רמת השרון

היכן ילמדו תלמידי ביה"ס "יעל רום"?

האם עיריית רמת השרון חוזרת לאופציית הקמת בית ספר יסודי על שטח חורשת העמל ברחוב העבודה? תשובות לכך יקבלו הורי התלמידים בישיבת המועצה בחודש הבא

שרון יונתן 11/07/2019
חורשת העמל , רמת השרון
צילום: אלן שיבר

האם בחודש הבא יקבלו הורי בית הספר היסודי הצומח "יעל רום" תשובה לשאלה שכה מציקה להם, היכן ומתי יבנה בית ספר קבוע שהבטיחה להם העירייה לפני מספר שנים?

עד שזה יקרה, ימשיכו ילדיהם ללמוד בבית הספר הצומח ברחוב העבודה, לא הרחק מחורשת העמל, המקום שבו רצה ראש העירייה אבי גרובר להקים בית ספר חדש, אבל התנגדות של תושבי האזור וחברי מועצה מנעה זאת ממנו בקדנציה הקודמת.

ביום ראשון הגיעו לישיבת מועצת העיר קבוצה של כ-20 הורים לילדי בית הספר "יעל רום". בתחילת הישיבה העניק גרובר את רשות הדיבור לליאה הילר, יו"ר הנהגת ההורים בבית הספר, שאמרה: "אנחנו רוצים לעלות את נושא מבנה הקבע לדיון והצבעה בישיבת המועצה הבאה".

גרובר השיב להורים: "עשינו שורה של פגישות פנימיות ואנחנו עובדים על זה בשביל שנוכל להציג את ההחלטה בישיבת מעצת העיר שתתקיים ב- 4 לאוגוסט ולקבל החלטה".

ההתפתחות האחרונה שהייתה בנושא חורשת העמל התרחשה בחודש דצמבר האחרון, כאשר ועדת הערר המחוזית לתכנון ובנייה של מחוז ת"א דחתה את הערר שהגיש אבי גרובר, ראש העירייה, נגד החלטת הוועדה המקומית ותושבים שעתרו בעניין בניית בית הספר על שטח חורשת העמל ברחוב העבודה.                                    

הערר הוגש על ידי גרובר לאחר שהוועדה המקומית סירבה לבקשת ההיתר להקמת בית ספר יסודי עם 18 כיתות בשני מבנים חדשים בני 3 קומות והקמת אולם ספורט בקומת הקרקע תוך כדי הריסת מבנה גן ילדים הקיים במקום, ברחוב העבודה 15.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לכפר ויתקין
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לכפר ויתקין
סודה סטרים מעבירה את מטה המשרדים לכפר סבא
"סודה סטרים" מעבירה את מטה המשרדים לכפר סבא
בעקבות המצב: בוטלו הלימודים בשדות נגב
בוטלו הלימודים בשדרות ובעוטף עזה
שני נערים נפצעו בתאונת "פגע וברח" בתל אביב
אישום: במשך שנים נקט באלימות כלפיו ילדיו
אישום: במשך שנים נקט באלימות כלפי ילדיו
מלונות חדשים ייבנו בים המלח
תנו לקרוא בשקט
תנו לקרוא בשקט
דני בר, מדריך טיולים בחול
הבר של דני בר Dany's Bar