רמת השרון

העלבת עובדת ציבור או פייק ניוז?

חבר מועצת רמת השרון , ירון גדות , הכחיש השבוע כי העליב ופגע בסייעת דתיה העובדת בצהרון מגוונים שבבית הספר דורון בנווה גן

שרון יונתן 04/03/2019
ירון גדות , לא היה ולא נברא
צילום: פרטי

הפרשה החלה ב -17 לפברואר אז פנתה רינת חכמי, מנהלת בית הספר דורון, לאורי ארבל גנץ, מנהל אגף החינוך, ולמשה עייני, מפקח מטעם משרד החינוך וציינה כי: "ברצוני להביא לידיעתכם כי היום ניגשה אליי סייעת בבית הספר וסיפרה לי כי מר ירון גדות, אב לשני ילדים בבית הספר מדבר אליה בצורה מזלזלת ופוגענית". 

המנהלת הוסיפה : "מר גדות ניגש אליה בסיום הצהרון ואמר לה: "תורידי את הכיסוי ראש, זה מכוער לך" בהזדמנות אחרת ניגש ואמר לה "מה את חושבת לעצמך" ועוד אמירות פוגעניות. אני רואה אמירות פוגעניות אלו בחומרה רבה ומבקשת את עצתכם כיצד להתנהל". 

תוכן המכתב דלף ופורסם בסוף השבוע שעבר ברשתות החברתיות ובתגובה פירסם גדות פוסט בפייסבוק ובו כתב:"מי שקורא את המכתב יכול לחשוב שפעלתי בצורה פוגענית. לא היה ולא נברא! והדבר מגובה ומוכח והיה ניתן לבירור בקלות, מה ש"משום מה" לא נעשה ולא נכתב שלא נעשה ועל כן ישנה אחריות. מה גם שהמכתב הקצרצר רצוף בעוד מספר "אי-דיוקים" בלשון המעטה והשמטות לכאורה מכוונות אשר מציירות תמונה שקרית לכל מי שקורא אותו, לכאורה באופן מכוון. ובכל אופן בצורה שבפועל גורמת נזק ומחייבת טיפול משפטי".

ביום ראשון השבוע שלחה הסייעת לגדות הודעה המבהירה לדבריו חד משמעית את נכונות גרסתו, ובה כתבה:"מה שקרה מכל סיפור הכיסוי ראש יצא מפרופורציה. לא נפגעתי, לא הוטרדתי ולא התלוננתי. דברים יצאו מהקשרם. אני מבינה שרוצים לפגוע בירון גדות, אבל לא אתן שזה יהיה על חשבוני או דרכי".


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שומרת על איתנות כלכלית
שומרת על איתנות כלכלית
ניסים אחיעזרא מנכל אחים דוניץ
חברת הנדל"ן אחים דוניץ מגדילה את פעילותה
"אלחם על רעננה מאוחדת"
72 מנות דם נתרמו במבצע של הליונס
עיריית מגדל העמק חנכה את מתחם "ילדודס"
פוענח רצח סמר חטיב מיפו
אסי דומב , פוטר במפתיע
זעזוע במחלקת הנוער של הפועל הוד השרון
גלגל הזהב בהרצליה
"גלגל הזהב" בהרצליה