רמת השרון

ישיבת מועצה קצרה מהרגיל ברמת השרון

אישור הקואליציה העירונית השפיע, די כצפוי, על ישיבת המועצה שהתקיימה ביום ראשון השבוע

שרון יונתן 04/03/2019
ישיבת המועצה השבוע , רגועה ושלווה
צילום: שרון יונתן

לאחר שכמעט במשך שנתיים היו מרבית ישיבות המועצה מתוחות וטעונות עם מריבות ויכוחים, האשמות, חילופי דברים קשים ועוד, ישיבת המועצה השבוע התנהלה באווירה נעימה ורגועה והסתיימה תוך חצי שעה בלבד, כאשר על הפרק עמדו בעיקר נושאים טכנים ויבשים. 

כך למשל, נקבע כי חברת המועצה באצ'י אלקובי, היחידה שאינה נמנית על הועדה המקומית לתכנון ובניה מכיוון שלרמת השרון יש 16 נציגים בועדה, תוכל להחליף בכל עת אחד משמונת חברי מועצה שהביעו הסכמתם לכך, במידה ולא יוכלו להגיע לישיבת הועדה. השמונה הם: ארבעת חברי סיעתה (צחי שריב, ירון גדות, דני לביא וענבל דדון), גיא קלנר, עידן למדן, נטע זיו ורמי בר לב.

הדבר אושר בעקבות הצעה לסדר שהעלה ראש סיעת "רמת השרון חופשית", צחי שריב. מיכה בלום, היועץ המשפטי של העירייה, התנגד לכך אבל הוסיף שלא מצא פסיקה בנושא. ראש העירייה, אבי גרובר, אמר כי הוא יעמיד את הנושא להצבעה ואם הדבר יתקל בבעיה בועדה המחוזית הנושא יחזור למועצה. בהצבעה אושרה ההצעה פה אחד. כמו כן אושרו בישיבה מספר ועדות עירוניות.                                                                       

נושא שהיה על סדר היום ולא הובא לבסוף לאישור היה מינוי סגן ראש העירייה בתואר. כזכור, על תפקיד זה יתחלקו בקדנציה הקרובה ארבעה חברי מועצה : גיא קלנר, רמי בר לב, עידן למדן ודוברת וייזר (בחצי השני של הקדנציה). הנושא לא הובא לאישור לאחר שקלנר, בר לב ולמדן לא הגיעו להסכמה ביניהם על סדר הרוטציה בתפקיד.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
עימות חזיתי
עימות חזיתי
הגימליאדה ה-13 יצאה לדרך
בתמונה מימין רוני בריק  ראול סרוגו ויהושע שפונדר
נשיא התאחדות בוני הארץ במסר מדאיג
המושך בחוטים
בקרוב יהיה קל יותר למחזר פסולת אלקטרונית
"שישי ייחודי"
הנער שלום דב בער יונה, בעת האשפוז ביחידה לטיפול נמרץ לב במרכז שניידר
נער בן 13 וחצי עבר השתלת לב שהצילה את חייו
אליאב אסייג וצוות הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית
סיור התחדשות עירונית ברעננה