רמת השרון

משחק כדורגל לזכרו של סמ"ר עידו בן ארי ז"ל

עידו בן ארי, ז"ל, מפקד טנק מרכבה, נהרג בתאונת אימונים בצפון רמת הגולן. המשחק באצטדיון גרונדמן יפגיש את הקבוצה המקומית, הפועל "ניר" רמת השרון עם בית"ר ירושלים

שרון יונתן 04/07/2019
עידו בן ארי ז
צילום: באדיבות המשפחה

משחק כדורגל מיוחד יתקיים ביום שני הקרוב (19:00)באצטדיון גרונדמן ברמת השרון בין הקבוצה המקומית,הפועל "ניר" רמת השרון מהליגה הלאומית, לבית"ר ירושלים מליגת העל.        

המשחק יתקיים לזכרו של סמ"ר עידו בן ארי ז"ל, מפקד טנק מרכבה סימן 4 שנפל בפעילות מבצעית בתאריך 24.11.16 בתאונת אימונים במהלך תרגיל גדוד 9 בצפון רמת הגולן, סמוך להר שיפון.

עידו, בן 20במותו, בוגר תיכון רוטברג, היה פעיל במגוון תחומי ספורט כמו כדורגל וכדורסל, כאשר שניים מתחביביו היו גלישת גלים ואהדה של קבוצת בית"ר ירושלים.

חבר משפחה לקח את עידו בגיל 4 בפעם הראשונה למשחק של בית"ר ומאז הפך עידו לאוהד שרוף של בית"ר ירושלים. עידו לא פספס משחק והקבוצה ואוהדיה היו חלק בלתי נפרד מזהותו, בחייו ובמותו. במהלך ימי השבעה בנובמבר 2016 ערכה בית"ר ירושלים טקס זיכרון מיוחד לזכרו של עידו באצטדיון טדי.                    

עידו נטמן ברמת השרון עם הגלשן שלו שכה אהב. על מצבתו נכתב: "אח, חבר,גולש גלים, לוחם. דור שמיני לבוני הארץ ומגניה" ומונפים עליה דגל וצעיף הקבוצה שכה אהב.

המשחק מאורגן על ידי אגודת הספורט ויוצא לפועל ביוזמתם של ראש העירייה,אבי גרובר, סגנו ויו"ר אגודת הספורט,יעקב קורצקי, ומחזיק תיק הספורט, חבר המועצה גיא קלנר. למשחק, במעמד בני משפחתו ומפקדיו לשעבר, מוזמנים כמובן תושבי העיר וחבריו של עידו. לפני המשחק יתקיים טקס לזכרו כאשר המטרה להפוך את המשחק למסורת.

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 10/10/2019
שרון יונתן 07/10/2019
שרון יונתן 26/09/2019
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
מציאות מדומה
"מציאות מדומה" ביום הבחירות
פרצו לבית וגנבו רכוש וכסף
מהחתונה לשטיח האדום
סער , הבוקר בישיבה
רפי סער , ראש עיריית כפר סבא:"השיבו את תכנית המתאר לדיון חוזר בוועדה המקומית"
בגדי השוקולד החדשים
בגדי השוקולד החדשים
איך לשפר המרות?
איך לשפר המרות?
יוצאת לאתגר חדש