רמת השרון

מסרביה באהבה

קבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון מתחדשת בשני סרבים: המאמן ניקולה מקסימוביץ', שאימן במכבי תל אביב, ובולדיצה סטויאנוביץ' ששיחק בשלוש העונות האחרונות בבני הרצליה

שרון יונתן 29/05/2019
ניקולה מקסימוביץ'. המאמן החדש של רמת השרון
צילומים: באדיבות הקבוצה

לאחר שלא הצליחה גם העונה להגיע לגמר הפלייאוף, החלה השבוע קבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון לשנות את פניה לקראת העונה הבאה. את הקבוצה יאמן ניקולה מקסימוביץ' והוא יחליף בתפקיד את אסף לוי שסחף את הקבוצה עד חצי גמר הפלייאוף.

ניקולה, סרבי בן 40, הגיע לישראל לפני 4 שנים ואימן בהצלחה מרובה במחלקת הנוער של מכבי תל אביב. כמו כן, היה עוזר מאמן של דראגן ג'וקיץ בעונתו כמאמן הקבוצה הבוגרת ולאחר מכן שימש כמאמן ראשי וסיים במקום השני.

לאחר החתמתו אמר ניקולה: "אני שמח מאוד להגיע למועדון כמו רמת השרון והציפיות שלהם כמועדון תואמות לציפיות שלי. חתמתי לשנתיים ואני כבר בצפייה להתחיל את העונה. אני מבקש להודות למועדון מכבי תל אביב על התקופה הנהדרת שעשינו יחד".

אבי כחלון, יו"ר הקבוצה, שבשבוע שעבר מונה למ"מ יו"ר איגוד הכדוריד, אמר: "זה לא סוד שאנחנו מחזרים אחרי ניקולה כבר שנתיים ולא הצלחנו להביא אותו לרמת השרון. אני שמח שבסוף זה הסתדר לשני הצדדים. בהזדמנות זו אנו מבקשים להודות לאסף לוי על החצי עונה המצוינת שעשה במועדון אנו בטוחים שיגיע רחוק מאוד בכדוריד הישראלי".

גם בגזרת השחקנים הזרים יחלו שינויים, כאשר הקבוצה הודיעה כי לא תממש את האופציה על לובומיר יוסיץ' לאחר ששיחק בשורותיה עונה אחת ולכן זה עבר להפועל ראשל"צ. מילאן פאבלוביץ' ימשיך לשנתיים נוספות ולצידו ישחק ולדיצה סטויאנוביץ' הוותיק ששיחק בשלוש העונות האחרונות בבני הרצליה.

סטויאנוביץ' בן ה-38, נחשב לאחד הזרים הטובים בליגה בשנים האחרונות. מדובר בשחקן סרבי שמתנשא לגובה של 1.91 מ' ומשחק כמרכז ומקשר שמאלי. בשלוש העונות אחרונות היה מלך השערים של הרצליה ובעונה הלפני אחרונה נבחר לזר המצטיין של העונה לאחר שהובילה את הרצליה למקום השלישי. מדובר בשחקן בעל קריירה עשירה מאוד עם 65 הופעות בנבחרת הסרבית. בעבר שיחק בקבוצות מגרמניה, רומניה, צרפת.

לאחר המעבר מהרצליה השכנה אמר ולדיצה: אני מודה להרצליה על התקופה הנהדרת ואני עובר לשחק ברמת השרון. המטרה שלי היא רצון לזכות בתואר ומצאתי בית שתואם למטרותי ואני מקווה שאצליח להגשים להם ולי את השאיפות".

כחלון אמר:

"אין ספק שמדובר בשחקן הזר הטוב ביותר ואני שמח שהצלחנו להביא אותו לרמת השרון. ולדיצה יוסיף לנו רבות ואני בטוח שנדע להפיק ממנו את המיטב". הקבוצה תתחזק בשחקן זר נוסף.

שינוי תעבור הקבוצה גם בעמדת השוער, כאשר השבוע הודיעה הקבוצה על צירופו של יהב שמיר, בן ה-19, שוער נבחרת העתודה והבוגרת של ישראל. יהב שיחק בעונה שעברה בהפועל ר"ג והציג ממוצע עונתי של 36%. שמיר הצטרף לקבוצה לאחר שזו ויתרה על אדם סאביץ' השוער הזר ושמיר יהיה אחד משני השוערים הישראלים של הקבוצה בעונה הבאה.

כחלון אמר על צירופו של שמיר:

"אני שמח מאוד שיהב מגיע אלינו לאחר עונה מצוינת מבחינה אישית ומקווה שימשיך להציג את אותה היכולת גם בנבחרת ישראל וגם בקבוצה".

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 14/11/2019
שרון יונתן 13/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
להיט של השקה
הולכת רגל נפצעה קשה בכביש 90
פועל נדרס במהלך סלילת כביש
צעיר טבע למוות באשדוד
מה קורה בגן?
הושג הסכם על שעת הארוחה בגנים בכ"ס
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות