רמת השרון

הבניה הסתיימה

סגל קבוצת הכדוריד, א.ס רמת השרון, הושלם עם הצטרפותם של הסרבי פרדרג ויין והשוער גיל יעקב. הקבוצה תחל את אימוניה בסוף החודש ובחודש אוגוסט תצא לטורניר בינלאומי בסרביה

שרון יונתן 10/07/2019
גיל יעקב. הגיע מבני הרצליה
צילום באדיבות המועדון

קבוצת הכדוריד, א.ס. רמת השרון, סיימה בשבוע שעבר לבנות את סגל השחקנים לעונה הבאה. ההחתמה האחרונה הייתה של הסרבי פרדרג ויין (בן 27, 1.99 מ') המשחק כמקשר ימין. הוא מצטרף לשני הזרים, מילאן פאבלוביץ', שממשיך לעונה נוספת, וולדיצה סטויאנוביץ', שהגיע מבני הרצליה. לווין 6 הופעות בנבחרת הסרבית, בה כבש 11 שערים, כאשר בעבר זכה עם נבחרת סרביה באליפות אירופה עד גיל 21 ובעונת 2014/2015 היה מלך השערים של הליגה הספרדית.

לאחר שחתם והצטרף לקבוצה אמר ויין: "אני שמח להגיע לישראל עליה שמעתי רבות ושמח להיות חלק מרמת השרון בעונה הבאה. אני מלא מוטיבציה ומוכן לאתגר החדש בחיי".

אבי כחלון, יו"ר הקבוצה, אמר: "אני גאה ושמח ששחקן בקליבר הזה הגיע לרמת השרון ואני בטוח שהוא ישדרג אותנו, הגנתית והתקפית".

מספר ימים לפניו השלימה רמת השרון את הסגל הישראלי כשצירפה לשורותיה את השוער גיל יעקב מבני הרצליה.

יעקב (בן 31, 1.92 מ') עמד בשער נבחרת ישראל במשך תשע שנים.

לאחר שחצה את הכביש לעיר השכנה, אמר יעקב: "אני שמח מאוד על המעבר ומהשאיפות של רמת השרון לעונה הקרובה. נבנתה קבוצה מצוינת ומאוזנת מאוד אני מקווה ומאמין שזה יבוא לידי ביטוי על המגרש. אני מבקש להודות לבני הרצליה על הרבה שנים יפות ורוצה לאחל לכל החברים שלי שם בהצלחה בעונה הקרובה".

כחלון אמר: "אני שמח ששחקן ברמתו של גיל בחר לעבור אלינו לאחר טרייד שעשינו עם קבוצת האם שלו בני הרצליה, כאשר השאלנו להם את הדר מצליח ,אלכס סיצ'נקו וגיא קורדובה. זו הפעם השנייה שגיל יוצא מהרצליה לשחק במועדון אחר ואני בטוח שידע לחזור לימיו הטובים אצלנו. גיל 31 זה גיל מצוין לשוער. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לניב פישלוביץ על שנתיים של פעילות אצלנו".

על בניית הסגל שהושלמה אמר כחלון:

"הסגל שנבנה הינו מאוזן אשר משלב שחקנים צעירים לצד שחקנים מנוסים ועל כל עמדה תהיה תחרות, כך שלאף שחקן לא תהיה תעודת ביטוח על ההרכב".

אימוני הקבוצה יחלו ב-28 ליולי ושני משחקי האימון הראשונים יהיו נגד קרית אונו ובני הרצליה, כאשר ב- 20 לאוגוסט הקבוצה תצא לטורניר בינלאומי בסרביה שבו תקיים חמישה משחקים מול קבוצות מהדרג הראשון. הקבוצה תשוב מהטורניר ב-27 לאוגוסט ושלושה ימים לאחר מכן יחל טורניר גביע ווינר, שבו זכתה רמת השרון בשנה שעברה.

סגל הקבוצה והצוות המקצועי

מאמן: ניקולה מקסימוביץ, עוזר מאמן: דור רוסו, מאמן שוערים: מישה לוין, מאמן כושר: אלון הראל, פיזיוטרפיסט: דור שכטר, מנהלים: צחי ארד ,יונתן מוקטדר ויורם גרטי.

שוערים : גיל יעקב ויהב שמיר. 

שחקני שדה: גיל פומרנץ, אלון אוברמן, מילאן פאבלוביץ, אופיר כהן, איתי טורקניץ, ולדיצה סטוינוביץ, פרדרג ויין, עמית גל, עמית מוטולה, נדב חביב, דניאל שקלים, יוסי אפו ואלעד קפון.


עוד ברמת השרון
שרון יונתן 14/11/2019
שרון יונתן 13/11/2019
שרון יונתן 12/11/2019
שרון יונתן 06/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תמי חיו. אני אוהבת להיות פעילה
יש לנו אחות
"כוכבים נופלים"
בשעה טובה ומוצלחת
פצוע דקירה סמוך לשוק ברמלה
גבר טבע למוות בבת ים
התנדבו בבית אבות באמצע הטיול השנתי
התנדבו בבית אבות באמצע הטיול השנתי
נבחרת הכדורשת של הרצליה. העפילה לחצי הגמר
התעופפו לחצי הגמר
מבצע הקש בדלת יצא לדרך
מבצע הקש בדלת יצא לדרך