רמת השרון

יש בינינו כימיה

תלמידי תיכון "אלון" ברמת השרון השיגו בבגרות בכימיה ממוצע ציונים גבוה במיוחד. המפקחת על המקצוע במשרד החינוך: "הדברים מעידים על עבודה מסורה, מעמיקה ורצינית של צוות המורים"

כתב לוקאל 12/03/2019
תלמידי תיכון
צילום באדיבות עיריית רמת השרון

תלמידי מגמת כימיה בתיכון "אלון" השיגו בבחינת הבגרות שהתקיימה בקיץ האחרון (תשע"ח) ציונים גבוהים במיוחד. המפקחת על מקצוע הכימיה במשרד החינוך, ד"ר דורית טיילטבאום הודיעה למנהלת תיכון "אלון", רבקה שמש, על ההישג המרשים וכתבה: "תלמידי הכימיה בבית הספר שבראשו את עומדת, ביצעו ניסויים ברמת חקר גבוהה והעמיקו ידיעותיהם באופן ייחודי למקצוע. הדברים הכתובים מעידים על עבודה מסורה, מעמיקה ורצינית של המורים, והנחלת הרצון ללמידת המקצוע בקרב תלמידים רבים. כל זאת לא היה מתאפשר ללא תמיכת ההנהלה בלימודי הכימיה". 

דר' בתיה ליפשיץ- גולדריך, רכזת כימיה ב"אלון" מסבירה את הצלחת תלמידי המגמה: "למידה משמעותית מבוססת חקר, ניסויים מגוונים המבוצעים במעבדות, לצד למידה תאורתית, חומרי לימוד מרתקים, צוות מנוסה ומקצועי, קבוצות לימוד קטנות, וחשיפה לעולם האקדמי ולהתפתחויות מעניינות בתחום, יוצרים תמהיל שמביא את תלמידנו להצלחה.

ההשקעה שלנו בתלמידים מתחילה מדי עם כניסתם לבית הספר. במסגרת זו, התקיימה ביום שלישי שעבר  פעילות מטעם אוניברסיטת בר אילן בתיכון אלון לתלמידי כיתות יוד. הפעילות אורגנה על ידי מגמת כימיה בהשתתפות  כל תלמידי כיתות י' הלומדים מדעים. התלמידים שמעו הרצאה מדעית של פרופסור ירדן טשיל על הטבלה המחזורית ויסודות מיוחדים בטבלה המחזורית וכן על ביוכימיה של חלבונים. לאחר מכן התבצעו הדגמות מלהיבות של ניסויים ותופעות בכימיה על ידי מרצים נוספים מבר אילן.

 

עוד ברמת השרון
ורדה טל עם הספר שכתבה. חריזה לילדים
שרון יונתן 26/06/2019
הושק מיזם המנטורים ברמת השרון
כתב לוקאל 05/06/2019
בני נוער ובני הגיל השלישי יחד על המסלול ברמת השרון
כתב לוקאל 28/05/2019
קיץ במגוונים
כתב לוקאל 14/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
דני בר, מדריך טיולים בחול
הבר של דני בר Dany's Bar
 בני 5 עד 25 עולים לבמה!
בני 5 עד 25 עולים לבמה!
שכונה חדשה ברמת השרון
איך זה לגור בשכונה פרטית?
ראול סרוגו, נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ
מה יעלה בגורל התמ"א 38 ?
שוטרי תחנת רג-בני ברק בפעילות קהילתית
שוטרי תחנת ר"ג-בני ברק בפעילות קהילתית
אבי גרובר, הקדנציה הנוכחית היא הזדמנות
מחשב מסלול מחדש
19 נפגעים בשריפה בבית שמש
יגאל טישמן מרעננה הוא ההרוג בתאונת אומגה בהונדורס
יגאל טישמן מרעננה הוא ההרוג בתאונת אומגה בהונדורס