רמת השרון

העלבת עובדת ציבור או פייק ניוז?

חבר מועצת רמת השרון , ירון גדות , הכחיש השבוע כי העליב ופגע בסייעת דתיה העובדת בצהרון מגוונים שבבית הספר דורון בנווה גן

שרון יונתן 04/03/2019
ירון גדות , לא היה ולא נברא
צילום: פרטי

הפרשה החלה ב -17 לפברואר אז פנתה רינת חכמי, מנהלת בית הספר דורון, לאורי ארבל גנץ, מנהל אגף החינוך, ולמשה עייני, מפקח מטעם משרד החינוך וציינה כי: "ברצוני להביא לידיעתכם כי היום ניגשה אליי סייעת בבית הספר וסיפרה לי כי מר ירון גדות, אב לשני ילדים בבית הספר מדבר אליה בצורה מזלזלת ופוגענית". 

המנהלת הוסיפה : "מר גדות ניגש אליה בסיום הצהרון ואמר לה: "תורידי את הכיסוי ראש, זה מכוער לך" בהזדמנות אחרת ניגש ואמר לה "מה את חושבת לעצמך" ועוד אמירות פוגעניות. אני רואה אמירות פוגעניות אלו בחומרה רבה ומבקשת את עצתכם כיצד להתנהל". 

תוכן המכתב דלף ופורסם בסוף השבוע שעבר ברשתות החברתיות ובתגובה פירסם גדות פוסט בפייסבוק ובו כתב:"מי שקורא את המכתב יכול לחשוב שפעלתי בצורה פוגענית. לא היה ולא נברא! והדבר מגובה ומוכח והיה ניתן לבירור בקלות, מה ש"משום מה" לא נעשה ולא נכתב שלא נעשה ועל כן ישנה אחריות. מה גם שהמכתב הקצרצר רצוף בעוד מספר "אי-דיוקים" בלשון המעטה והשמטות לכאורה מכוונות אשר מציירות תמונה שקרית לכל מי שקורא אותו, לכאורה באופן מכוון. ובכל אופן בצורה שבפועל גורמת נזק ומחייבת טיפול משפטי".

ביום ראשון השבוע שלחה הסייעת לגדות הודעה המבהירה לדבריו חד משמעית את נכונות גרסתו, ובה כתבה:"מה שקרה מכל סיפור הכיסוי ראש יצא מפרופורציה. לא נפגעתי, לא הוטרדתי ולא התלוננתי. דברים יצאו מהקשרם. אני מבינה שרוצים לפגוע בירון גדות, אבל לא אתן שזה יהיה על חשבוני או דרכי".


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
יצאה לדרך
שיפוצים בגן באמצע הקייטנה
נעצרו חשודים בדקירתו של כדורגלן באשדוד
"חשוב לי לקדם את העשייה הנשית בעיר"
עשרות גרוטאות כלי רכב פונו בבאר שבע
עשרות גרוטאות כלי רכב פונו בבאר שבע
ארז כהן, שמאי מקרקעין ומשפטן
"כחלון לא הצליח לשבור את תקרת הזכוכית של 50 אלף התחלות בנייה ושבר במו ידיו את שוק הדיור".
צעדת פרדס חנה כרכור
ממשיכים לצעוד - צעדת פרדס חנה כרכור
מעוז ליפשיץ מונה למ"מ מנכ"ל מפעל המים