רמת השרון

סטודנט למשפטים נעצר בחשד לעבירות פדופיליה

צעיר מרמת השרון חשוד כי יצר קשר עם סוכנת משטרה שהציגה את עצמה ברשת כבת 13 וביצע בפניה עבירות של מעשה מגונה, הטרדה והתנכלות מינית

מיכאל פרוסמושקין 18/07/2019
סטודנט למשפטים נעצר בחשד לעבירות פדופיליה
צילום אילוסטרציה iclip art

 סטודנט למשפטים, בן 27, מרמת השרון נעצר לפני ימים אחדים בחשד לעבירות פדופיליה.

בתום פעילות סמויה של המשטרה, נעצרו לפני ימים אחדים 28 גברים, בהם צעיר מרמת השרון,  בחשד לעבירות פדופיליה באמצעות רשת האינטרנט. במסגרת החקירה, שנוהלה במשך כחמישה חודשים על ידי ימ"ר נגב ויחידת הסייבר של יחידת הונאה מחוזית, הופעלה סוכנת סמויה שהתחזתה לילדה בת 13.

במהלך הפעלת הסוכנת, יצר על פי החשד החשוד מרמת השרון קשר עם הסוכנת ובמהלך שיחות צ'אט שניהל עמה כשהוא אינו יודע כי מדובר בסוכנת משטרתית ביצע בפני "הקטינה" עבירות של מעשה מגונה והטרדה והתנכלות מינית.

בתום שלב הסמוי של החקירה, שכלל שימוש באמצעים טכנולוגיים, לפני ימים אחדים עשרות שוטרים פשטו על בתיהם של החשודים, עצרו אותם והחרימו את מחשביהם האישיים, מכשירים סלולאריים וראיות נוספות. 

החשוד מרמת השרון, שמיוצג על ידי עו"ד אבנר שמש, טען בחקירתו שלא ידע שהיא קטינה ושהיא לא נראתה לו קטינה. אולם, במשטרה אומרים כי לחשוד היתה מודעות מלאה לגילה והסוכנת המשטרתית, כך לטענת החוקרים, אף הציגה את עצמה מלכתחילה כי היא בת 13.

החשוד נעדר עבר פלילי, ממשפחת נורמטיבית ובימים אלו סיים בהצטיינות שנה שנייה במסגרת לימודי משפטים. הוא הובא לבית משפט השלום בבאר שבע, ושם הוארך תחילה מעצרו במספר ימים. השבוע, הוא שוחרר מהמעצר. החלטה האם להעמיד אותו לדין תתקבל בהמשך.

עוד ברמת השרון
מיכאל פרוסמושקין 11/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
קניון סירקין פותח דוכן שכולו טוב TNX
דוכן שכולו טוב נפתח בקניון עופר סירקין
"קונצרט סליחות" ברעננה
חשד: איש הייטק מהרצליה טען שגר באופקים כדי לקבל הטבת מס
חשד: איש הייטק מהרצליה טען שגר באופקים כדי לקבל הטבת מס
ממשיכה לעשות חיים
"תקע-שקע"
מצפון נפתחה הרעה
הרב דר מיכאל לייטמן
להתחבר ללב אחד, לא לחתום ביד אחת
הוגש כתב איושם נגד בנו ריינהורן
הוגש כתב אישום נגד בנו ריינהורן