רמת השרון

א.ס רמה"ש סיימה את הבניה

הכנת סגל השחקנים של קבוצת הגברים בכדורסל, העולה הטריה לליגה הלאומית, הושלמה בשבוע האחרון. אימוני הקבוצה יפתחו בעוד כשבוע וחצי

שרון יונתן 19/08/2019
ים יהונתן בעת החתימה על החוזה
צילום באדיבות המועדון

קבוצת הגברים בכדורסל, א.ס. רמת השרון, העולה הטריה לליגה הלאומית, השלימה השבוע את בניית סגל השחקנים לעונה הקרובה לאחר שהחתימה שני ישראלים ולפני כן את הזר השני שלה. רמה"ש צירפה את איגור סימין (בן 35, 2.00 מ'), אחד השחקנים המנוסים ביותר בליגה הלאומית. בעונה שעברה שיחק סימין אצל מגדל העמק שכזכור נוצחה בגמר הפלייאוף על ידי רמת השרון שעלתה על חשבונה לליגה השניה. בעבר שיחק סימין במספר קבוצות: מכבי באר יעקב, עירוני רמת גן, אליצור נתניה, הפועל עפולה, במכבי קרית מוצקין ומכבי הוד השרון. הישג השיא של סימין היה בשנת 2004 כאשר נכלל בנבחרת העתודה שהגיעה לגמר אליפות אירופה. עוד שחקן שהגיע לרמה"ש הוא הפורוורד אביב שמעוני (בן 22, 1.98 מ') ששיחק בעונה שעברה בעירוני יובלים רעננה ובעבר שיחק בהפועל חיפה ובעמק חפר מהליגה הארצית.                                                                  

לאחר שפרסמנו לפני מספר שבועות על החתמתו של נלסון טריילר החתימה הקבוצה את הזר השני שלה, גאלן ג'קסון (בן 25, 1.98 מ') ששיחק עם טיילור באותה קבוצה בעונה שעברה. בקבוצה סיפרו השבוע כי מדובר בגארד סקורר עם קליעה מצוינת, יכולת חדירה לסל שיכול גם ליצור מצבי קליעה לעצמו ואמור לקלוע הרבה נקודות עבור הקבוצה. שאר שחקני הסגל: עודד שעשוע, מוטי מוסקוביץ', גל גלינסקי, ים יהונתן, אלון גילאי דותן, אמרי אנגל, גיא ארטמן, אדם קליין, יובל וקסלר.                                                          

הקבוצה תפתח את אימוניה ב-1 לספטמבר, כאשר שני הזרים יגיעו יומיים לאחר מכן. במשחקי גביע הליגה תשחק רמה"ש נגד הוד השרון (26 ספטמבר בחוץ), בני הרצליה (3 לאוקטובר בית), ורעננה (6 לאוקטובר חוץ). באמצע תארח את הפועל חיפה (29 לספטמבר) למשחק אימון, כאשר המטרה היא לקיים משחקי אימון נוספים. משחק במסגרת גביע המדינה יתקיים ב-23 לאוקטובר והליגה תיפתח ב-29 לאוקטובר.

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 12/09/2019
שרון יונתן 05/09/2019
שרון יונתן 04/09/2019
שרון יונתן 28/08/2019
שרון יונתן 27/08/2019
שרון יונתן 22/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
סדנה ייחודית בנושא אשראי וניהול חשבון עו"ש
שר הכלכלה הודיע על הרחבה של איזור התעשייה של מעלה אדומים ב-500 דונם
אזור התעשייה של מעלה אדומים בתנופה
הלוחות נקבעו
הלוחות נקבעו
בניין וילה רמה ברעננה
"וילה רמה" בסכנת סגירה
פצוע בתאונה בהרצליה
נבחרת תיכון עמל שרונים
בליגה של המקצוענים
חשד: זרקה אבנים ותקפה שוטרים
שייק קרם וניל עוגיות
שייק קרם וניל עוגיות