רמת השרון

חוזרים לקאנטרי

משיעורי שחייה ועד פוטבול אמריקאי - לרגל פתיחת עונת הרחצה יצאנו לבדוק את שלל החידושים והאטרקציות במועדון הספורט שרונית ובקאנטרי רמת השרון

קרן שלהבת 30/05/2019
בריכת שרונית. גאוות המקום
צילום: פרטי

הקיץ כבר כאן ואם אין לכם עדיין מנוי לקאנטרי זה הזמן לשמוע מה יש לשרונית - מועדון הספורט המוביל בשרון - להציע לכם.

במועדון, שנמצא ברחוב הלל ברמת השרון, יש את המגוון הרחב ביותר של חוגים שתוכלו למצוא במקום אחד – מבית ספר לשחייה ועד פוטבול אמריקאי. מי שאחראי להפיכת המקום לסיפור הצלחה מקומי הוא שי חורי, תושב הרצליה – דמות בולטת בענף.

חורי הגיע לתחום לפני 15 שנה ומאז עשה דרך עשירה ומגוונת. "בגיל 8 עד 16 שחיתי במסגרת של מועדונים", הוא מספר. "נמשכתי למים ולספורט. הייתי מפעיל מגלשה בלונה גל, אחר כך מציל ומנהל מועדון".

כמי שגדל לתוך התחום מבין חורי עד כמה חשוב להחדיר לילדים את האהבה למים מגיל צעיר ועוד יותר חשוב – לתת להם כלים לעשות את זה נכון. לכן הוא לא חוסך במשאבים ומעסיק לא פחות מעשרה מדריכי שחייה – נתון מרשים לכל הדעות. "יש לנו מאות ילדים שלומדים שחייה וזה גדל כל שנה בעקביות", הוא מספר בגאווה. "ההורים מביאים את הילדים שלהם אלינו בגלל היחס האישי, המקצועיות של הצוות והידיעה שהילדים שלהם מגיעים אלינו בחיוך גדול".

שיעורי השחייה בשרונית מתחילים בגיל 5 וחצי. "אנחנו לא מתחילים לפני כן כי מניסיוננו זה הגיל הנכון להתחיל. כל ילד יש לו את הקצב שלו. זה לא עשרה שיעורים וגמרנו. יש ילדים שצריכים גם 30 שיעורים, כמו הבן שלי. מה שחשוב זה לא לקצר תהליכים, אלא לתת לילד את הביטחון במים. אנחנו מחזיקים את המדריכים הכי טובים בתעשייה. כולם בוגרי וינגייט. יש לי מדריכים שהולכים איתי כבר עשור וזה אומר הכל. שרונית זה בית".

מה אתה חושב על הורה שזורק את הילד למים שילמד לשחות?

"אני לא  בעד. אני חושב שצריך להכניס את הילד בהדרגה. ילד שמתנגד בתוקף לא צריך להילחם בו".

בנוסף, יש במקום חדר כושר עם המכשירים הכי מתקדמים ובריכה מקורה מהיפות בארץ.

מה הלאה?

"אנחנו בונים כיום את הקומה השלישית של המקום. נרחיב את חדר הכושר ומתחם החוגים ונגדיל את מספר המנויים".

בנוסף לשרונית מנהל חורי גם את קאנטרי רמת השרון. "לפני שלוש שנים התקשר אליי ראש העירייה וביקש שאגיע לפגישה", נזכר חורי. "הוא אמר לי שהקאנטרי נקלע לקשיים והוא על סף סגירה. הוא ביקש ממני שאנהל את המקום לשלושה חודשים עד שהמקום יועבר לידיים פרטיות".

מה ראית כשהגעת למקום?

"ראיתי מקום במצב גרוע. מסלולי שחייה עם ירוקת. לא ניקו את המתקנים כבר כמה חודשים. בחדר כושר לא היו מזגנים, לא היו שמשיות והדשא היה במצב מזעזע. הכי קל היה להרים ידיים, אבל הייתה לי תקווה כי ראיתי שיש עובדים טובים שרוצים להצליח וזה מה שהיה".

חורי נכנס לחריש עמוק ולאט לאט החזיר את האמון של הלקוחות במקום. "עשינו מהפכה ענקית בניהול ובשירות ללקוחות", הוא אומר. "השקענו בציוד, בנינו בריכת פעוטות חדשה, קנינו מכשירי כושר מתקדמים, שיפצנו הכל מאפס ועשינו פעולות שיווק חכמות".

האסטרטגיה של חורי הוכיחה את עצמה. מה שהחל כתקופה קצרה נמשך כבר שלוש שנים וממקום שהיה על סף סגירה הפך הקאנטרי למקום שפורח ומשגשג.

"אנשים ראו את השינוי והתלהבו", הוא מספר. "ראש העירייה קיבל מחמאות על המהלך והקאנטרי נשאר בעירייה. הוא כבר לא מפסיד כסף. הוא מחזיק את עצמו יפה מאוד. ההצלחה הזו שייכת לראש העירייה, אגודת הספורט ולי".

בין השירותים של הקאנטרי: עשרות חוגים למבוגרים, חוגים לילדים, חוג אנגלית, התעמלות, חיות וחיוכים, כדורגל, שחייה, טניס וכדורסל. אחד מחוגי הדגל הוא חוג ההישרדות שהינו חלק ממערך החוגים של הקאנטרי וכלול במנוי. החוג פונה לקהל של ילדים, נוער ומבוגרים כאחד ומאפשר להם ללמוד הגנה עצמית, פיתוח הביטחון העצמי והמודעות העצמית, בניית ערכים וחיזוק הגוף והנפש כאחד".

מחר (שישי) יתקיים אירוע הפתיחה של הקאנטרי שיכלול מתקנים מתנפחים, ליצנים, פינת קעקועים והופעה של שפיטה.

מהפכת התשתיות של הקאנטרי לא נעצרת וחורי כבר מתכנן את הפרויקטים הבאים: בריכה מיוחדת לתרפיה במים וספא יוקרתי.

עוד ברמת השרון
קורס DJ של רימון
כתב לוקאל 12/03/2019
איריס שפירא ומיכל סלע. חברות אמיצה
קרן שלהבת 10/02/2019
כתב לוקאל 29/01/2019
כתב לוקאל 17/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
האלופים הם האבות שמתמידים ומגיעים
"האלופים הם האבות שמתמידים ומגיעים"
זהירות: מתחזים ל"מי עכו"
בצפת - חינוך מיוחד תחילה
קיר הגיבורות בסמוך לחניית העירייה
חודש האישה והנערה בחדרה
עיריית כפר סבא הודיעה על סגירתם הצפויה של 10 גני ילדים
זה לא כל כך נעים לראות גן סגור
רב קו
בקרוב תוכלו להטעין את הרב קו באמצעות מכשירי אייפון
זוכה לחשיפה
זוכה לחשיפה
תערוכת אמנים עם מוגבלויות חן כרמי
שווים בגוונים