רמת השרון

אישור הפינוי בינוי ברחוב סולד 50 ברמת השרון נדחה

דיירי הבניינים הסמוכים הוזמנו להציג את התנגדויותיהם בישיבת ועדת המשנה לתכנון ובניה האחרונה. לאחר שנשמעו ההתנגדויות טרם התקבלה החלטה בנושא

שרון יונתן 28/03/2019
גיא קלנר. מתן מענה לכלל התושבים
צילום: פרטי

ועדת המשנה לתכנון ובניה אישרה בישיבתה האחרונה, באופן חריג בקדנציה הנוכחית, לאפשר למתנגדים לתכנית בניה להופיע בפניה ולא להסתפק רק בהגשת התנגדות כתובה.

מדובר על הבניין המשותף הישן ברחוב סולד 50, כאשר על פי התכנית הבנין, בן 3 הקומות ו- 12 יח"ד, אמור להיהרס ובמקומו אמור להיבנות בנין חדש בן 6 קומות עם 28 יח"ד. וזאת על פי תכנית המתאר לתמ"א 38 שאושרה בקדנציה האחרונה.

במהלך הדיונים הוגשו לא מעט התנגדויות מדיירי הבניינים הסמוכים ובעיקר מהבניין הסמוך אליו, סולד 48 .

באחת מההתנגדויות אף צורפה חוות דעת המעלה חשש ליציבות ההנדסית של הבניין הסמוך בעת ביצוע העבודות לבניית הבניין החדש.

כמו כן, ביקשו התושבים המתנגדים להופיע באופן פיזי מול ועדת התכנון בכדי להשמיע את טענותיהם גם בעל פה וזאת מעבר להתנגדות בכתב.

על אף שמדובר בנוהל חריג, מספר חברי ועדה ביקשו בכל זאת לאפשר לנציגות הדיירים המתנגדים להופיע בפני הועדה וכך אכן קרה בישיבתה האחרונה בשבוע שעבר. בין החברים שביקשו את הופעת התושבים היו חברי הועדה עידן למדן, גיא קלנר, מיכאל דורון ונוספים.

גם בסיומו של הדיון הזה, ולאחר שנשמעו ההתנגדויות, טרם התקבלה החלטה בנושא, וזאת על רקע מגוון הדעות בועדה, והנושא הועבר להחלטה בישיבת הועדה הבאה.

גיא קלנר אמר השבוע: "תפקידנו כנציגי ציבור הינו מתן מענה לכלל התושבים וזאת תמיד תוך התייחסות גם לשמירת האינטרס הציבורי הכללי. אנחנו תמיד מבקשים לקבל את מירב האינפורמציה בכדי להגיע להחלטה נכונה ושקולה, וכך עשינו גם במקרה הזה".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פעם חמישית קרמבו
הורי ביהס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים
הורי ביה"ס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים
מאות משפחות יקבלו סלי מזון לחג
מאות משפחות יקבלו סלי מזון לחג
מלחמת השלטים
הבמה היא שלהן
שר  התיירות חנך מלון חדש בבאר שבע
שר התיירות חנך מלון חדש בבאר שבע
ארוחת בוקר מפנקת , אצל שגב
ארוחת בוקר מפנקת... אצל שגב
חשד: התחזה לרופא והזריק בוטוקס ללקוחותיו