רמת השרון

מוקירים את זכרו של עידו בן ארי ז"ל

קבוצת בית"ר ירושלים הגיעה אמש (שני, 8.7.19) למשחק הוקרה מיוחד נגד הפועל "ניר" רמת השרון לזכרו של עידו בן ארי ז"ל, תושב רמת השרון שאהד את הקבוצה מעיר הבירה ונהרג בתאונת אימונים בצבא

שרון יונתן 09/07/2019
גיא קלנר, יעקב קורצקי וגור תמר בטקס לזכרו של עידו
צילום באדיבות המועדון

אגודת הספורט רמת השרון קיימה ביום שני השבוע משחק הוקרה לזכרו של סמ"ר עידו בן ארי ז"ל, חייל תושב רמת השרון. עידו היה מפקד טנק מרכבה, שנהרג בתאונת אימונים, במהלך אימון גדוד ברמת הגולן בנובמבר 2016.

עידו היה אוהד שרוף של בית"ר ירושלים מיום היוולדו, וכן ספורטאי פעיל באגודת הספורט במספר ענפי ספורט.

להנצחת זכרו, חברו יחדיו, שתי האגודות, זו שהוא גדל בה, וזו שהוא אהד והעריץ כל חייו, לקיים אירוע מסורתי לזכרו.

למעלה מ- 1,000 צופים הגיעו לאצטדיון גרונדמן בו התקיים ערב מרגש, שכלל טקס ומשחק ששודרו בשידור ישיר בערוץ הספורט, בו נטלו חלק ראש עיריית רמת השרון אבי גרובר, סגני ראש העירייה, יעקב קורצקי אשר היה מיוזמי האירוע, וגיא קלנר שהוא גם מחזיק תיק הספורט ואשר הנחה את האירוע. 

בית"ר ירושלים הגיעה עם כל שחקניה והצוות המקצועי והניהולי שלה, כולל בעלי הקבוצה, משה חוגג, והמנהל המקצועי החדש, יוסי בניון, שגם הוא מתגורר ברמת השרון.

לפני המשחק התקיים טקס, ובו העניקו בית"ר ירושלים והפועל "ניר" רמת השרון, מגיני הוקרה ובהם חולצה ממוסגרת חתומה על ידי כל שחקני בית"ר ירושלים, למשפחתו של עידו.

אוהדי בית"ר ירושלים תלו שלט ענק ביציע לזכרו של עידו. בני המשפחה בירכו והודו לכל משתתפי האירוע. לאחר הטקס, התקיים משחק ידידות בו ניצחה בית"ר ירושלים בהרכבה החדש 0:5 את רמת השרון.

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 14/11/2019
שרון יונתן 13/11/2019
שרון יונתן 12/11/2019
שרון יונתן 06/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעים לשיפור
וילה רמה , יעבור חידוש?
המבנים הישנים יחודשו במסגרת פינוי בינוי?
סוכת הפרחים
אלופת ישראל בהתעמלות אומנותית
הפנינג ארבעת המינים התקיים בכ"ס
אישה מחוסרת הכרה נמצאה ברעננה
צעיר נדקר באשדוד
חשד: זייפו תעודות זהות עבור קטינים