רמת השרון

חיזוק לא.ס רמת השרון

קבוצת הכדוריד מחזירה לשורותיה את דניאל שקלים ששיחק בשלוש העונות האחרונות בהפועל ראשל"צ ומצרפת גם את אופיר כהן מעירוני רחובות

שרון יונתן 11/06/2019
דניאל שקלים. חוזר הביתה
צילום באדיבות המועדון

לאחר שהחתימה מאמן ושחקן מוביל מסרביה, צירפה לשורותיה קבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון שני שחקנים ישראלים מובילים. הבשורה המשמחת עבור אוהדי הקבוצה היא חזרתו של דניאל שקלים למועדון בו גדל לאחר שלוש עונות בהן שיחק בהפועל ראשל"צ כולל זכיה בדאבל איתה בעונה שעברה.                                                                   

 דניאל, בן 27 וקפטן נבחרת ישראל, אמר לאחר שחתם בקבוצה: "אני שמח לחזור הבייתה, רמת השרון תמיד בליבי, גם כאשר שיחקתי בראשון, אני חוזר שחקן מנוסה ובשל יותר, אני מקווה שאצליח להגשים חלום ולהביא תואר ראשון לרמת השרון. בהזדמנות זו אני מבקש להודות להפועל ראשון לציון על ההזדמנות ועל האמונה בי".                                              

אבי כחלון, יו"ר הקבוצה, אמר: ״אין שמח ממני שדניאל החליט לחזור הביתה. אנחנו נמשיך במגמה לחזק את הקבוצה על מנת להתמודד על תואר בעונה הבאה".בנוסף, צירפה הקבוצה את אופיר כהן, בן ה-21, שחקן נבחרת העתודה ששיחק בעירוני רחובות. לאחר צירופו אמר: ״אני מאוד שמח להגיע לרמת השרון. אני בטוח שעם עבודה קשה, נוכל להגיע לתארים".                                          

אבי כחלון : "אנחנו מחזרים אחרי אופיר כבר למעלה משנה ואני שמח שזה הסתדר והוא בסוף ברמת השרון. אופיר פוטנציאל גדול וחובת ההוכחה עליו ואני בטוח שבעבודה קשה יגיע רחוק".                                                               

השניים מצטרפים לשחקני הסגל שחתומים לעונה הבאה: גיל פומרנץ ,אלון אוברמן ,מילאן פאבלוביץ, ולדיצה סטוינוביץ ,איתי טורקניץ ,עמית מוטולה , עמית גל ,נדב חביב ויהב שמיר.

עוד ברמת השרון
נבחרת רוטברג. אלופת הבית העליון
שרון יונתן 06/06/2019
גור תמר. מקווה לעונה טובה יותר
שרון יונתן 30/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נפגעים רבים בשריפה בבניין בצפת
בשעה טובה
מדוע בוטלה פתיחת מגמה חדשה בכצנלסון?
"די לאי שפיות ממשלות ישראל"
מגדל תגליות הבריאות יוצא לדרך
עולה פורץ דרך
עולה פורץ דרך
ביהמש קיבל את העתירה של קהילת יונתן
ביהמ"ש קיבל את עתירת קהילת יונתן
פלישה לקרקע מעכבת בניית מאות יח"ד