רמת השרון

קיץ במגוונים

רשת מגוונים מכינה לתושבי רמת השרון קיץ עשיר בקייטנות מקצועיות, איכותיות וחווייתיות במגוון תחומים ולמגוון גילאים בכל המרכזים ברחבי העיר

כתב לוקאל 14/05/2019
קיץ במגוונים
צילום באדיבות מגוונים

רשת מגוונים מתכוננת גם השנה לקיץ עמוס בקייטנות. ההרשמה לקייטנות נפתחה רשמית באתר מגוונים ומציעה מבחר גדול של קייטנות, סדנאות וקורסים לכל הגילאים במרכזי מגוונים. למקדימים להירשם בחודש מאי, הרשת יוצאת במבצע רישום מוקדם.

מתלבטים לאיזה קייטנה לרשום? אספנו בשבילכם את כל המידע על קייטנות הקיץ במגוונים:

בתי הספר המקצועיים של מגוונים מציעים קייטנות עשירות בפעילויות, בית הספר למשחק ולבמה "תיאטרון השרון" בקורס קיץ לחובבי תיאטרון עם סדנאות משחק מול מצלמה, אימפרוביזציה ומופע סיום. בית הספר המוביל למחול מחולה מגוונים אלון בתכנית "רוקדים יולי" שומרים על כושר וטכניקה גם בקיץ כהכנה לשנה החדשה, עם שיעורי להקות והיפ הופ עם מורי מחולה ומורים אורחים. בית הספר להתעמלות מכשירים בקייטנה המשלבת אימונים באולם המקצועי בשילוב סדנאות, אטרקציות וימי כיף. בית הספר למוזיקה "קאנטרי מיוזיק מגוונים גולן" במחנה מוסיקה לכל מי שאוהב מוסיקה עם סדנאות אומן ותהליך הפקת סינגל מלא ומופע סיום.

לילדים המחפשים פעילויות כיף ואטרקציות, מגוונים מציעה מגוון קייטנות חווייתיות: "עיר הילדים" קייטנה שתשלב סדנאות מתחומי אומנויות הבמה, חוגי ספורט ויציאה לאטרקציות. "אקטיבי קיץ" המשלבת פעילויות ספורט, סדנאות טכנולוגיה ואומנות, ימי כיף ואטרקציות. קייטנת "מחול ומסכה" עם שפע של פעילויות העשרה בתחומי המחול והתיאטרון עם יציאה למופעים וסדנאות אומן. קייטנת "הבית" במגוונים נווה גן לילדי השכונה, וקייטנת "מטיילים" קייטנה על גלגלים בה כל יום מבקרים באטרקציה אחרת ברחבי הארץ.

לחובבי האומנות, מגוונים מציעה את קייטנת "בשביל המוזה" המשלבת סדרת סדנאות אומנות כגון מיניאטורה, עיסת נייר, קרמיקה בשילוב יציאה לאטרקציות. וקייטנת ARTIST שתשלב סדנאות אומנות ציור ונגרות עם יציאה למוזיאונים בהנחיית האמנית מירי כהן. בנוסף סטודיו Kבמגוונים נווה רסקו מציע סדנאות אומנות יומיות, DIY וחשיבה יצירתית עם כנרת בזק.

לחובבי משחק הדמיון מבוכים ודרקונים גם השנה תתקיים הקייטנה המצליחה והפעם בנושא גיבורי על, ולאוהבי השחמט תתקיים קייטנת "חושבים גלילאו" שתשלב משחקי חשיבה וסדנאות שחמט והעשרה לצד יציאה לאטרקציות. החוג המצליח קול הבמה יקיים השנה קייטנה עם סדנאות שירה, ריקודים ומשחק לצד ימי הקלטות וצילומים. ותיאטרון אורנה פורת בקייטנה קסומה עם סדנאות אומן פעילויות העשרה ומופע סיום.

לילדי הגנים תכנית יול"א תפעיל במהלך חודש יולי ועד 9 לאוגוסט את קייטנת "מסביב לעולם במנהרת הזמן". השנה שוב תפעיל רשת מגוונים את תכנית "בתי הספר של החופש הגדול"  של משרד החינוך, המציעה לתלמידי כיתות א'-ג' שלושה שבועות בחודש יולי של לימודי העשרה ופעילויות ייחודיות.

בנוסף לקייטנות, רשת מגוונים תקיים גם אירועים במהלך הקיץ, הצגות והפעלות לילדים, אירועי מים ואקשן בגינות ברחבי העיר, הופעות, סדנאות אומן ועוד. מה שבטוח לא יהיה קיץ משעמם ברמת השרון.

עידן למדן, חבר מועצה ויו"ר דירקטוריון מגוונים: "אנחנו מתכוננים לעוד קיץ שופע בקייטנות ובאירועים קהילתיים מטעם רשת מגוונים. המגוון בקייטנות, שפע התחומים המקצועיים והפריסה ברחבי העיר מבטיחה שכל ילד יוכל למצוא את הקייטנה שלו הכי קרוב לבית. אנו שמים דגש רב על בטיחותם וביטחונם של הילדים, כפי שאנו פועלים לאורך כל השנה בכלל ובקיץ בפרט. כמדי שנה, נעשה כל מאמץ באמצעות ועדת ההנחות שלא יהיה ילד בעיר שירצה להגיע לקייטנה שלנו ולא יתאפשר לו. גם בני הנוער ימצאו מקומות להשתלב ורעיונות לשעות הפנאי של חופשת הקיץ וכך נהפוך אותה למהנה יותר ובטוחה יותר".  

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
בעקבות חגיגת מבצעי 50% הנחה על מאות מוצרים ב חצי חינם
שוברים את השוק, חותכים מחירים בחצי
סוכות בסוכת הנשיא
חשד: עקצה גברים פגועי נפש
עלייה בתיירות החוץ והפנים בהרצליה
תיירות החוץ בהרצליה גדלה ב20% בשנה האחרונה
קיץ הכי ישראלי
קיץ הכי ישראלי
קול הגאז הזה
קול הג'אז הזה
חברי מועדון קלוב תעופה רעננה ביום הטיסנאות הארצי
רעננה עפה באוויר
ארז בנודיס ברגע החתימה
מאמן חדש לבית"ר נורדיה ירושלים