רמת השרון

קו 525 של אגד ייתן מענה לתושבי שכונת מורשה

בשורה טובה לתושבי שכונת מורשה. החל מיום ראשון הקרוב יוארך מסלול הנסיעה של קו האוטובוס 525 של חברת אגד ויכנס לרחובות שבי ציון והחלוץ בשכונת מורשה, בדומה למסלול קו 524 הקודם ובכך ינתן מענה לתושבים

שרון יונתן 04/03/2019
קו 525 , יעבור דרך שכונת מורשה
iclipart

עיריית רמת השרון בישרה השבוע בשורה מעודדת לתושבי שכונת מורשה , בנוסף ציינה כי המסלול החדש יכנס לפעילות בעקבות פנייתו של ראש העירייה, אבי גרובר, למשרד התחבורה. עוד צוין כי פרטים לגבי מסלול ומיקומי התחנות יפורסמו בימים הקרובים באתר של "אגד" ובאתר העירייה.

כזכור, לפני מספר שבועות פרסמנו ב"קול ברמה" את כי תושבים בשכונת מורשה ממשיכים למחות נגד קיצור מסלול נסיעתו של קו 524 של אגד ואף הועלתה בעניין עצומה באינטרנט והמחאה ברשתות החברתיות גברה. בנוסף, פרסמנו כי תושבי ההוסטל הממוקם ברחוב דב הוז 11 בשכונת מורשה הביעו את מחאתם על קיצור מסלולו של קו 524, כך שהוא אינו עוצר ליד ההוסטל. 

תושבי מורשה מקווים ומצפים לשינוי המיוחל כפי שאמרה השבוע ירדנה מחבובי, תושבת השכונה וממובילי המאבק:

"חיכינו כבר חודשיים לחזרת הקו. אנו מודים לראש העירייה על הפעילות הנחושה, אבל ברור שהדבר נעשה לאור הלחצים שהפעילו התושבים והעצומה שהובילה גליה גייטס ועליה חתמו מאות תושבים. עיקר פועלנו היה הדאגה לשלומם של אזרחים וותיקים דיירי ההוסטל המבוגרים בדב הוז שמשתמשים יום יום בתחבורה הציבורית ואין להם רכב ותלמידי חטיבות הביניים שאין להם הסעה. כמובן שיש עוד מה לשפר ולעשות בנושא התחבורה הציבורית בעירנו נמתין לימים טובים יותר. תודה רבה לכל התושבים שנרתמו וסייעו בידנו".

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
צמצום השימוש בכלי פלסטיק חד פעמיים
אב ובנו חשודים בעבירות סמים
פיילוט התחדשות עירונית במגדל העמק
פרויקט אקו הרצליה של חברת א. זיתוני ומשה ויגאל גינדי
בכמה אחוזים עלו הדירות בהרצליה?
פוענח רצח סמר חטיב מיפו
מבריטניה לעכו
מרקוביץ בצילומים לתערוכה בגלריה האוניברסיטאית, מוזיאון תא. 2012 צילום: פרטי
אורן מרקוביץ משיק תערוכה חדשה
בדרך לפיתרון שעת ארוחת הצהריים בגנים?