רמת השרון

סטודנט למשפטים נעצר בחשד לעבירות פדופיליה

צעיר מרמת השרון חשוד כי יצר קשר עם סוכנת משטרה שהציגה את עצמה ברשת כבת 13 וביצע בפניה עבירות של מעשה מגונה, הטרדה והתנכלות מינית

מיכאל פרוסמושקין 18/07/2019
סטודנט למשפטים נעצר בחשד לעבירות פדופיליה
צילום אילוסטרציה iclip art

 סטודנט למשפטים, בן 27, מרמת השרון נעצר לפני ימים אחדים בחשד לעבירות פדופיליה.

בתום פעילות סמויה של המשטרה, נעצרו לפני ימים אחדים 28 גברים, בהם צעיר מרמת השרון,  בחשד לעבירות פדופיליה באמצעות רשת האינטרנט. במסגרת החקירה, שנוהלה במשך כחמישה חודשים על ידי ימ"ר נגב ויחידת הסייבר של יחידת הונאה מחוזית, הופעלה סוכנת סמויה שהתחזתה לילדה בת 13.

במהלך הפעלת הסוכנת, יצר על פי החשד החשוד מרמת השרון קשר עם הסוכנת ובמהלך שיחות צ'אט שניהל עמה כשהוא אינו יודע כי מדובר בסוכנת משטרתית ביצע בפני "הקטינה" עבירות של מעשה מגונה והטרדה והתנכלות מינית.

בתום שלב הסמוי של החקירה, שכלל שימוש באמצעים טכנולוגיים, לפני ימים אחדים עשרות שוטרים פשטו על בתיהם של החשודים, עצרו אותם והחרימו את מחשביהם האישיים, מכשירים סלולאריים וראיות נוספות. 

החשוד מרמת השרון, שמיוצג על ידי עו"ד אבנר שמש, טען בחקירתו שלא ידע שהיא קטינה ושהיא לא נראתה לו קטינה. אולם, במשטרה אומרים כי לחשוד היתה מודעות מלאה לגילה והסוכנת המשטרתית, כך לטענת החוקרים, אף הציגה את עצמה מלכתחילה כי היא בת 13.

החשוד נעדר עבר פלילי, ממשפחת נורמטיבית ובימים אלו סיים בהצטיינות שנה שנייה במסגרת לימודי משפטים. הוא הובא לבית משפט השלום בבאר שבע, ושם הוארך תחילה מעצרו במספר ימים. השבוע, הוא שוחרר מהמעצר. החלטה האם להעמיד אותו לדין תתקבל בהמשך.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
גופת גבר נמצאה בקריית אתא
למה לתחזק את הגג בקיץ?
שלושה פצועים בכביש 531 ליד כפ"ס
 פועל נפצע בהתהפכות מחפר במחצבה בערד
פועל נפצע בהתהפכות מחפר במחצבה בערד
כתב אישום בגין רצח אופירה חיים
כתב אישום בגין רצח אופירה חיים
אנושופ
פסח ביריד אנושופ – 100% קניה חברתית
תאונות בדרכים - לא עומדים ביעד
משתתפי המחזמר
קול של מלאך