רמת השרון

"לזמן את מנהל מחלקת הפיקוח לבירור"

חבר המועצה רוני בלקין דורש לזמן את מנהל מחלקת הפיקוח על הבניה לבירור בעקבות דבריו כי ליו"ר ועדת המשנה לתכנון ובניה, חבר המועצה צחי שריב, ישנן חריגות בניה בביתו שעדיין לא הוסדרו: הטחת ההאשמות נעשתה בדרך ובאופן שיש בהם ניסיון "להלך אימים" על נבחר ציבור"

שרון יונתן 10/07/2019
רוני בלקין. לקיים בירור
צילום: אילן בשור

חבר המועצה רוני בלקין דרש השבוע ממועצת העיר בהצעה לסדר שהעלה כי יתקיים בירור לסלבה בוטנר, מנהל מחלקת הפיקוח על הבניה, וזאת בעקבות דברים שאמר בישיבת ועדת המשנה לתכנון ובניה לפיהם יש ליו"ר הועדה, חבר המועצה צחי שריב, חריגות בניה בביתו שעדיין לא הוסדרו. שריב, כזכור, הכחיש כי יש לו חריגות בניה בביתו.                  

בהצעה לסדר ציין בלקין כי "למיטב הבנתי, הטחת ההאשמות נעשתה בדרך ובאופן שיש בהם ניסיון "להלך אימים" על נבחר ציבור, כדי לנסות וליצור עליו לחץ, להשתיק אותו ולמנוע ממנו לבצע את מלאכתו נאמנה. סבורני שהתבטאות באופן מאיים כזה כלפי נבחר ציבור המנהל דיון בנושא בעל משמעות ציבורית רחבה וכלפי נבחרי ציבור אחרים איננה מקובלת וחוצה 'קו אדום'". 

  בלקין דרש להורות על זימון מנהל מחלקת הפיקוח לבירור מיידי בפני ראש העירייה, מנכ"לית העירייה, מנהל אגף כח אדם, היועץ משפטי של העירייה ומהנדסת העירייה וכי תוצאות הבירור יוצגו במועצת העיר.                                     

יעקב קורצקי, סגן ראש העירייה, יצא נגד הצעה זו ואמר לבלקין: "אתה עושה למנהל הפיקוח בדיוק מה שאתה אומר שלא צריך לעשות. אתה עושה משפט שדה לבן אדם שלא נמצא כאן".                                          

בלקין ענה בזעם: "הסיבה שאני מעלה את זה, זה בגלל שאנשים כמוך טומנים את הראש בחול. אתם פוחדים להתעסק בזה. הוא עובד של העירייה ולעירייה מותר לנקוט צעדים והעירייה צריכה להפסיק לפחד מעצמה".  

גרובר הציע לבלקין להסיר את הצעתו וזה השיב: "אני מוכן להסיר את הצעתי אם תציג בחודש הבא במועצה שערכת בירור לעובד ".   

גרובר ציין כי מועצת העיר אינו המקום לדון בנושאים כאלו ולכך הצטרף גם עו"ד מיכה בלום, היועץ המשפטי של העירייה, שאמר: "אני מבין את האמוציות, אבל אסור שדרג פוליטי יתערב בענייני משמעת של עובדי עירייה".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
כבשה את הפסגה
נמצא הסדר לפעילות גן מרנגית
נמצא הסדר לפעילות גן מרגנית
"בית חולים לדובים"
חופשה חלומית בזירה הצפונית
חופשה בצפון למשפחות
אלימות כלפי הצוות בביה"ח "שלוותה"
רעננה מנסה למצוא דרך לפטור מחובת איחוד תאגידים
רעננה רוצה להיות עצמאית
נחשפה רשת שעסקה בייבוא נשים לצורכי זנות וניהול בתי בושת
אבא גנוב