רמת השרון

אירוע השיא של ביה"ס רימון

בית הספר למוזיקה "רימון" מסכם שנה ונערך לשנת שיא נוספת

כתב לוקאל 05/08/2019
בוגרי ובכירי בית הספר רימון
צילום: אסף לב

עשרות נכבדים, סטודנטים ובני משפחותיהם התאספו בשבוע שעבר בבית הספר רימון למוסיקה לאירוע סיום השנה, שנערך במעמד ראש עירית רמת השרון אבי גרובר, חברי מועצת העיר, האחראי על תחום התרבות בעירייה דני לביא ואחראי תחום הצעירים אמיר קנצ'וק ורבים נוספים.

הנואם המרכזי באירוע היה גדי גידור, מבכירי תעשיית המוזיקה והמנהל האישי והאמנותי של עידן רייכל, שהפליא לדבר על ההזדמנויות למוסיקאים כיום. בין היתר, הוא ציין שתעשיית המוזיקה השתנתה ללא היכר ואין בה היום כללים, ולכן חשוב להמשיך וללמוד כל הזמן. עוד ציין כי חשוב להישאר מקוריים, לנהל דיאלוג עם הקהל ולקיים שיתופי פעולה.

מנכ"ל רימון, משה סיני, ציין כי הבוגרים קיבלו כישרון מוסיקלי במתנה, רימון קיבל אותם כפיקדון וטיפח את יכולותיהם, ומדינת ישראל מקבלת עתה מתנה ענקית בדמות דור צעיר ערכי, מעורב בקהילה ומעצים אחרים דרך המוסיקה, שיוביל מקצועית וטכנולוגית את תעשיית המוסיקה המתחדשת. 
יו"ר רימון אודי אנג'ל, ציין לשבח את העובדה שבית הספר חרט על דגלו את הפעילות למען הקהילה ואמר שהמעורבות של הסטודנטים והמוסיקה שהם יוצרים היא אלמנט מאחד שמסייע להתגבר על שסעים. הוא אף הודה למשפחות הסטודנטים שתמכו ברצון של ילדיהם ללמוד מוסיקה.   

אבי גרובר, ראש העיר, בירך את בוגרי בית הספר ואמר שהוא מקווה שהסטודנטים החדשים של רימון יזכו לגור במעונות שייבנו בקרבת בית הספר.
האירוע, שלווה בקטעי מוזיקה של מורי ותלמידי רימון, הסתיים בטקס חלוקת תעודות לבוגרי בית הספר.  

בשנת הלימודים הקרובה, רימון נערך לשיא נוסף, עם השקת התכנית הראשונה בארץ המשלבת לימודי מוסיקה עם לימודי טכנולוגיה וחדשנות. הסטודנטים שישתתפו בתכנית ירכשו הכשרה מעשית בתכנות וביזמות, ויפתחו כישורים הדרושים להשתלבות בתעשיית המוסיקה, בתחומי ההייטק והמדיה, בתפקידי פיתוח ובמגוון תפקידים אטרקטיביים נוספים. 
 

הסטודנטים ייחשפו לטרנדים ולטכנולוגיות העדכניים ביותר – בינה מלאכותית, מציאות רבודה, IOT, בלוקצ'יין ועוד, ולשימושים שלהם בתעשיית המוסיקה, ייקחו חלק בסדנאות מעשיות ומפגשים עם יזמים מובילים מתעשיית המוסיקה המקומית והעולמית, ויזכו להשתתף ולהוביל קבוצות לפיתוח רעיונות ומוצרים חדשים בתחום. אחת המרצים החדשים שהצטרפו לתכנית החדשה היא נאוה סברסקי סופר, דירקטורית, יועצת אסטרטגית ומרצה מבוקשת בתחום החדשנות, יזמות ומסחור טכנולוגיות.  

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפנינג ספורט לכל המשפחה
אלחנן טטנבאום נתפס נוהג בפסילה ברעננה
קובץ החלטות מועצת מקרקעי ישראל נכנס לתוקפו
קובץ החלטות מועצת מקרקעי ישראל נכנס לתוקפו
הזנת 30 אלף קוב חול בחוף נאות בקריית-חיים
הזנת 30 אלף קוב חול בחוף נאות בקריית-חיים
הונאות אשראי
זהו יום הבוחר
זהו יום הבוחר
אושרו המלצות מבקר עיריית הרצליה
עיריית רמת השרון תומכת במחאת הנשים נגד האלימות