רמת השרון

מדוע לא הוצבה רשת צל מעל חצר הגן?

רשת הצל בחצר גן תמר ברמת השרון נקרעה באחת הסערות בחורף, ובינתיים, העירייה טרם התקינה רשת חדשה. ההורים: "ילדים קטנים מתבשלים להם כל יום בשמש הקופחת מעל ראשם"

שרון יונתן 23/05/2019
חצר הגן ללא רשת הצל. ההורים זועמים
צילום: פרטי

הורים לילדים בגן תמר, גן חובה הנמצא באשכול הגנים ברחוב זרובבל, זועמים על כך שעדיין לא הוצבה רשת צל מעל שטח חצר הגן, במקום רשת הצל שנקרעה באחת הסערות בחורף, כך שילדיהם חשופים לקרני השמש בימים החמים שכבר הגיעו.                                                          

בועד טוענים כי התריעו על כך לאגף החינוך כבר לפני מספר חודשים, אבל נענו בתירוצים שונים. "מדובר בצלון, בסך הכל יריעת בד שתגן על הילדים מפני השמש. איך יתכן שדבר כזה קורה על אף פניותינו הרבות לעירייה", נכתב בפנייה שהועברה בתחילת השבוע למנכ"לית העירייה.

נציגת הועד טוענת כי נאמר לה מאגף החינוך כי הנושא יטופל תוך מספר ימים לאחר סיום חופש פסח אך עד יום שני השבוע לא השתנה דבר ובינתיים, "ילדים קטנים בגילאי 5 – 6 מתבשלים להם כל יום בשמש הקופחת מעל ראשם, חוזרים שרופים הביתה עם כאבי ראש ובחילות. אנו רואים בחומרה רבה התנהלות כזו, בטח ובטח שמדובר בילדים קטנים ששוהים כבר 4 חודשים תמימים בחצר הגן כשהיא לא מוצלת ולא מוגנים מפני השמש".                                                                  

בסיום פנייתם כותבים ההורים: "אם לא יותקן צלון עד סוף השבוע הקרוב הנושא יועבר לטיפול הגורמים המשפטיים".

מהעירייה נמסר בתגובה: "הנושא נמצא בטיפול".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ולנו יש "אלגלאפל"
תנו לקרוא בשקט
תנו לקרוא בשקט
השמיים אינם הגבול
השמיים אינם הגבול
גינת השעשועים בסמטת ויצו. מתקנים חמים בימי הקיץ הלוהטים
מדוע אין רשת הצללה בגינה בסמטת ויצ"ו?
יור מועצת הנוער  יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן וראש העיר משה פדלון מחזיקים במפתח העיר במליאת העירייה. (מימין) גזבר העירייה רוני חדד, מנכל העירייה יהודה בן עזרא, ממ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק
"לו הייתי ראש העיר"...
חשד: סחט אזרחים על רקע התכתבות מינית
מגוון רחב של מבצעים ברשת חצי חינם
מגוון רחב של מבצעים ברשת חצי חינם
חשד: עובד עירייה חשוד באיום בנשק