רמת השרון

תושב רמת השרון נפטר לאחר שהוכש על ידי נחש צפע

רפאל ששו הוכש על ידי נחש צפע בסמוך לביתו ברחוב הנשר במערב העיר. לבתו חשוב להעביר מסר: "במקרה של הכשה על ידי נחש צריך לשכב ולהמתין לאמבולנס ולא להסתובב"

שרון יונתן 30/05/2019
רפאל ששו ז
צילום: פרטי

"אבא היה איש של אהבת אדם. אין אחד שלא אהב אותו", כך סיפרה השבוע אילת שי על אביה רפאל ששו ז"ל שהלך השבוע לעולמו לאחר שהוכש על ידי נחש צפע בסמוך לביתו ברחוב הנשר במערב העיר.                                                  

רפאל הותיר אחריו את אשתו מיקה, ילדיו: אילת, עינת ואופיר, שישה נכדים ונינה אחת. הלוויתו התקיימה אתמול (רביעי) בבית העלמין מורשה.             

 המקרה הטראגי אירע ביום חמישי שעבר בלילה, כפי ששחזרה השבוע אילת: "הורי מתגוררים מזה 53 שנים ברחוב הנשר בשכונת נווה רום במערב העיר, בסמוך לשטח החקלאי. ביום חמישי שעבר בשעה 23:00 אבי יצא לזרוק את הזבל וכאשר עמד ליד הפח הירוק מחוץ לבית הוא הרגיש שנעקץ על ידי משהו, אבל לא הבין או ראה שזה נחש. הוא חזר לתוך הבית וסיפר לאמי שמשהו עקץ אותו וששורף לו. הם יצאו למוקד מכבי ובכניסה למוקד הוא התמוטט והובהל לבית החולים מאיר. כשהגיע לשם הוא כבר היה במצב קריטי ועם קריסת מערכות. מאז הוא היה מורדם ומונשם, מצבו התדרדר מיום ליום וביום שלישי בבוקר הוא נפטר".                                                                       

אילת, המכהנת כיו"ר הנהגת ההורים בחט"ב עלומים, סיפרה השבוע על אביה: "אבי היה ידוע כבעל הגינה הכי יפה ברמת השרון. אנשים היו עוצרים ליד הבית שלהם והוא היה מייעץ להם איך עושים גינה כה יפה. בעברו אבי היה במשך 26 שנים בצבע קבע, בין היתר שימש כמפקד להקת הנח"ל וסגן קצין חינוך ראשי. לאחר שהשתחרר מהצבא הוא פתח עסק משפחתי הנקרא "אשליות" ליבוא ושיווק אביזרי אופנה ורק לפני שנה יצא לפנסיה. עבדתי איתו ביחד בעסק שלנו במשך 30 שנים. אבי התאפיין באהבת אדם. תמיד היו סביבו אנשים שאהבו אותו. איש מלא כריזמה עם לב ענק מזהב. הוא אהב מאוד לטייל וביקר בהרבה מדינות".

לאילת חשוב להעביר מסר בעקבות האסון שפקד את משפחתה: "חשוב לי לציין כי במקרה של הכשה על ידי נחש צריך לשכב ולהמתין לאמבולנס ולא להסתובב".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
רצים בשביל הבנים הדרוזים
רצים בשביל הבנים הדרוזים
מיזם חברתי מבורך בתיכון מטרו ווסט
מיזם חברתי מבורך בתיכון "מטרו ווסט"
רוכבת קורקינט נפצעה בינוני בתל אביב
גולש למסלול
אישום: תקף קשיש וגרם לו לחבלות
מתאחדים סביב סדבון
הרצליה מזדהה עם המאבק באלימות כלפי נשים
דגל פולין
חשד: אדריכל מהרצליה ירק על שגריר פולין בישראל