רמת השרון

פרויקט הפינוי בינוי ברמה"ש צובר תאוצה

החל אכלוס שלב א' בפרויקט הפינוי בינוי "רמות השרון" בשכונת מורשה

כתב לוקאל 24/07/2019
הבניין הראשון באכלוס
צילום: רונן חבסוב

חברת "רמות בעיר" החלה באכלוס שלב א' בפרויקט "רמות השרון" בשכונת מורשה החדשה ברמת השרון. שלב א' כולל את הבניין הראשון ובו 147 יח"ד. המגדל השני נמצא בשלבי בנייה אחרונים וצפוי להתאכלס אף הוא באוקטובר 2021.

מתחם המגורים "רמות השרון" מוקם על ידי חברת "רמות בעיר", הנמצאת בבעלות משותפת של קבוצת יובלים ושל ישראל לוי ומנוהלת על ידי עו"ד אליאב מימון. מדובר במתחם התחדשות עירונית רחב היקף ברחוב החלוץ,  במסגרתו מוקמים 4 מגדלי מגורים בני 23-26 קומות. בסך הכל, יוקמו במתחם 588 יחידות דיור חדשות במקום 168 יחידות דיור ישנות. שטחו של הפרויקט כ-13 דונם והוא יכלול פארק פנאי חוויתי ייחודי במתכונת של family club המתפרש על פני 11 דונם.

לדברי אליאב מימון, מנכ"ל "רמות בעיר": "אכלוס הבניין הראשון במתחם הוא ציון דרך משמעותי ביותר בפרויקט, אשר ותיקי שכונת מורשה החלו לקדם עוד בתחילת שנות ה-2000 ושקידומו הואץ לאחר כניסתן של קבוצת יובלים וישראל לוי. עכשיו יכולים סוף סוף תושבי השכונה הוותיקים ליהנות מהעלייה ברמת החיים שמאפשרת ההתחדשות העירונית, זאת לצד תושבים רבים מרמת השרון והסביבה אשר חיפשו הזדמנות לחזור או להישאר ברמת השרון, שההיצע בה מוגבל".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מספר פצועים בתאונת דרכים בכביש 60
מספר פצועים בתאונת דרכים בכביש 60
רוצים לגדול בשקט
כנס עסקים חגיגי בכפר סבא
תנו לקרוא בשקט
דני בר ולויין תקשורת
הקשר בין הטיסה לירח, כפר סבא ודני בר
שטח תכנית דרום גלילות. תכנון מחדש
תוכנית "דרום גלילות" לאן?
אחות הותקפה בבית חולים "מאיר"
מה מפריע למנוחתם של תושבי רחוב דרך רמתיים בהוד השרון?
מה מפריע למנוחתם של תושבי רחוב דרך רמתיים בהוד השרון?