רמת השרון

מינוי יוקרתי למנהלת בית הספר היסודי "אמירים" ברמת השרון

נורית בר-לב, שניהלה ב- 13 השנים האחרונות את בית הספר היסודי "אמירים" ברמת השרון, נבחרה למנהלת מחלקת החינוך של כוכב יאיר-צור יגאל ונכנסה לתפקידה החדש בשבוע שעבר

שרון יונתן 13/03/2019
נורית בר-לב ,  תפקיד חדש כמנהלת מחלקת חינוך
צילום: פרטי

נורית, תושבת רמת השרון ואשתו של חבר המועצה רמי בר-לב, היא בעלת תואר M.A במנהל בחינוך וניסיון של 29 שנים במערכת החינוך. בתקופת ניהולה, בית הספר "אמירים" נבחר על ידי משרד החינוך כבי"ס מוביל פדגוגיה איכותית, ונורית זכתה להכרה כמנהלת מצטיינת במחוז תל אביב ,ליוותה והדריכה מנהלי בתי ספר בראשית דרכם הניהולית.                                                                             

נורית בר-לב אמרה השבוע בעקבות בחירתה: "אני מודה על הבחירה והאמון. לתפיסתי, תפקידנו כאנשי חינוך, לאפשר מענים מגוונים לבעלי צרכים שונים, לאתר את הפוטנציאל ולכוון את התלמידים למיצוי מיטבי של יכולותיהם וכישוריהם האקדמאים והחברתיים ולהביאם למצוינות אישית. מערכת חינוך היא מרחב קהילתי בו שותפים כלל המבוגרים המשמעותיים בחייהם של כל תלמיד ותלמידה מגן ועד תיכון. במסגרת תפקידי, אפעל לבניית מנהיגות חינוכית איתנה שתשקוד על בניית נרטיב חינוכי ביישוב ותפעל ליישמו הלכה למעשה ; בעידן שבו העולם הופך לכפר גלובלי משתנה ודינמי, היעד המרכזי שלנו יהיה להוביל את מערכת החינוך בכוכב יאיר - צור יגאל לחדשנית ופורצת דרך, שתדע לתת לתלמידיה את הכלים להתמודד בהצלחה עם העולם החדש".                                                                       

יובל ארד, ראש מועצת כוכב יאיר - צור יגאל, אמר: "נורית בר-לב מביאה למערכת החינוך בכוכב יאיר - צור יגאל משב רוח חדש, של מצוינות ניהולית בתחום החינוך וניסיון עשיר. היא הובילה תהליכים של פיתוח ייחודיות בית ספרית בתפקידה הקודם והיא מציעה ליישוב שלנו תפיסה חינוכית פדגוגית רחבה ועשירה ואני משוכנע שהיא תדע לרתום אליה את המנהלים והצוותים החינוכיים, את הנהגות ההורים ואת הצוות המקצועי במחלקת החינוך של המועצה, כדי להנהיג, ביחד, שינוי ועידוד מצוינות בעשייה החינוכית ביישוב. בשמי ובשם הקהילה שלנו כולה, אני מאחל לנורית הצלחה רבה בהובלת מערכת החינוך היישובית".


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
תכירו: מיק"ר- מועדוני ילדים לפנאי
נער תועד בועט בחתולה
נעצרה בגמר
בת 16 עישנה נרגילה ונזקקה לטיפול בתא לחץ
עישנה נרגילה ונזקקה לטיפול בתא לחץ
והדרת פני זקן
מיטב הסלבס השתתפו בהשקת קולקציית התכשיטים של PANDORA
מיטב הסלבס השתתפו בהשקת קולקציית התכשיטים של PANDORA
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
אושרה תכנית פינוי-בינוי בשכונת קריית שרת ברעננה