רמת השרון

תקציב עיריית רמה"ש אושר

מועצת העיר אישרה אמש(רביעי , 12.6.19) ברוב קולות את התקציב הרגיל ותקציב הפיתוח לשנת 2019

שרון יונתן 13/06/2019
מועצת העיר. התקציב אושר פה אחד
צילום: שרון יונתן

בשעה טובה ומוצלחת גם לעיריית רמת השרון יש תקציב מאושר לשנת 2019. מועצת העיר אישרה בישיבתה אתמול (רביעי) את התקציב לשנת 2019 שיעמוד על 446.5 מיליון שקלים. בנוסף אושר גם תקציב הפיתוח (תב"רים) שיעמוד על 212 מיליון שקלים ותקציב כח האדם.

מדובר בעליה של 6.5 מיליון שקלים לעומת תקציב 2018 שעמד על 440 מיליון שקלים. תקציב החינוך יעמוד על כ- 162 מיליון שקלים (36% מעוגת התקציב).

בניגוד לשנה שעברה שאז התקציב עבר רק בפעם הרביעית וגם זאת לאחר התערבות משרד הפנים מאחר ולגרובר לא היה רוב במועצת העיר, הפעם התקציב עבר ברוב קולות מוחץ, כאשר בהצבעה על התקציב הרגיל הצביעו 14 בעד ורק שלושה חברים לא הצביעו בעד: ירון גדות שהתנגד, רוני בלקין שנמנע ושמוליק גריידי שנעדר מישיבה. באישור תקציב הפיתוח כולם הצביעו בעד פרט לבלקין שנמנע.

לאחר הישיבה אמר גרובר בסיפוק רב:

"אני גאה להודיע שהיום אושר התקציב החדש של העירייה לשנת 2019 ואני עוד יותר גאה על התהליך שעברנו עד לאישורו. התקציב לשנת 2019 משקף את המשך העבודה המקצועית והיסודית שנעשתה בשנים האחרונות לניהול משאבי העירייה באופן יעיל, מבוקר ומפוקח יותר

המתנתי עם התקציב עד שחבריי לקואליציה יכירו יותר את תחומי האחריות שלהם ויחד גיבשנו תקציב אשר נותן ביטוי לתוצאות הבחירות בשורה של תחומים ואשר יכלול למשל תקציבים נוספים בתחומי הרווחה, התרבות, הספורט, הקהילה, ואף תחבורה ציבורית בשבת. בראש סדר העדיפויות ימשיך לעמוד תקציב החינוך עם השקעה של כ-36 אחוז מתקציב העירייה כאשר נמשיך את חיזוק החינוך בגילאים הצעירים ואת ההשקעה האדירה בחינוך המיוחד.

השנה, כפי שהבטחנו, נוכל להשקיע בטיפוח חזות העיר: הגדלנו את תקציבי התברואה, הגנים והנוף, נשקיע בכבישים, בתשתיות הניקוז, במדרכות, בחשמל, בנגישות, בגינות הכלבים ואפילו במתקני הכושר והספורט בפארקים".

גרובר הודה למנכ"לית העירייה וצוותה, גזבר העירייה וצוות הגזברות, לעובדי העירייה ולחברי הקואליציה על העבודה המקצועית ושיתוף הפעולה.

ירון גדות, חבר סיעת רמת השרון חופשית, הסביר מדוע התנגד לאישור התקציב:

"התנגדתי כי התקציב לא משקף את השינוי שהתושבים רצו שיקרה בהצבעתם בבחירות. יש תוספת של חצי מיליון שקלים למועצה הדתית ללא פיצוי מקביל לשירותים לחילוניים.

ישנו אי שוויון בתקצוב בית ספר דרך הילד החילוני לעומת בית ספר רמב"ם החרדי ועוד מספר סעיפים קטנים של תוספות במקום הפחתות לשירותים לציבור הדתי".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
"מוזיקה זו הדרך הכי טובה להתחבר לעצמכם"
עבודה עברית
חדרה משלבת ילדים עולים מצרפת
"העירייה לא עמדה בהבטחותיה"
מעמד החתימה על ההסכם
הסכם קיבוצי חדש לעובדי "טבע" בכפר סבא
נבחרת עיריית רעננה. מקום ראשון בפלייאוף התחתון
מייצגים את העירייה בכבוד
קיץ מהסרטים בפארק השחר בהוד השרון
קיץ מהסרטים בפארק השחר בהוד השרון
כרמיאל DIGITAL
כרמיאל DIGITAL