רמת השרון

"כשהטכנולוגיה פוגשת את המוזיקה"

השבוע התקיים כנס בנושא טכנולוגיה והדרך בה אנו צורכים ומאזינים למוזיקה

כתב לוקאל 15/05/2019
מימין לשמאל- משה סיני מנכל רימון, אודי אנג'ל יור רימון, הרי ליפשיץ ממיסדי רימון, יהודה עדר נשיא בית הספר, סטיב גרינברג, רוני קורל מנהלת השיווק של בית הספר
צילום: טל גרף

השבוע התקיים כנס "כשהטכנולוגיה פוגשת את המוזיקה"  בבית הספר רימון ברמת השרון. הכנס עסק בטכנולוגיות שמשנות את הדרך שבה יוצרים, צורכים ומאזינים למוזיקה, והשתתפו בו עשרות אנשי הייטק, עיתונאים בכירים, מוסיקאים ומשקיעים מהתעשייה.

 

באירוע הוכרז על פתיחת מסלול חדש ברימון, הראשון מסוגו בישראל, הנקרא "מוסיקה, טכנולוגיה וחדשנות", אשר מוקדש ללימודי תכנות ולפיתוח טכנולוגיות ואפליקציות בתחום המוזיקה. יו"ר רימון, אודי אנג'ל, פתח את הכנס, בירך את הנוכחים ואמר כי אין סיבה שמדינת ישראל לא תהיה מובילה עולמית בחדשנות בתחום המוזיקה. עוד הוא הוסיף, שרימון הוא בית למוזיקאים המבקשים להתחבר עם הטכנולוגיות החדשות, ומקום ממנו יכולים לנבוע חידושים יצירתיים טכנולוגיים.

עברי לידר הציג באירוע את MyPart, סטרטאפ מוזיקלי בו הוא שותף, ואותו פיתח בוגר רימון מתן קולשנר. גם האמן אריאל הורוביץ ומוזיקאים נוספים הציגו כל אחד את הסטרטאפ שפיתחו.

בין המשתתפים בפאנלים השונים נמנו נשיא רימון יהודה עדר, המפיקה טמירה ירדני, המפיק המוזיקלי זוכה פרס הגראמי ומייסד הלייבל S-Curve Records סטיב גרינברג, הפזמונאי והמלחין דורון מדלי שיצר את השיר "TOY" ואינספור להיטים נוספים, מנהל גלגל"צ נדב רביד, אשת העסקים נאוה סבירסקי סופר, סטראטפיסטים בוגרי רימון שהשתלבו בתעשיית המוזיקה, המוזיקאים גיא מזיג וכתריה ועוד.

האירוע התקיים במעמד ראש עיריית רמת השרון אבי גרובר וסגניתו דוברת וויזר, אשר חברה באגודת הידידים של רימון. עוד נכחו יואב קוטנר, חמי פרס ורבים נוספים.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נער ממגדל העמק נפצע קשה בטיול באזור אילת
פעוטות נכוו מחומר כימי
הפרס של הדס
ילד בן 10 נפצע באצבעו
מנכ"ל העירייה מסיים את תפקידו
בשורה משמחת להורי גני 'אם המושבות' בפ"ת
תדליקו את האור
הנהגת ההורים בחט"ב הנגיד החליטה להשבית את הלימודים בימי שישי