רמת השרון

קורס DJ של רימון

דואגים לצעירים: קורס מקצועי ייחודי להכשרת תקליטנים (D.J) בביה"ס למוזיקה "רימון" בהנחה משמעותית לחיילים ולחיילים משוחררים מרמת-השרון

כתב לוקאל 12/03/2019
קורס DJ של רימון
צילום: רוני קורל

הקורס החוויתי גובש לצעירים במסגרת חיזוק הקשר של העירייה עם ביה"ס "רימון" אותו מקדם ראש העיר אבי גרובר ויכין כל משתתף בו להיות D.J  מקצועי, בעל מיומנויות, שליטה טכנית גבוהה ויכולת הבנה, הפעלה וקריאת הקהל ועוד.

 

במסגרת חיזוק הקשר של העירייה עם בית-הספר למוזיקה "רימון" אותו מקדם ראש העיר אבי גרובר, ייפתח (ג' 19/03/19) קורס מקצועי ייחודי להכשרת תקליטנים (D.J ) בהנחה משמעותית לחיילים ולחיילים משוחררים מרמת-השרון. הקורס החוויתי יכין כל משתתף בו להיות D.J  מקצועי, בעל מיומנויות, שליטה טכנית גבוהה ויכולת הבנה, הפעלה וקריאת הקהל.

הקורס מיועד לפתח את המיומנויות הבסיסיות לכל מי שחשק אי פעם להיכנס לעולם התקלוט. "רימון" מציינים, כי בשנים האחרונות ה- DJ הפך להיות מוזיקאי שמככב לא רק בתחום המוזיקה האלקטרונית, אלא גם אמן המשתלב בהרכבים שונים בכל הסגנונות המוזיקליים, ממש כמו גיטריסט. לכן, ידע וניסיון בתחום יהוו יתרון משמעותי לכל המוזיקאים באשר הם, וגם יעשירו חובבי מוזיקה.

הקורס החדש, שמתקיים במסגרת יחידת החוץ של "רימון", יקנה שליטה טכנית בפלטפורמות התקלוט השונות והרלוונטיות, ייתן מבוא לעולם התקלוט וההפקה, וילמד את המשתתפים איך ניגשים לסט, איך בונים פלייליסט, איך עומדים מול קהל וכיצד קוראים את הקהל. כמו כן, יושם דגש על פיתוח זהות מוזיקלית כ- DJ, התנסות בהקלטה ועבודה על תפקיד ה-DJ  כנגן בהרכב. התלמידים יוכלו לשמור את המוצרים הפיזיים והמוזיקליים שיצרו במהלך הלימודים, ובסיום הקורס יתקיים ערב תקלוטים והופעות במועדון נחשב בתל אביב.

מנחת הקורס היא לי אוסי, הידועה גם בשם הבמה שלה DJ אוסקה. אוסי היא בוגרת מסלול הפקה אלקטרונית ברימון, מתקלטת בקביעות במועדונים בתל אביב וברחבי הארץ, לוקחת חלק בנבחרת הדיג׳ייז של קאמפ הסאונד המוביל Rabbits In The Sand ומהווה חלק מקבוצת ה”בור” שמובילים ליין חודשי במועדונים אלפאבת והברייקפסט .היא אף מופיעה בחו״ל והספיקה לכבוש מועדונים מובילים בהודו ובברלין.

הקורס יכלול 20 מפגשים שיתקיימו החל מה- 19 למרץ בשעות הערב בבית הספר רימון הממוקם ברמת השרון. לבקשת ראש תחום הצעירים בעירייה, אמיר קנצ'וק, "רימון" מציעים את הקורס בהנחה משמעותית לחיילים ולחיילים משוחררים מרמת השרון. זאת במסגרת שיתוף פעולה בין רימון לעירייה ומתוך רצון לעודד ולפתח את הכישרונות המקומיים בתחום המוזיקה.

 

עוד ברמת השרון
בריכת שרונית. גאוות המקום
קרן שלהבת 30/05/2019
איריס שפירא ומיכל סלע. חברות אמיצה
קרן שלהבת 10/02/2019
כתב לוקאל 29/01/2019
כתב לוקאל 17/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצוע קשה בשריפה בהוסטל בקריות
בלוניאדת ענק בשדרות
בתשובה לטרור הבלונים: בלוניאדת ענק בשדרות
בית הספר יעל רום , מה יעלה בגורלו?
"בית הספר אינו ראוי לקליטת תלמידים נוספים"
 (צילום: פרטי)למדן וקארו
במי תומכים הירוקים?
יוסף לונדון. תומך בתכנית אפולוניה
לונדון תומך באפולוניה
פעילויות חג שבועות בקניון שבעת הכוכבים
פעילויות חג שבועות בקניון שבעת הכוכבים
חניון מטרופולין החדש בכפר סבא  - הוא חניון זמני
חניון מטרופולין החדש בכפר סבא - הוא חניון זמני
משה פרץ פתח גלידרייה ברחובות
איזה זמר פתח גלידרייה ברחובות?