להגדיל את השבט. הרחבנו אותו כי אנחנו מאמינים שתנועת הצופים ותנועות נוער בכלל, מהוות חלק מרכזי וחשוב בערכים שאנחנו מבקשים לטפח בדור העתיד שלנו. הרחבנו אותו, כי עבר מספיק זמן מאז שאני הייתי מגיע אליו כילד ולילדים שלנו מגיעים התנאים הטובים ביותר בתנועות הנוער כמו בבתי הספר והגנים. מצפה לנו עבודה רבה בנוגע לשלוחת אלון ונדע לעמוד גם באתגר הזה. תודה לשורה ארוכה של מנהלים ועובדים בעירייה ולהנהגת הצופים שעזרו לנו להגשים עוד חלום".


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
זיכרון בסלון בלשכת ראש העיר
אירועי יום השואה בתל אביב-יפו
מתי נדרש איטום בסנפלינג?
מתי נדרש איטום בסנפלינג?
 נהג משאית נהרג בהתהפכות משאית בסמוך לאצטדיון בצפת
נהג משאית נהרג בתאונה בצפת
בוטלה ההפגנה שתכננו ההורים לילדים בגני התקשורת
בוטלה ההפגנה שתכננו ההורים לילדים בגני התקשורת
מסע אביב של תנועת הנוער כנפיים של קרמבו
ברכיים כחולות
הובלות עם מוביל עצמאי או חברת הובלות ?
הותרו לפרסום שמות החיילים שנרצחו בפיגוע בצומת אסף
פרויקט ההתחדשות עירונית