רמת השרון

המטרה - המקום הראשון

המטרה של נבחרת רמת השרון בכדורשת שתנסה הערב (חמישי) לגבור על רעננה במשחק האחרון בשלב המוקדם של אליפות הנבחרות הארצית. דרור גורן, מאמן הקבוצה, מספר על יחודה של הקבוצה ועל הסיכויים להעפיל לרבע הגמר

שרון יונתן 04/07/2019
נבחרת רמת השרון עם מאמנה דרור גורן
צילום באדיבות הקבוצה

נבחרת הכדורשת של רמת השרון משתתפת באליפות הנבחרות כדורשת PROשמאורגנת על ידי איגוד הכדורשת הישראלי. השנה משתתפות באליפות 24 נבחרות אשר יתחרו בארבעה מחוזות, כאשר השלב הארצי יתקיים ביום שישי 12 ביולי ושם תיקבע האלופה.  

אליפות הנבחרות הינה פרויקט ההמשך של משחקי המכביה בהם השתתפו נבחרות מ-45 רשויות מקומיות ומטרתה להשאיר את הנבחרות העירוניות בכושר לקראת משחקי המכביה הבאים המתוכננים לשנת 2021. 

שחקניות הנבחרת נבחרו מבין כל שחקניות מתוך 12 קבוצות העיר ומשתתפות במהלך השנה בליגות איגוד הכדורשת.  הנבחרת החלה את אימוניה בתחילת חודש יוני, עם גמר משחקי הליגה של השחקניות בקבוצותיהן המקוריות.

הנבחרת של רמת השרון כוללת את הקפטנית מיכל שחף אופק, שרון מאייר זומר, יפעת סוכליצקי, ציפי קרן לרר, הדס גרש אדלר, שירה גוב ארי, אירית (איתי) קווטינסקי, שרית לוי מושל, שלי קופלמן שפיר, הדר צ'צ'יק, כרמית נחום, דנה חדד וענת אורן.

נבחרת רמת השרון שובצה במחוז מרכז עם נבחרות ראש העין, רעננה, דרום השרון, חולון ותל אביב. הנבחרת סיימה את השבוע הראשון של הטורניר עם שלושה ניצחונות רצופים, על נבחרות ראש העין, דרום השרון וחולון. 

השבוע צפויים לנבחרת עוד שני משחקים: ביום שלישי (לאחר סגירת העיתון) מול נבחרת תל אביב באולם גלילי בכ"ס, והערב (חמישי, 20:30) משחק בית נוסף באולם קרית יערים החדש נגד רעננה.

את הנבחרת מאמן דרור גורן, מאמן הכדורעף והכדורשת הוותיק, שהצטרף זו השנה הראשונה לסגל מאמני הכדורשת בעיר.

דרור, ספר לנו קצת על הנבחרת.

"הנבחרת מורכבת משחקניות כדורשת מ- 6 קבוצות מתוך 12 קבוצות כדורשת נשים הפועלות באגודת הספורט של רמת השרון והן מייצגות נאמנה את הפעילות הענפה של הכדורשת בעיר. את סגל הנבחרת בחרתי ביחד עם מנהלת הנבחרת, סמדר שגב, המנהלת אותנו ביד רמה. עברנו יחד סדרה של אימונים בשבועות האחרונים שלפני הטורניר גם בכדי להתגבש חברתית אך בעיקר להתכונן מקצועית ומנטלית לקראת הטורניר. האימונים היו מצוינים ואפשר היה לראות את המחויבות והנחישות של הבנות ונראה שהנבחרת בהחלט מוכנה לאתגר המצפה לה".

מהן הציפיות של הנבחרת מהטורניר?

"אנחנו רוצים בשלב הראשון להתברג בין 8 הגדולות ולשחק בשלב רבע הגמר. אחר כך כבר נסמן את ההמשך. השבוע הראשון בהחלט האיר לנו פנים. שיחקנו מול נבחרות חזקות מאד במחוז שלנו ויכולנו להן".

מהם הסיכויים שתסיימו במקום הראשון בבית?

"אני באופן אישי מאד מאמין בבנות המוכשרות והמחויבות שיש בנבחרת. הבנות באות לכל משחק מוכנות, נותנות הכל על המגרש, ממצות את הפוטנציאל שלהן, משחקות משחק קבוצתי, איכותי, שובה עין ובעיקר נהנות מהביחד שלנו ממה שאנחנו עושים ובינתיים זה מביא לתוצאות לא רעות.

נותרו לנו 2 משחקים במחוז שלנו, מחוז מרכז, מול נבחרות תל אביב ורעננה ואני מקווה ומאמין שנבוא אליהם מוכנים ונמשיך את המומנטום שלנו. המשחק מול רעננה ביום חמישי יהיה לטעמי משחק קובע על ראשות הבית והתמודדות על זכיה באליפות המחוז והעפלה מהמקום הראשון לרבע הגמר.

ואני מצפה ששחקניות מהקבוצות של שחקניות הנבחרת יחד עם בני/בנות הזוג והילדים של שחקניות הנבחרת, יחד עם קהל שאוהב כדורשת, יגיע למשחק וידחוף את הנבחרת".

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 14/11/2019
שרון יונתן 13/11/2019
שרון יונתן 12/11/2019
שרון יונתן 06/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יום הרפואה הסינית - ברחובות
'למה אי אפשר לעשות בחירות הוגנות?'
יום נטיעות מיוחד בכפר סבא
אישום: ביצעו עבירות מין באמצעות רשת האינטרנט
קניות בסופר עם הילדים הפכו נעימות יותר
צעירה טבעה למוות באזור חוף פלמחים ; חברתה במצב אנוש
מרכז הצעירים החדש שיוקם בחולון
נעים להכיר: ג'סיקה
מתכון לאסאדו צ'ימיצ'ורי בורגר