רמת השרון

פרויקט הפינוי בינוי ברמה"ש צובר תאוצה

החל אכלוס שלב א' בפרויקט הפינוי בינוי "רמות השרון" בשכונת מורשה

כתב לוקאל 24/07/2019
הבניין הראשון באכלוס
צילום: רונן חבסוב

חברת "רמות בעיר" החלה באכלוס שלב א' בפרויקט "רמות השרון" בשכונת מורשה החדשה ברמת השרון. שלב א' כולל את הבניין הראשון ובו 147 יח"ד. המגדל השני נמצא בשלבי בנייה אחרונים וצפוי להתאכלס אף הוא באוקטובר 2021.

מתחם המגורים "רמות השרון" מוקם על ידי חברת "רמות בעיר", הנמצאת בבעלות משותפת של קבוצת יובלים ושל ישראל לוי ומנוהלת על ידי עו"ד אליאב מימון. מדובר במתחם התחדשות עירונית רחב היקף ברחוב החלוץ,  במסגרתו מוקמים 4 מגדלי מגורים בני 23-26 קומות. בסך הכל, יוקמו במתחם 588 יחידות דיור חדשות במקום 168 יחידות דיור ישנות. שטחו של הפרויקט כ-13 דונם והוא יכלול פארק פנאי חוויתי ייחודי במתכונת של family club המתפרש על פני 11 דונם.

לדברי אליאב מימון, מנכ"ל "רמות בעיר": "אכלוס הבניין הראשון במתחם הוא ציון דרך משמעותי ביותר בפרויקט, אשר ותיקי שכונת מורשה החלו לקדם עוד בתחילת שנות ה-2000 ושקידומו הואץ לאחר כניסתן של קבוצת יובלים וישראל לוי. עכשיו יכולים סוף סוף תושבי השכונה הוותיקים ליהנות מהעלייה ברמת החיים שמאפשרת ההתחדשות העירונית, זאת לצד תושבים רבים מרמת השרון והסביבה אשר חיפשו הזדמנות לחזור או להישאר ברמת השרון, שההיצע בה מוגבל".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד להתפרצות מחלת החזרת במודיעין
חשד להתפרצות מחלת החזרת
חיבור בין אוכל, עיצוב ואומנות
חיבור בין אוכל, עיצוב ואומנות ממטבחם של 15 שפים מובילים
קופת גמל להשקעה
הולכים לספריית הצעצועים
קפיצה של 36% במיחזור אריזות במגדל העמק
עראיס בשוק מחנה יהודה בירושלים
'עראיס' מגיע לתל אביב
ערב מיזם מפרשים סגנית ראש העיר עפרה בל
מיזם מפרשים במרינה הרצליה
"אני אנצח בגדול"