רמת השרון

מינוי חדש בעיריית רמת השרון

שלומית שפיגלבלט תמונה למנהלת אגף החינוך במקומו של אורי ארבל גנץ שעזב לטובת ניהול האגף בעיריית כפר סבא

שרון יונתן 13/06/2019
שלומית שפיגלבלט. מנהלת אגף החינוך החדשה
צילום באדיבות העירייה

מנהלת חדשה לאגף החינוך בעיריית רמת השרון. בתום תהליך ארוך נקבע כי שלומית שפיגלבלט תמונה למנהלת האגף במקומו של אורי ארבל גנץ שעזב לטובת ניהול האגף בעיריית כפר סבא.

שפיגלבלט היא בעלת וותק של כ-20 שנים במערכת החינוך, מתוכן ניהלה בשלוש השנים האחרונות את מחלקת החינוך ביישוב אורנית וקודם לכן ניהלה בית הספר אוסישקין ברמת השרון. היא מחזיקה בשני תארים שניים מאוניברסיטת תל אביב: האחד בחוג למדיניות ומינהל והשני בחוג להוראת המדעים המדויקים-מתמטיקה.

 בעירייה ציינו כי במסגרת תפקידה כמנהלת מחלקת חינוך באורנית, שלומית הובילה תהליכי שינוי והתחדשות ממערכת חינוך משברית למערכת חינוך משגשגת ומצליחה, הן בתחום ההישגים הלימודיים והן באקלים החינוכי, תוך העצמת ההון האנושי וביסוס הקהילה כמחנכת דור. בתקופת כהונתה, היא הובילה את פתיחת התיכון ביישוב, אשר מיצב את עצמו כתיכון מוביל למצוינות.

עוד ציינו כי גם בעת ניהול בית הספר "אוסישקין" ברמת השרון, שלומית הובילה את בית הספר לאחד מבתי הספר המובילים ברמת השרון ובמחוז תל-אביב במדדים של אקלים חינוכי מיטבי והישגים לימודיים גבוהים. בשנה"ל תשע"ו בית הספר זכה בפרס חינוך מחוזי ונבחר על-ידי משרד החינוך כבי"ס מוביל פדגוגיה איכותית.

     שלומית שפיגלבלט אמרה לאחר בחירתה:

"לתפיסתי, בכל תלמידה ותלמיד טמון פוטנציאל להצלחה. תפקיד מערכת החינוך לאתר, ולכוון התלמידים למיצוי מיטבי של יכולותיהם וכישוריהם למצוינות אישית - אקדמית וחברתית. מערכת החינוך הינה המרחב הקהילתי בו שותפי החינוך הם כלל המבוגרים המשמעותיים בחייהם של כל תלמידה ותלמיד. במרחב זה, ניצור  אקלים מיטבי של שותפות, לחיזוק תחושת השייכות ולהבניית מסלולי התקדמות אישיים לטיפוח הייחודיות מחד, ולפיתוח תחושת האחדות והשייכות לקהילה מאידך. אפעל ליישום תוכניות להכרת התלמידים ולהכוונתם למסלולים בהם יוכלו למצות את הפוטנציאל הגלום בהם, המושתת על  דיאלוג והכלה לצד הבניה של מסגרות ארגוניות תומכות המעודדות יזמות וחדשנות. היעד שלי הינו להוביל את מערכת החינוך ברמת השרון, לחדשנית ופורצת דרך,  המפלסת נתיבים חדשים עבור מערכת החינוך בישראל שאיפתי שמערכת החינוך שלנו, תדע לתת לתלמידיה את הכלים להתמודד בהצלחה עם העולם החדש, תפרוץ את הגבולות המסורתיים של למידה, ותשלב תהליכי הוראה-למידה שאינם תלויי מקום וזמן. זאת, תוך שילוב מיטבי בין מצוינות לימודית, לרגישות חברתית ולמחויבות לוקאלית ולאומית.אני נרגשת מאוד לחזור הביתה- "באת הביתה רמת השרון".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מנכ"ל משרד החינוך ביקר בראש העין
אוהדי הפועל כפר סבא , ינדדו למושבה
הפועל כ"ס תנדוד למושבה
'חפלה בחצר' עם ענק הזמר הים תיכוני טריפונס
'תעשו חיל בלימודיכם'
חשד: נהג שיכור ברמה הגבוהה פי 5 מהמותר
הבית בו פגעה הרקטה במושב משמרת
בעקבות המצב הביטחוני - הצגה חינם לתושבי השרון
שני פצועים בתאונה בין 3 כלי רכב בירושלים
גונבי זהויות יתקלו מעתה בקשיים
"גונבי זהויות" יתקלו מעתה בקשיים בניכוי מס