רמת השרון

נחנך המתחם המשופץ במתחם שבט הצופים ברמת השרון

רמת השרון דואגת לצעירים: השבוע נחנך המתחם המשופץ במתחם שבט הצופים "נוה מגן" ברחוב נורדאו במעמד ראש העיר אבי גרובר, ראשי השבט, חניכים ואורחים נוספים

כתב לוקאל 27/02/2019
המתחם המשופץ במתחם שבט הצופים ברמת השרון
צילום באדיבות דוברות עיריית רמת השרון

ראש העיר גרובר פתח ואמר: "יותר מאלף בני נוער מגיעים אליו כבר שנים והוא צר מלהכיל את כל הצעירים הנהדרים ואת החניכים, שממשיכים להגדיל את השבט. הרחבנו אותו כי אנחנו מאמינים שתנועת הצופים ותנועות נוער בכלל, מהוות חלק מרכזי וחשוב בערכים שאנחנו מבקשים לטפח בדור העתיד שלנו"

דואגים לצעירים: הצוותים בעיריית רמת-השרון השלימו פרויקט פיתוח ותשתיות במתחם שבט הצופים "נוה מגן" ברחוב נורדאו, לרווחת החניכים. התקיים טקס חגיגי (ג' 26/02) של חנוכת המתחם המשופץ במעמד ראש העיר אבי גרובר, ראשי השבט, חניכים ואורחים נוספים.

העבודות במתחם כללו הוספת מבנה פעילות, תוספת ושדרוג מתחם השירותים, שדרוג הבטיחות והנגישות במקום (רמפות, מאחזי יד וכד'), שיפוץ כללי של המבנים הקיימים, צביעה כללית ופיתוח שטח וגדרות חדשים לכל המתחם, עבודות תאורה, שדרוג מערכת החשמל והאינסטלציה ועוד. כמו כן נערכו במקום עבודות פיתוח של כל שטח הפעילות בחצר, כדי שלחניכים יהיה יותר נעים ובטוח לשהות במקום. 

ראש העיר אבי גרובר התכבד לגזור את הסרט בחנוכת המתחם המשופץ, שזכה לתגובות נלהבות מהחניכים. ראש העיר גרובר הוסיף: "היום הרחבנו את הבית של שבט ’נוה מגן’. יותר מאלף בני נוער מגיעים אליו כבר שנים והוא צר מלהכיל את כל הצעירים הנהדרים ואת החניכים, שממשיכים להגדיל את השבט. הרחבנו אותו כי אנחנו מאמינים שתנועת הצופים ותנועות נוער בכלל, מהוות חלק מרכזי וחשוב בערכים שאנחנו מבקשים לטפח בדור העתיד שלנו. הרחבנו אותו, כי עבר מספיק זמן מאז שאני הייתי מגיע אליו כילד ולילדים שלנו מגיעים התנאים הטובים ביותר בתנועות הנוער כמו בבתי הספר והגנים. מצפה לנו עבודה רבה בנוגע לשלוחת אלון ונדע לעמוד גם באתגר הזה. תודה לשורה ארוכה של מנהלים ועובדים בעירייה ולהנהגת הצופים שעזרו לנו להגשים עוד חלום".


עוד ברמת השרון
ורדה טל עם הספר שכתבה. חריזה לילדים
שרון יונתן 26/06/2019
הושק מיזם המנטורים ברמת השרון
כתב לוקאל 05/06/2019
בני נוער ובני הגיל השלישי יחד על המסלול ברמת השרון
כתב לוקאל 28/05/2019
קיץ במגוונים
כתב לוקאל 14/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תושב הוד השרון נשדד בקלקיליה
רוצים ללמוד בעיר שלנו
חשד: הירקן העלים 14.5 מיליון שקל
חשד: הירקן העלים 14.5 מיליון שקל
מי אחראי על שפיכת האדמה?
צעיר נדקר בבאר שבע
צעיר נדקר בבאר שבע
נאור צדיקריו , מנגן על צלו כבר 7 שנים
"סולני העתיד של ישראל"
לחיות בלי לחשוש, רפואה משלימה לטיפול בחרדה
לחיות בלי לחשוש, רפואה משלימה לטיפול בחרדה
תאונה קשה בכביש 57
גבר נפצע קשה לאחר שנפגע מרכב בכביש 57