רמת השרון

רמה"ש בראש הזכאות בבחינת הבגרות 5 יח"ל באנגלית

גאווה וכבוד למערכת החינוך של רמת השרון עם פרסום נתוני הזכאות לבגרות עבור שנת הלימודים תשע"ח. רמת השרון נמצאת בראש הזכאות בבחינה ל-5 יח"ל אנגלית ובמקומות הראשונים בזכאות לתעודת בגרות, זכאות לתעודת בגרות מצטיינת ובזכאות ל-5 יח"ל במתמטיקה

שרון יונתן 17/07/2019
הדי גור (מימין) ורבקה שמש. מנהלות התיכונים
צילום באדיבות עיריית רמת השרון

הישגים מצוינים למערכת החינוך ברמת השרון עם פרסום הזכאות לתעודת בגרות לשנת הלימודים תשע"ח, שנת הלימודים הלפני אחרונה.

רמת השרון דורגה בצמרת הרשויות המקומיות בכל אחד מהפרמטרים החשובים: שיעור הזכאות לבגרות בקרב תלמידי רמת השרון עמד בשנת הלימודים תשע"ח על 94.6% (לעומת 94%בשנת הלימודים תשע"ז ו- 93.8% בשנת הלימודים תשע"ו),מקום שישי בארץ. בשיעור הזכאות לתעודת בגרות מצטיינת מדורגת רמת השרון במקום השני והמכובד עם 34%. את הבכורה הארצית תפסה רמת השרון עם זכאות של 84.6% בבחינה ל-5 יח"ל באנגלית.בבחינה ל-5 יח"ל במתמטיקה דורגה רמת השרון במקום השלישי עם 40.4%.

אבי גרובר, ראש העירייה, התייחס בעמוד הפייסבוק שלו לנתונים שפורסמו: "אין ספק שהפרסום של נתוני הזכאות לבגרות ושיעור התלמידים הזכאים לבגרות של 5 יחידות במתמטיקה הם רגע של נחת וסיפוק אדירים. אבל במיוחד ברגע הזה חשוב לי להגיד לכל תלמיד ותלמידה, שאני אוהב אותם וגאה בהם, על האדם שהם ולא רק על הציונים והתוצאות שלהם בלימודים.ברמת השרון תמיד תוכלו להיות גאים במי שאתם ואף אחת או אחד מכם לא יעברו פה שום טיפולי המרה. תמשיכו להצטיין ולעשות את כולנו גאים".

דוברת וייזר, סגנית ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, ציינה: "ההישגים האחרונים של רמת השרון הם תוצר של השקעה עקבית וארוכת שנים שמעידה על איכות מערכת החינוך וחוסנה".

הדי גור, מנהלת תיכון רוטברג, אמרה: "הנתונים שהתפרסמו אינם מפתיעים בהקשר של תיכון רוטברג. זוהי תוצאה ישירה של שילוב בין חדר מורים איכותי בצורה יוצאת דופן,דרישות גבוהות מהתלמידים שלנו והשקעה פרטנית בכל תלמיד ותלמידה. היחס האישי והתפיסה שלא מוותרים על אף אחד מהתלמידים שלנו הם שמייצרים נתונים גבוהים של זכאות לבגרות".

רבקה שמש, מנהלת תיכון אלון: "ההצלחה של תיכון אלון נובעת ממספר גורמים. צוות מורים מקצועי ומחויב ששוקד על השבחת תהליכי ההוראה,הצבת אתגרים אינטלקטואליים, יצירת דרכי הערכה חלופיות ושילוב חדשנות. זמן רב מוקדש להוראה בשעות פרטניות שבהן מתקיימת הלמידה בקבוצות קטנות".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
כיצד מפחיתים את הסיכון למחלות לב?
חיים בריא
הגל שעולה
תלמידה מראשון לציון זכתה במיזם סיפור משפחתי של בית התפוצות
תלמידה מראשון לציון זכתה במיזם "סיפור משפחתי" של בית התפוצות
רצים למועצה
רצים למועצה
"ארגון תומך משפחה"
רפי סער קורא להדר לביא להצטרף אליו
הרבה חן בן אור צפוני, עירית בר ואנה פוזמנטיר. יש להן בית
יחד ננצח!
בין אמנות לחברה