רמת השרון

היכן ילמדו תלמידי ביה"ס "יעל רום"?

האם עיריית רמת השרון חוזרת לאופציית הקמת בית ספר יסודי על שטח חורשת העמל ברחוב העבודה? תשובות לכך יקבלו הורי התלמידים בישיבת המועצה בחודש הבא

שרון יונתן 11/07/2019
חורשת העמל , רמת השרון
צילום: אלן שיבר

האם בחודש הבא יקבלו הורי בית הספר היסודי הצומח "יעל רום" תשובה לשאלה שכה מציקה להם, היכן ומתי יבנה בית ספר קבוע שהבטיחה להם העירייה לפני מספר שנים?

עד שזה יקרה, ימשיכו ילדיהם ללמוד בבית הספר הצומח ברחוב העבודה, לא הרחק מחורשת העמל, המקום שבו רצה ראש העירייה אבי גרובר להקים בית ספר חדש, אבל התנגדות של תושבי האזור וחברי מועצה מנעה זאת ממנו בקדנציה הקודמת.

ביום ראשון הגיעו לישיבת מועצת העיר קבוצה של כ-20 הורים לילדי בית הספר "יעל רום". בתחילת הישיבה העניק גרובר את רשות הדיבור לליאה הילר, יו"ר הנהגת ההורים בבית הספר, שאמרה: "אנחנו רוצים לעלות את נושא מבנה הקבע לדיון והצבעה בישיבת המועצה הבאה".

גרובר השיב להורים: "עשינו שורה של פגישות פנימיות ואנחנו עובדים על זה בשביל שנוכל להציג את ההחלטה בישיבת מעצת העיר שתתקיים ב- 4 לאוגוסט ולקבל החלטה".

ההתפתחות האחרונה שהייתה בנושא חורשת העמל התרחשה בחודש דצמבר האחרון, כאשר ועדת הערר המחוזית לתכנון ובנייה של מחוז ת"א דחתה את הערר שהגיש אבי גרובר, ראש העירייה, נגד החלטת הוועדה המקומית ותושבים שעתרו בעניין בניית בית הספר על שטח חורשת העמל ברחוב העבודה.                                    

הערר הוגש על ידי גרובר לאחר שהוועדה המקומית סירבה לבקשת ההיתר להקמת בית ספר יסודי עם 18 כיתות בשני מבנים חדשים בני 3 קומות והקמת אולם ספורט בקומת הקרקע תוך כדי הריסת מבנה גן ילדים הקיים במקום, ברחוב העבודה 15.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
קמפוס אמדוקס יהפוך לפארק הייטק
קמפוס אמדוקס יהפוך לפארק הייטק
כיצד מאמן עסקי יעזור לכם בשינוי קריירה?
כיצד מאמן עסקי יעזור לכם בשינוי קריירה?
ערב תשעה באב בפארק העירוני
קצין צה"ל נהרג, הלימודים בעוטף מבוטלים
סוף סוף ניצחון
רוכב אופניים נפצע קשה בתל אביב
רוכב אופניים נפצע קשה בתל אביב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
הושקה תוכנית לשילוב חרדים וערבים בהייטק