רמת השרון

רמת השרון מצדיעה לספורטאים

כמדי שנה נערך באולם אורנים טקס ההצדעה המסורתי לספורטאי חט"ב עלומים. רשימת המצטיינים בכתבה שלפניכם

שרון יונתן 06/06/2019
מעופפי עלומים בטקס ההצדעה המסורתי
צילום: אילן לוי

טקס ההצדעה המסורתי לספורטאי חטיבת "עלומים" התקיים ביום שישי שעבר באולם הספורט "אורנים" לעיני כ-800 תלמידים מורים, הורים ובוגרים. בטקס נכחו גם ראש העירייה, בכירי העירייה מאגף החינוך ומאגודת הספורט ונציגי ועד ההורים. במהלך האירוע חולקו מדליות וגביעים לתלמידים בעלי הישגים בולטים בספורט ושולבו הופעות ספורטיביות של תלמידים במגוון תחומים מהמחול (מופע התעמלות אומנותית של בנות מגוונים גולן בהדרכתה של ויקי קרושקו, ולהקת מחולה בשני ריקודים סוחפים ויפים), אקרובטיקה ומופע הטבעות מרהיב של "מעופפי עלומים", אותם מאמן כבר שנים רבות גרשון שרגא המיתולוגי. לטקס הוזמנו בוגרי כיתות הספורט של מחזור ל"ט, המחזור שעומד להתגייס הקיץ לצבא והוענקו להם שי קטן לקראת גיוסם לצה"ל.

רשימה חלקית של ההישגים הבולטים ביותר:

אתלטיקה:

נבחרת תלמידות ז-ח : הנבחרת זכתה במקום הראשון באליפות מועדוני הספורט באתלטיקה קלה בליגת העל לבתי ספר, ואף זכתה במקום הראשון באליפות הארץ באתלטיקה. בנבחרת בלטו:

עמר בן יאיר, יהלי רפפורט, הילי שרגאי, אורי אליה, שיר יודוביץ, ליה מור, יהלי גורב, אסיה פילץ, שירה ויינשטיין, רומי שויצר, רותם ורסנו, רני גרין, גילי אורן, הגר לבקוביץ, מאיה מנור (שזכתה במקום השני המכובד ביותר בתחרות הקרב רב), מיכל יעבץ (אלופת הארץ בקפיצה למרחק עם תוצאה של 4.56 מ') וסגניתה זוהר פורת (עם תוצאה של 4.55 מ' ואף זכתה במקום השלישי והמכובד בתחרות הקרב רב), מעין מגל, אלה קארו (מדורגת כרגע בעשיריה הראשונה בארץ באתלטיקה לגילאי 13), גלי רוטשילד וגילי צפיר (סגנית אלופת הארץ בהדיפת כדור ברזל). נציין גם אתרביעיית השליחות 4 כפול 80 מ', שזכתה במקום השני והן סגניות אלופות הארץ: הגר לבקוביץ, זוהר פורת, מאיה מנור וגלי רוטשילד.  

נבחרת תלמידים ז'-ח' זכתה במקום הראשון באליפות מועדוני הספורט באתלטיקה קלה בליגת העל, ובמקום השני המכובד באליפות הארץ באתלטיקה. בין נציגי הנבחרת:

רופר אוטולנגי (מדורג כרגע בעשיריה הראשונה בארץ באתלטיקה לגילאי 13), איתי שדה, יובל גופר, מיכאל שניצר, גיא פרל, יונתן מטלון, עומרי רום, נועם גוטשטדט, יואב ברונהולץ, אור שרף, אומרי טרייבנד, יהלי דובר, תומר אלמליח, עמית שורץ, דור פרלשטיין, ניצן יחזקאל, ורביעיית השליחים 4 כפול 80 מ', שזכתה במקום השני והם סגני אלופות הארץ: איתמר ברודנו, דן אברבוך, עמית ברעם (שמדורג כרגע בעשירייה הראשונה בארץ באתלטיקה לגילאי 13) ותום בלוך (שהגיע גם להישג מרשים וסיים במקום הראשון המכובד בתחרות הקרב רב).

נבחרת תלמידות ט' זכתה במקום השלישי המכובד באליפות הארץ באתלטיקה ובמקום השני באליפות מועדוני הספורט בליגת העל. בלטו בנבחרת: ניקול קליימן, נועה אבישי, עדן מושקט, מילי זהר, בר לרר, רומי אמר-גבע, מיכל אברג'יל, ליהי פת, נויה כוכבי, יערה אנגל, עפרי זלצמן, ליה מרחב, שיר שגב, גלי דרור, איה אילון ומאי בניון.

