רמת השרון

חגיגות יום העצמאות ברמת השרון

משינה, סאבלימינל, חנן בן ארי, מאיה בוסקילה, הג'ירפות, פול טראנק מארחים את רדבנד, מיכאל סוויסה, כיף לי עם יעלי, טררם! ומרגי הם אלו שיופיעו בחגיגות יום העצמאות ברמת השרון

כתב לוקאל 08/05/2019
משינה
צילום: רון קדמי ועמרי מירון

לכבוד חגיגות ה-71 למדינת ישראל דאגנו להפקה מיוחדת עם מיטב האמנים והלהקות במגוון במות בידור, מטחי זיקוקין, דוכני אמנויות, דוכני אוכל ועוד שורה ארוכה של אטרקציות שיהפכו את יום העצמאות לחגיגה גדולה * בבמה המרכזית בכיכר העירייה: משינה, סאבלימינל, חנן בן ארי ומאיה בוסקילה ודי ג'יי קוצ'י.  

בבמת הילדים כיף לי עם יעלי, טררם! ומרגי * במת "סרף אנד רול" עם מופעי אקסטרים סקייט הג'ירפות, פול טראנק מארחים את רדבנד, מיכאל סוויסה ודי ג'יי מאש * במת זמר עברי עם יענקל'ה מנדל מארח את דורית ראובני וחנן יובל יחד עם ההרכב המקומי "החברים של אלכס". מתחם הרקדה "רוקדים עצמאות" עם אורלי גולדשטיין ובמת עצמאות קהילתית בשכונת נווה גן.

* מטחי זיקוקין בשעות 21:00 + 21:45

* הסעות הלוך וחזור מקצוות העיר אל מוקדי החגיגות ללא תשלום *

* ייתכנו שינויים בלוחות הזמנים של המופעים

במוצאי יום העצמאות יום חמישי 09/05 בשעה 20:00 ממשיכים את חגיגות יום הולדת 71 למדינה בחגיגה ישראלית עם מופע של שרי ועוזי פוקס עם רותי נבון במופע מרגש וסוחף והרכב קולי נשי "ווקאלישס" בניהולו המוסיקלי של עידן-חיים דויד.

יום הולדת 71 למדינת ישראל: עיריית רמת-השרון תקיים חגיגה ענקית בערב יום העצמאות ביום ד' 8/5/19 החל מהשעה 20:30 בכיכר העירייה, חניון העירייה ובשדרות ביאליק. מחלקת התרבות בעירייה דאגה השנה להפקה מיוחדת עם מיטב האמנים והלהקות, שיופיעו במגוון במות בידור שהותאמו לכל הגילאים, לצד מטחי זיקוקין, דוכני אמנויות, דוכני אוכל ועוד שורה ארוכה של אטרקציות, שיהפכו את יום העצמאות לחגיגה גדולה.

בבמה המרכזית בכיכר העירייה יופיעו החל מהשעה 21:00 : משינה, 22:00 סאבלימינל, 23:00 חנן בן ארי, 00:00 מאיה בוסקילה ודי ג'יי קוצ'י *ייתכנו שינויים בלוחות הזמנים של המופעים.

בבמת הילדים בחניון העירייה החל מהשעה 20:30: חגיגת ילדים עם כייף לי עם יעלי, 21:15 טררם! 22:00 מרגי.

במת"סרף אנד רול" בחניון העירייה החל מהשעה 22:45 : ג'ירפות, פול טראנק מארחים את רד בנד, מיכאל סוויסה ודי ג'יי מאש. מתחם סקייט בחסות קאנטרי סרף סקול. *ייתכנו שינויים בלוחות הזמנים של המופעים.

במת זמר עברי ברח' אוסישקין החל מהשעה 21:00: יענקל'ה מנדל מארח את דורית ראובני וחנן יובל. הרכב מקומי "החברים של אלכס". וברחוב אוסישקין מתחם ריקודי עם "רוקדים עצמאות" עם אורלי גולדשטיין.

לאורך שדרת ביאליק: מתחם ברים ענק ומתחמי ישיבה בהפקה מיוחדת של "סוקו 77" – מארחים הרכבים מקומיים ARTIC KARTIVE, POETIC, MUFFLED , דן יפת ובני נוח. הכניסה מעל גיל 18 בהצגת תעודה מזהה.

במת עצמאות קהילתית בפארק "החבלים" בשכונת נווה-גן: החל מהשעה 20:30 המופע של להקות "מגוונים נווה גן"- "קול הבמה" וסטודיו אלמה וארנון. כמו כן, יהיו במתחם החגיגות דוכני מזון, עמדות הפעלות ומשחקים לכל הגילאים ועוד.

במוצאי יום העצמאות יום חמישי 9/5/19 בחניון העירייה ממשיכים את חגיגות יום הולדת 71 למדינה החל מהשעה 20:00 עם מופע של שרי ועוזי פוקס עם רותי נבון במופע מרגש וסוחף והרכב קולי נשי "ווקאלישס" בניהולו המוסיקלי של עידן-חיים דויד. הציבור מוזמן.

אנא סייעו לנו לחגוג את ערב העצמאות בשמחה ובבטחה. מתחם האירועים מאובטח ע"י המשטרה וכוחות הביטחון. הכניסה למתחם החגיגות תתאפשר רק לאחר בדיקה ביטחונית, חל איסור להיכנס עם נשק אישי, בעלי חיים ואופניים (מכל סוג). אנו מתנצלים מראש על אי הנוחות ומודים על שיתוף הפעולה.

