רמת השרון

ספר מתנה לכל גן

לאחרונה עברו מספר נשים גמלאיות מתנדבות בכל גני העיר וקראו לילדים את הספר שכתבה ורדה טל, תושבת העיר, "דוד וילדה וצרור איחולים, קופסת צבעים וכמה בלבולים", והעניקו ספר מתנה לכל גן

שרון יונתן 26/06/2019
ורדה טל עם הספר שכתבה. חריזה לילדים
צילום: פרטי

בימים אלו של חגיגות שבוע הספר זכו ילדי גני החובה ברמת השרון למתנה מיוחדת: ספר ביכורים שכתבה ורדה טל, תושבת העיר, לציורים של המאיירת אורה איל ז"ל.  

  בספר, הנקרא "דוד וילדה וצרור איחולים, קופסת צבעים וכמה בלבולים", חורזת ורדה בכישרון סיפור על ילדה העולה לכתה א'. לאחרונה עברו מספר נשים גמלאיות מתנדבות בכל גני העיר, קראו לילדים את הספר והעניקו ספר מתנה לכל גן. את הפרויקט יזמה ברוריה שילוני, גם היא תושבת רמת השרון, שהציורים של אורה איל היו בידה מזה 30 שנה והיא חיפשה מישהו שיכתוב את הסיפור לרעיון המרכזי של האיורים: ילדה האוהבת לשלוח כרטיסי ברכה. כאמור, האיורים מצאו סופסוף חרוזים בזכותה של ורדה טל.

 המיזם הבין-דורי בוצע בשיתוף מינהל גיל הזהב ואגף החינוך. המתנדבות שביקרו בגני הילדים הן: לאה אורן, מלי בזק, ורדה טל, עדי מוצפי, נעמי פז, אילנה שאלתיאל וברוריה שילוני.

 ורדה טל סיפרה השבוע כי זהו הספר הראשון שהוציאה. "תמיד כתבתי, בעיקר שירים. אני שמחה שכעת, ביוזמתה של ברוריה שילוני התאמתי את האיורים של אורה איל לחריזה שלי".      

 על התחושה בעצם ביקור מול ילדי הגנים אמרה: "זה היה פרויקט נפלא, כאשר כל מתנדבת עברה בין שניים לשלושה גני ילדים. הן אמרו שזאת הייתה חוויה קסומה, הענקת ספר לילדים שכתוב בחריזה המתאימה לגילם".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעצרו חשודים בירי לעבר בית
עמית ולס עם ראש העיר רפי סער, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט דני הרוש, הוריו ואחותו
אלופים צעירים
הפינה הקולינרית של גרציה
בהוד השרון נפרדים מהמדחנים
בהוד השרון נפרדים מהמדחנים
פצוע דקירה בהרצליה
מסוף האוטובוסים בנווה זמר יבוטל
קיילייט - הטרנד הסביבתי החם בעולם האדריכלות
סקיילייט - הטרנד הסביבתי החם בעולם האדריכלות
נקבע מותה של פצועה בתאונה בעכו