מרוצי שדה:
נבחרת תלמידות ט' זכתה במקום השלישי באליפות מחוז ת"א במרוצי שדה. נבחרת תלמידים ז'-ח' זכתה אף היא במקום השלישי המכובד באליפות מחוז ת"א במרוצי שדה; ונבחרת תלמידות ז'-ח' זכתה במקום הראשון המכובד באליפות מחוז ת"א במרוצי שדה. נציין גם שבאליפות ישראל במרוצי שדה זכתה נבחרת תלמידות ז' (עד גיל 13) של החטיבה במקום הראשון הקבוצתי המכובד ביותר.

טניס שולחן:

גלעד ארושס הוא המאמן שמלווים את נבחרות הבנים והבנות בטניס שולחן, ואיתם הגיע להישגים המרשימים של נבחרות טניס השולחן של בית הספר. נבחרת תלמידים ז'-ח' זכתה במקום הרביעי באליפות מועדוני הספורט במחוז ת"א בטניס שולחן. נבחרת תלמידים ט' זכתה במקום השני המכובד באליפות מחוז ת"א בטניס שולחן (שון צפניה זכה במקום הראשון האישי המכובד ביותר בטורניר הגמר). נבחרת תלמידות ז'-ח' זכתה במקום השני והמכובד בגמר מחוז ת"א ואף סיימה במקום הרביעי באליפות הארץ למועדוני ספורט בטניס שולחן שנערכה בכדורי שבצפון. נבחרת תלמידות ט' זכתה במקום הראשון והמכובד באליפות מועדוני הספורט בטניס שולחן במחוז ת"א (נועה אדם, שזכתה גם במקום הראשון האישי בטורניר הגמר).

כדורגל: 
את נבחרות הבנים אימן עמית ארצי כשנבחרת בנים ז'–ח' עלתה לגמר מחוז ת"א שיערך בשבוע הבא. את נבחרות הבנות אימן ולדי פורטנוי כשנבחרת בנות ז-ח זכתה השבוע במקום הראשון המכובד ביותר באליפות מחוז ת"א.

כדורסל:
את נבחרת תלמידות ז'-ח' בכדורסל אימנה לורן בניטה, כאשר הנבחרת זכתה במקום השני המכובד ביותר בגמר מחוז ת"א בכדורסל.

ספורט אישי:

בבית הספר ישנם תלמידים ותלמידות המתחרים בענף ספורט אישי ומדורגים מבחינת מיקום בעשירייה הראשונה בארץ לגילם. שמות התלמידים והתלמידות שקבלו מדליית הוקרה במהלך הטקס:
סייף: אוצר אברבנאל, תלמידת כיתה ט'. רכיבה על סוסים: אור טופל ונועה קורצמן, תלמידות כיתה ט', וליהיא דייסי, תלמידת כיתה ז'. שייט: כפיר בר, תלמיד כיתה ז'. טריאתלון: מעין מגל, תלמידת כיתה ז'. החלקה על גלגיליות: רוני פלנקין, תלמידת כיתה ט'; שחייה: אופק אדיר, תלמידת כיתה ז'. התעמלות קרקע ומכשירים: הדס טל, תלמידת כיתה  ז', אופל טוריסקי ואמה ליכטר, תלמידות כיתה ח', ונועה סופר, תלמידת כיתה ט'.

דידי לוי, רכז החינוך הגופני ומנהל מועדון הספורט הבית ספרי בחטיבת עלומים, הודה השבוע למנהלת בית הספר, אנדי קליסקי, ולצוות מורי החינוך הגופני ואמר: "חטיבת עלומים מתגאה בהישגיה הספורטיביים כבר שנים רבות, כשגם השנה מצליחות להגיע נבחרות בית הספר להישגים מרשימים ומכובדים ביותר".

עוד ברמת השרון
דניאל שקלים. חוזר הביתה
שרון יונתן 11/06/2019
נבחרת רוטברג. אלופת הבית העליון
שרון יונתן 06/06/2019
גור תמר. מקווה לעונה טובה יותר
שרון יונתן 30/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מישהו לשחק איתו
צעיר נדקר למוות בצפון
יום הדין
מיזם חברתי מבורך בתיכון מטרו ווסט
מיזם חברתי מבורך בתיכון "מטרו ווסט"
אלון סברוני במחאתו נגד קיום ברית המילה
"גבר נימול הוא קורבן למעשה אונס ותקיפה"
שר העבודה והרווחה חיים כץ הגיע לביקור בלשכתו של ראש עיריית פתח תקווה
בפתח תקווה מקדמים את רווחת התושבים
מצרכים שחובה בכל מטבח בריא
4 מצרכים שחובה בכל מטבח בריא
כושר עם הפנים לים