רמת השרון

הקפטן חוזר הביתה

אחרי שלוש עונות בהפועל ראשון לציון החליט דניאל שקלים לחזור לקבוצת האם שלו, א.ס. רמת השרון, במטרה להצעיד אותה לזכיה בתארים

שרון יונתן 30/07/2019
דניאל שקלים. לזכות בתואר במדי רמת השרון
צילום: פרטי

קבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון החלה את אימוניה ביום ראשון השבוע עם ציפיות גבוהות, כמו כל עונה, זכיה בתארים. מי שאמור לעזור לה כדי להשיג את היעד הזה הוא דניאל שקלים (בן 27), שחוזר לקבוצת האם שלו לאחר שלוש שנים ששיחק במדי הפועל ראשל"צ. שקלים, שהיה קפטן הקבוצה בעבר, ישמש קפטן הקבוצה, ביחד עם מילאן פבלוביץ', ובמקביל הוא משמש כקפטן נבחרת ישראל. במדי ראשל"צ זכה בשלוש העונות האחרונות באליפות וגביע, בעונה הלפני אחרונה.

דניאל הסביר השבוע מדוע החליט לחזור הביתה כדבריו: "רמת השרון כבר כמה שנים מתמודדת בצמרת הגבוהה, עוד לפני שעזבתי. בסיום העונה האחרונה הרגשתי שבא לי לחזור לרמת השרון, למקום שבו גדלתי והתחלתי לשחק כדוריד בכיתה ו'. הרגשתי שנבנית קבוצה מספיק חזקה כדי לזכות בתואר שזה החלום הכי גדול שלי, זכיה בתואר עם רמת השרון. ראיתי גם את ההשקעה העצומה בקבוצה והגעתי למסקנה שזה הצעד הכי טוב בשבילי, לחזור הביתה אחרי שלוש שנים בראשל"צ".

דניאל, איך אתה מסכם את שלוש השנים שלך בראשל"צ?

"בעונה הראשונה הפסדנו למכבי ת"א בגמר גביע ובחצי גמר הפלייאוף, אבל בשנה לאחר מכן לקחנו דאבל בסיום עונה מטורפת. העונה האחרונה לא הייתה טובה, גם בגלל ההתאבדות של השחקן הזר שהשפיעה על הקבוצה. הפסדנו בצדק לאשדוד בחצי גמר הפלייאוף".

אז עכשיו המטרה שלך היא להביא תואר לרמת השרון.

"בהחלט. בשנים האחרונות קבוצת הכדוריד הפכה לקבוצת הספורט המובילה בעיר ועכשיו חסר לה רק זכיה בתואר".

מה היה חסר לרמת השרון בעונות האחרונות כדי לפחות להגיע לגמר פלייאוף או גמר גביע?

"לא יכול ממש לענות כי לא הייתי חלק מהקבוצה, אבל צריך להבין שזה תהליך של שנים. אי אפשר להפוך לקבוצת צמרת שזוכה בתארים ביום אחד. אי אפשר לעשות התקדמות מטאורית בשנה או בכמה שנים ספורות. התהליך מתבצע נכון עם השקעה ראויה ואני מאמין שמתישהו גם התארים יגיעו".

ואם לא תזכו בתואר זה יחשב כישלון או אכזבה?

"אין ספק שאם לא נזכה בתואר ארגיש אכזבה כי זאת המטרה שלנו העונה. אל תשכח שרמה"ש מחזיקת גביע ווינר שזה גם תואר שנרצה לשמור עליו".

לפחות לפי סגל השחקנים שלכם נראה שאתם בין הקבוצות החזקות בליגה.

"זה נכון. יש לנו סגל שחקנים מצוין, אבל המטרה כרגע היא להתקדם שלב אחר שלב ולהיבנות כקבוצה טובה. סגל השחקנים שלנו לא נופל משתי הראשל"ציות, אבל אני לא יכול להגיד שהוא הכי טוב בליגה. אנחנו צריכים להתחבר קבוצתית וברור שאנחנו לא תלויים בשחקן זה או אחר אלא ביכולת הקבוצתית שלנו. צריך קודם להתחבר ואז לראות לאן יכולים להגיע".

 לא יהיה חסר לך קהל תוסס כמו שיש לראשל"צ?

"אין ספק שלשחק מול הקהל בראשל"צ זאת חוויה, אבל אני שמח לראות שהקהל ברמה"ש גדל משמעותית בשנים האחרונות. מגיעים למשחקים 200 עד 300 צופים ומשחקים מול הגדולות האולם מלא, כך שזה בהחלט שיפור משמעותי למה שהיה בעבר. בכלל, כל הענף התפתח מאוד בשנים האחרונות. כשהייתי נער היו במחלקת הנוער 60 שחקנים והיום יש 500, כך שזה אומר הכל על העבודה הטובה שנעשית במחלקת הנוער ובמועדון".

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 10/10/2019
שרון יונתן 07/10/2019
שרון יונתן 26/09/2019
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תקרית אלימה בבית חולים רמב"ם
רוני בלקין. לקיים בירור
"לזמן את מנהל מחלקת הפיקוח לבירור"
מנויים חדשים במערכת החינוך
ממשיך לקדנציה רביעית
יום הדין
מכבי הוד השרון פותחת עונה
קשישה הותקפה בעפולה
משרדים חדשים לוועד עובדי העירייה