רמת השרון

הוסר פרסום חוצות פוגעני ברחבי רמת השרון

בעקבות פנייה של סגני ראש העיר דוברת וויזר ויעקב קורצקי הוסר פרסום חוצות ברחבי העיר בו מנהיגים המתמודדים בבחירות הארציות הוצגו עם תנועות אצבע מגונות ומשפילות

כתב לוקאל 11/03/2019
סגני ראש העיר דוברת וויזר ויעקב קורצקי
צילום באדיבות עיריית רמת השרון

סגני ראש עיריית רמת השרון ,  ציינו שהם בעד חופש ביטוי במדינה דמוקרטית, אבל במקרה האמור מדובר בחציית קווים אדומים ורמיסת כבודם האישי של מנהיגים ומתמודדים בבחירות והמסר "החינוכי" שמועבר באמצעות הקמפיין-פוגע חמורות בחינוך הילדים, מאחר והדבר מהווה בעבורם מודל לחיקוי שלילי": "לקמפיין נחשפים לא מעט פעוטות, ילדים ובני נוער, שהמסר שמועבר להם הוא ביזוי והשפלה של מנהיגים במדינת-ישראל עלול להביא להסתה ועידוד לאלימות".

בעקבות פנייה של סגני ראש העיר דוברת וויזר ויעקב קורקצי הוסר פרסום חוצות ברחבי העיר בו מנהיגים המתמודדים בבחירות הארציות הוצגו עם תנועות אצבע מגונות ומשפילות.

במכתב חריף שהועבר למנכ"ל חברת השילוט ציינו וויזר וקורצקי: "הזדעזענו לראות קמפיין פרסומי בחוצות העיר, בו מנהיגים ונבחרי ציבור כמו ראש הממשלה ויתר המתמודדים בבחירות הארציות, מוצגים עם תנועות אצבע מגונות ומשפילות. לתשומת לבך, לקמפיין שקידמתם ברמת-השרון נחשפים לא מעט פעוטות, ילדים ובני נוער, שהמסר שמועבר להם הוא ביזוי והשפלה של מנהיגים במדינת-ישראל, שעלול להביא להסתה ועידוד לאלימות, כל זאת לטובת האינטרסים הציבוריים של יוזמי הקמפיין.

וויזר וקורצקי טענו במכתבם שהם בעד חופש ביטוי במדינה דמוקרטית, אבל במקרה האמור מדובר בחציית קווים אדומים ורמיסת כבודם האישי של מנהיגים ומתמודדים בבחירות וכל מי שייחשף לקמפיין, יבין שיש לזלזל ולהשפיל את מנהיגי העם ואת כל מי שמתמודד בבחירות הארציות ולא זאת בלבד, אלא שהמסר "החינוכי" שמועבר על באמצעות הקמפיין-פוגע חמורות בחינוך הילדים, מאחר והדבר מהווה בעבורם מודל לחיקוי שלילי: "מדובר בהסתה ועידוד לאלימות, שכזכור לך כולנו יודעים איך זה עלול להסתיים".

בפנייה אל מנכ"ל חברת השילוט עם העתקים לשר החינוך נפתלי בנט ומנכ"לית המועצה לשלום הילד עו"ד ורד וינדמן, דרשו להסיר לאלתר את כל הפרסומים של הקמפיין מהמרחב הציבורי ברמת-השרון. "במידה ושלטי החוצות לא יוסרו תוך זמן קצר, נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו, כולל אלו המשפטיים על-מנת להפסיק את הפגיעה בחינוך ילדינו".

וויזר וקורצקי סיכמו: "אנו שמחים שהשכל הישר פעל והוסרו כל השלטים המבזים מהמרחב הציבורי ברמת-השרון. נעמוד על המשמר גם בעתיד ונדאג שמקרים דומים לא יישנו".


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מובילים בקליטת מורים
מדוע רק בנים הורשו לקחת חלק בפרויקט חוקרים צעירים בחטיבת בר לב?
מדוע רק בנים הורשו לקחת חלק בפרויקט "חוקרים צעירים" בחטיבת בר לב?
הוקדמה פתיחת עונת הרחצה
הוקדמה פתיחת עונת הרחצה
זירת התאונה
3 שנות מאסר לנהג שדרס למוות תושבת הוד השרון
חגיגות במסעדת קיוטו בהרצליה
היכן חגגו ציפי רפאלי , ישראל אוגלבו, רומי נסט, רון שובל ועוד ?
אתר חדש לאגף הנדסה במודיעין
עוד אבנר פרידמן
ייפוי כוח מתמשך וצוואה הדדית: האם יש ביניהם כפילות?
פינוי בינוי ראשון בקדימה-צורן
פרויקט ההתחדשות העירונית הראשון בקדימה צורן