רמת השרון

גיא קלנר מונה לסגן ראש עיריית רמה"ש בתואר

גיא קלנר המכהן גם כמחזיק תיק הספורט ויו"ר ועדת יזמות וחדשנות בעיר מונה לתפקיד סגן ראש העירייה בתואר(לא בשכר) לאחר ישיבת מועצת העיר השבועית

כתב לוקאל 13/05/2019
גיא קלנר. מונה לסגן ראש עירייה בתואר
צילום: פרטי

מועצת העיר אישרה בישיבתה בשבוע שעבר את מינויו של חבר המועצה גיא קלנר לתפקיד סגן ראש העירייה בתואר (לא בשכר).

קלנר, המכהן גם כמחזיק תיק הספורט ויו"ר ועדת יזמות וחדשנות, אמר לאחר מינויו: "אמשיך לפעול בתחום הספורט אותו לקחתי כמשימה מרכזית בקדנציה זו, אבל תוך שימת דגש על הגברה של פעילות הספורט העממית וכן להביא לכך שכל ילד בעיר ימצא את הספורט שמתאים לו. ספורט ככלי חינוכי לכל דבר ועניין. עוד בתחום הספורט, לבחון את חלוקת התקציבים ולהביא לכך שהכסף משרת את הציבור בצורה הטובה ביותר, ולבסוף לדאוג לחיבור המיטבי בין קבוצות הספורט המקצועניות שלנו לבין ההוויה העירונית. בתחום היזמות והחדשנות, בכוונתי להוביל יוזמות שיתנו מענה ליכולות של העיר והתושבים החיים בה. תחום שקיבל דחיפה המהלך השנים האחרונות אך עדיין דורש התפתחות לתחומים נוספים. גם בעירייה ובוודאי בתושביה, מצוי פוטנציאל עצום בתחום זה ובכוונתי להוביל יוזמות אשר יביאו פוטנציאל זה לכדי מימוש". 

בנוסף, ציין קלנר: "במקביל אמשיך להיות ממוקד בהקפדה על ההתפתחות העתידית של העיר בתחום הבניה למגורים, ודחיפה משמעותית יותר של תוכניות המיועדות לתעסוקה ומסחר. על מענה הולם של תשתיות לפני ולצד הבניה. קידום פתרונות בתחום התחבורה, מענה לאתגרים בתחום החינוך, שימור האופי הליברלי של העיר, הקפדה על איכות סביבה, ועוד".

יש לציין כי קלנר מחליף את חבר המועצה רמי בר-לב בתפקיד זה לאחר חודש ימים וזאת לאחר שהדבר סוכם בין השניים.              

על פי ההסכמים הקואליציוניים תפקיד סגן ראש עירייה בתואר יתחלק בקדנציה הקרובה ברוטציה בין ארבעה: גיא קלנר, רמי בר-לב (ישוב לתפקיד בהמשך הקדנציה), עידן למדן ודוברת וייזר, שמכהנת כסגנית ראש עירייה בשכר בחצי הראשון של הקדנציה ובהמשכה תכהן גם כסגנית בתואר כחלק מהרוטציה בין הארבעה.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שלושה מקוואות חדשים בעיר
שלושה מקוואות חדשים בעיר
100% זכאים לבגרות בתוכנית ספייס לשילוב יוצאי אתיופיה
מנכ"לית העירייה פורשת
חשד: נהג שיכור וביצע תאונה
מנכ"ל עיריית י-ם יסיים את תפקידו
בעיות תנועה ברחוב הרצוג
 חניון לרכב כבד במתחם העסקים שורק
חניון לרכב כבד במתחם העסקים שורק
ראשוני: גופת אישה נמצאה בהוד השרון
גופת אישה נמצאה בהוד השרון