הסעות למתחם חגיגות העצמאות:

בערב יום העצמאות, במסגרת השירות לציבור, העירייה תדאג להסעות ממערב העיר, משכונת נווה-גן וממזרח העיר אל מתחם החגיגות. ההסעות ללא תשלום יצאו במחזוריות החל מהשעה20:00  ועד 1:00 בלילה מנקודות האיסוף הבאות: מורשה (איסוף בתחנות של קו 24 :(חרושת (קדמה) – 20:00 , הנביאים (עבדת), בית שמאי (המלכים), בית שמאי (גמליאל), בית שמאי (בית הלל), בית הלל (בר יוחאי), בית הלל (קופת חולים), המלכים (יהודה הנשיא(, שבטי ישראל (בית השואבה), שבטי ישראל (סמטת ויצ"ו), שבטי ישראל (התומר), הזית (נווה רעים) , טרומפלדור (המלכים(. *הורדה בסוקולוב פינת שדרות ביאליק.

השכונה המערבית (איסוף בתחנות אוטובוס של קו פנימי מס' 1 בלילה):

השרף (מצדה) – 20:00 , לבונה (נטף), לבונה (הבושם), הדיה (למרחב), למרחב (בוסתנאי(, למרחב (השקד), למרחב (לוחמי הגטאות), קהילת וילנה (יחיעם), יצחק אלחנן (החי"ל(, יצחק אלחנן (ז' חשוון), שדרות ויצמן (למרחב - ליד גינת הבנים(.

הורדה בסוקולוב פינת ויצמן (ליד בנק לאומי(.

נווה גן: תחנה במגוונים נווה גן – 20:00 . *הורדה בסוקולוב פינת שדרות ביאליק.

בשעה 1:00 בלילה ייצאו אוטובוסים אחרונים מרחוב סוקולוב למורשה, למערבית ולנווה גן.

הסדרי חנייה ותנועה בערב יום העצמאות 8/5/19:

לרגל אירועי חגיגות העצמאות ייסגרו הרחובות הסמוכים למתחם החגיגות החל מהשעה 14:00 ועד השעה 03:00 לפנות בוקר.

שד' ביאליק: בקטע שבין רחוב בנימיני ועד לרחוב גולומב והרחובות המתחברים לביאליק בקט הנ"ל.

רח' אוסישקין: בקטע שבין רח' הזורע ועד לרח' המחתרת והרחובות המתחברים לאוסישקין בקטע הנ"ל.

איסור חניה ברחובות ביאליק ואוסישקין:

על פי הנחיית המשטרה ברחובות ובקטעים הנ"ל חל איסור על חניית כלי רכב ביום האירוע החל מהשעה 14:00.

חניון העירייה ייסגר לחניה בתאריכים: 6/5/19 החל מהשעה 18:00 ועד תאריך 9/5/19 בתום חגיגות מוצאי עצמאות.

רכבים שיחנו בניגוד להנחיות הנ"ל אחרי השעה 14:00 יגררו לחניון הפארק ברחוב הנצח.

אנו מבקשים מראש את סליחת הדיירים ברחובות הנ"ל ומבקשים להחנות את הרכבים ברחובות הסמוכים.

חניה לנכים עם תו כסא גלגלים בלבד תתאפשר משדרות ביאליק פינת בנימיני.

שינויים במסלולי התחבורה הציבורית:

בערב החגיגות החל מהשעה 17:00 ייערכו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית ואוטובוסים לא יכנסו לשד' ביאליק ולרחוב אוסישקין ומסלול נסיעתם ינותב לרחובות סוקולוב והראשונים.

הנחיות לציבור בדבר בטיחות וביטחון:

מתחם האירוע מאובטח ע"י המשטרה וכוחות הביטחון - הכניסה למתחם החגיגות תתאפשר רק לאחר בדיקה ביטחונית.

חל איסור להיכנס עם נשק אישי, בקבוקי זכוכית ואלכוהול, אופניים(חשמליים/רגילים) ובעלי חיים למתחם האירוע.

חל איסור להכניס למתחם, לרכוש, לשווק, להחזיק או להפעיל צעצועים מסוכנים, כלים או חפצים המכילים חומרי נפץ או אבק שריפה, תרסיסי שלג וחוטים על כל סוגיהם. פריטים אלו שימכרו, ירכשו או יוחזקו – יוחרמו ע"י הפקחים העירוניים.* דוכני מזון ושתייה יוצבו ברחבה שממול לבניין העירייה (ביאליק 41 (וברח' ביאליק פינת הפלמ"ח.

שירותים יוצבו בחניון העירייה, בבית מלינוב וסמוך לביה"ס אסישקין.

חפ"ק משטרתי יוצב בבניין העירייה.

מתן מענה לילדים אובדים  יינתן ע"י עובדת סוציאלית בבניין העירייה.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שינוי באכיפת אירועי חנייה שלא כחוק והפרעה לתנועה
נערות לדוגמה
נערות לדוגמה
הילה גבר , פעילה מצטיינת
אות הפעילה המצטיינת של משרד החינוך
מבנה נטוש בגן
"למה לא מטפלים בשדרה?"
7 הנחיות לשינה בטוחה לתינוקות
טיפים נרשמים או לא?
יהונתן ברוסילובסקי וייצמן. תמיד לתרום לקהילה
"דרך העשייה החברתית התבגרתי"
מתנגדים להקמת קריית התקשורת בצפון העיר