רמת השרון

אישור הפינוי בינוי ברחוב סולד 50 ברמת השרון נדחה

דיירי הבניינים הסמוכים הוזמנו להציג את התנגדויותיהם בישיבת ועדת המשנה לתכנון ובניה האחרונה. לאחר שנשמעו ההתנגדויות טרם התקבלה החלטה בנושא

שרון יונתן 28/03/2019
גיא קלנר. מתן מענה לכלל התושבים
צילום: פרטי

ועדת המשנה לתכנון ובניה אישרה בישיבתה האחרונה, באופן חריג בקדנציה הנוכחית, לאפשר למתנגדים לתכנית בניה להופיע בפניה ולא להסתפק רק בהגשת התנגדות כתובה.

מדובר על הבניין המשותף הישן ברחוב סולד 50, כאשר על פי התכנית הבנין, בן 3 הקומות ו- 12 יח"ד, אמור להיהרס ובמקומו אמור להיבנות בנין חדש בן 6 קומות עם 28 יח"ד. וזאת על פי תכנית המתאר לתמ"א 38 שאושרה בקדנציה האחרונה.

במהלך הדיונים הוגשו לא מעט התנגדויות מדיירי הבניינים הסמוכים ובעיקר מהבניין הסמוך אליו, סולד 48 .

באחת מההתנגדויות אף צורפה חוות דעת המעלה חשש ליציבות ההנדסית של הבניין הסמוך בעת ביצוע העבודות לבניית הבניין החדש.

כמו כן, ביקשו התושבים המתנגדים להופיע באופן פיזי מול ועדת התכנון בכדי להשמיע את טענותיהם גם בעל פה וזאת מעבר להתנגדות בכתב.

על אף שמדובר בנוהל חריג, מספר חברי ועדה ביקשו בכל זאת לאפשר לנציגות הדיירים המתנגדים להופיע בפני הועדה וכך אכן קרה בישיבתה האחרונה בשבוע שעבר. בין החברים שביקשו את הופעת התושבים היו חברי הועדה עידן למדן, גיא קלנר, מיכאל דורון ונוספים.

גם בסיומו של הדיון הזה, ולאחר שנשמעו ההתנגדויות, טרם התקבלה החלטה בנושא, וזאת על רקע מגוון הדעות בועדה, והנושא הועבר להחלטה בישיבת הועדה הבאה.

גיא קלנר אמר השבוע: "תפקידנו כנציגי ציבור הינו מתן מענה לכלל התושבים וזאת תמיד תוך התייחסות גם לשמירת האינטרס הציבורי הכללי. אנחנו תמיד מבקשים לקבל את מירב האינפורמציה בכדי להגיע להחלטה נכונה ושקולה, וכך עשינו גם במקרה הזה".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
לב הפארק "עשו" חנוכה
מצלמה תרמית
מהם השימושים העיקריים של מצלמה תרמית
רחמים שלום עם ראש העיר חיים ברידא
שלום וברכה
נפטר בנו של הבמאי אבי נשר שנפגע בתאונה בת"א
המפה החינוכית של הוד השרון
המפה החינוכית של הוד השרון
למה לה פוליטיקה עכשיו?
למה לה פוליטיקה עכשיו?
ביקור בכיתת העולים
הרצליה מחבקת את העולים הצעירים
יעד מפתיע לחופשת הקיץ
יעד מפתיע לחופשת הקיץ