רמת השרון

נעצרה רק בגמר

תנו הרבה כבוד לנבחרת הכדורשת של רמת השרון שהעפילה לגמר האליפות הארצית, בו נוצחה על ידי נבחרתה של כפר סבא. המאמן דרור גורן מסכם את החוויה המוצלחת

שרון יונתן 18/07/2019
שחקניות הנבחרת עם המאמן דרור גורן וגיא קלנר. מקום שני באליפות
צילום: פרטי

נבחרת הכדורשת של רמת השרון סיימה את טורניר הפרו במקום השני לאחר שנוצחה בגמר, שהתקיים ביום שישי שעבר, על ידי נבחרתה החזקה של כפר סבא.

כזכור, הנבחרת השתתפה באליפות הנבחרות כדורשת PRO שמאורגנת על ידי איגוד הכדורשת הישראלי, המהווה פרויקט המשך של משחקי המכביה משנת 2017. באליפות השתתפו השנה 24 נבחרות, מחיפה בצפון ועד אשדוד בדרום.                                          

השנה, במפתיע, הגיחה נבחרת רמת השרון מנבכי הבית התחתון בו דורגה במשחקי הפרו של 2018, מצוידת במאמן חדש אך ותיק מאד בענף, דרור גורן, עתיר ניסיון ועטור אליפויות בליגה.

בעזרת המון מוטיבציה, רצינות, השקעה ועבודה קשה הן המריאו לצמרת הבית העליון. הנבחרת של רמת השרון שובצה במחוז מרכז עם נבחרות ראש העין, רעננה, דרום השרון, חולון ותל אביב וסיימה את משחקי המוקדמות במקום השני בבית עם מאזן של 4 ניצחונות והפסד בודד.

שני המקומות הראשונים מכל מחוז עלו לשלב רבע הגמר, וכך הושג היעד הראשון שמאמן הנבחרת, דרור גורן, הציב לבנות כבר בתחילת הטורניר. לאחר שהעפילה לרבע הגמר, בנות רמת השרון הרגישו שעם האוכל בא התיאבון וניצחו בשלב זה את קדימה צורן בתוצאה 2 :1.

לשלב חצי הגמר, שהתקיים כאמור בכפר סבא, הגיעו נציגות ארבע קבוצות מהשרון, כאשר רמת השרון שיחקה מול השכנה מהרצליה וכפר סבא פגשה את רעננה. האולם היה מלא והאווירה מחשמלת. שחקניות רמת השרון ניצחו את המערכת הראשונה אך שחקניות הרצליה לא ויתרו וניצחו במערכה השניה.

רמת השרון, שכבר הרגישה את הגמר מתקרב, לא ויתרה וניצחה במערכת השלישית ומכרעת 15 :9 והעפילה לגמר.

ההישג הוא גדול במיוחד לאור העובדה שמאז שהוכרזה אלופת המדינה בכדורשת בשנת 2009-10 לא הצליחה רמת השרון להגיע שוב למעמד של משחק גמר והשנה זה סוף סוף קרה.

למשחק הגמר בצהרי יום שישי הגיע גם סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט, גיא קלנר, שבירך את השחקניות, איחל להן הצלחה והתיישב ביציע לעודד ולתמוך.

שחקניות הנבחרת התרגשו מהמעמד, עלו לפרקט לשחק נגד שחקניות כפר סבא המיומנות מאד במשחקי גמר. המשחק היה מרתק, קצבי ומותח אך הסתיים בניצחון של כפר סבא 2 :0.

שחקניות רמת השרון סיימו את הטורניר עם המון סיפוק ותחושת הצלחה על הדרך המדהימה שעשו השנה ובציפייה גדולה לשנה הבאה.

המאמן דרור גורן סיכם: "הצלחנו בפרק זמן קצר להתגבש, להתחבר, לייצר מיקשה אחת, להתגבר על הקשיים ולהוכיח לעצמנו שאנחנו קבוצה. אני גאה מאוד בבנות. מודה להן על המאמץ, המסירות, המחויבות, ההשקעה העצומה, על הדרך ועל ההישג".

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 22/08/2019
ים יהונתן בעת החתימה על החוזה
שרון יונתן 19/08/2019
שרון יונתן 15/08/2019
רמת השרון נגד קריית אונו
שרון יונתן 13/08/2019
עודד שעשוע. אתגר חדש בלאומית
שרון יונתן 05/08/2019
הפועל ניר רמת השרון במחנה האימונים
שרון יונתן 01/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
בעקבות ההסלמה: הנשיא ביקר בנתיבות
שירה הראל, הלל סלומון ונגה גינסברג מראיינות את איילת דליות
כתבות צעירות
עוד אהוד יובל לוי. לטובת התושבים
"לא הגיוני לשתק לנו את החיים"
העשייה הציבורית היא חיידק
"העשייה הציבורית היא חיידק"
העמדת נגררים בחולון - אסורה
מתחם הכושר החדיש
בכפר סבא שומרים על כושר
ניצחון להורי ביהס האנתרופוסופי תמר
ניצחון להורי ביה"ס האנתרופוסופי תמר
חגגו שנה לאכלוס