רמת השרון

הקאנטרי הולך לעליון

סוגיית רכישת הקאנטרי על ידי עיריית רמת השרון תגיע לפתחו של בית המשפט העליון וזאת בעקבות ערעורו של איש העסקים גבי אדרי. מנגד יעמדו העירייה ועובדי הקאנטרי שתומכים בהשארת הקאנטרי על ידי העירייה

שרון יונתן 17/07/2019
עו
צילום: פרטי

איש העסקים גבי אדרי לא מוותר על אפשרות רכישת הקאנטרי ובשבוע שעבר הגיש לבית המשפט העליון ערעור על החלטת בית המשפט המחוזי מחודש ינואר השנה שלא לבטל את זכייתה של העירייה ברכישת הקאנטרי.

בבקשה שהגיש עו"ד הראל הכהן, מטעמו של גבי אדרי, נכתב בין השאר: "בית משפט המחוזי שגה בהחלטה וכי יש מקום לבטל את פסק הדין ולקבוע כי מועדון הקאנטרי ימכר למבקש תמורת הסך של 11.5 מיליון שקל. לחילופין, וככל שימצא לנכון, אזי על בית המשפט הנכבד לקיים לפחות התמחרות חוזרת בין אדרי  לעירייה  על מנת למנוע עיוות דין בהותרת פסק הדין על כנו".

העירייה אמורה להגיש את התנגדותה לכך בימים הקרובים ובינתיים הגישו השבוע עובדי הקאנטרי, באמצעות עו"ד אופיר רונן, את סיכומיהם לבית המשפט העליון ובהם כמובן הביעו התנגדות לשינוי החלטת בית המשפט.

"העובדים סבורים שסיכויי המערער לזכות בערעור על החלטת כבוד נשיא בית המשפט המחוזי מיום 30.1.19, הינם קלושים ביותר", כתב עו"ד רונן והוסיף: "פסק דינו של בית המשפט המחוזי הינו פסק דין מנומק ומבוסס. במקרה שלפנינו, בית המשפט הנכבד פירט בפרוטרוט מדוע יש להעדיף את הצעת העירייה על פני הצעתו של מר אדרי".

עו"ד רונן פירט מדוע עובדי הקאנטרי מעדיפים כי הקאנטרי ישאר בידי העירייה: "עם כל הכבוד לטענתו של מר אדרי, עד היום הוא לא טרח להיפגש עם העובדים, בניגוד לעירייה שנפגשה עם נציגי העובדים ובא כוחם מספר פעמיים, על מנת לדון בהמשך העסקת העובדים.

 במסגרת הפגישה שנערכה בתאריך 20.11.16 בין העובדים והעירייה, הובהר כי בפועל 95% מהעובדים ימשיכו לעבוד בקאנטרי, וכי תנאי השכר שלהם לא יפגעו. העירייה אף הבטיחה לעובדים כי הם ימשיכו לעבוד בקאנטרי לאחר תום השיפוץ, וכי בתקופת השיפוץ, חלק מהעובדים יוכל להמשיך לעבוד במועדון ספורט אחר המופעל ע"י עיריית רמת השרון- מועדון שרונית.

"למיטב ידיעת העובדים, למר אדרי אין פתרון לתעסוקת העובדים בתקופת השיפוצים. יתרה מזאת, לעובדים יש נסיון חיובי ביותר עם העירייה, אשר מפעילה את הקאנטרי מתאריך 1.6.16 והם סומכים עליה בתור רשות ציבורית שתהיה מעסיק ישר והוגן, אשר לא יפגע בתנאי השכר שלהם".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שני הרוגים מקריסת עץ באילת
ר"ג: שאטלים יופעלו בשבתות
מועצת העיר אישרה עדכון אוטומטי של 2.58% אחוז בארנונה
מועצת עיריית רעננה אישרה עדכון אוטומטי של 2.58% אחוז בארנונה
"זה אתגר וכיף גדול"
יוצאות לדרך
מהו ביטוח משתלם לרכב עבורנו?
רוני רום
תוכנית תעש השרון , לאן?
רפורמה במתווה ההעסקה של הסייעות בגני הילדים
רפורמה במתווה ההעסקה של הסייעות בגני הילדים