רמת השרון

מה עם מפגש סוקולוב?

האם ראש עיריית רמת השרון מתכוון לקיים בקרוב מפגש תושבים ובו להציג את תכניות העירייה לפיתוח רחוב סוקולוב? חבר המועצה ירון גדות טוען כי גרובר לא עמד בהבטחתו לציבור

שרון יונתן 21/08/2019
צילום: פרטי

חבר המועצה ירון גדות תוקף את ראש העירייה, אבי גרובר, על כך שהוא לא עומד בהבטחתו לקיים מפגש תושבים שבו יוצגו התכניות לפיתוח רחוב סוקולוב כפי שהתחייב בישיבת מועצה לפני מספר חודשים.

גדות אמר השבוע: "כחצי שנה ממועד הקמת הקואליציה, כאשר נכנסתי לנושא וראיתי עד כמה הרחוב ממשיך להתדרדר, העליתי הצעה לסדר בישיבה שאליה הגיעו רבים מתושבי סוקולוב ובה הבטיח ראש העירייה להכין תכנית, לקיים מפגש תושבים ולהציג בתוך 3 חודשים תכנית לציבור. הדברים צולמו, נכתבו בפרוטוקול וגם דובר בהם בפייסבוק, אבל לא נעשה דבר".

בישיבת המועצה האחרונה העלה גדות שאילתא וביקש לדעת מה קורה עם המפגש שהובטח לפני שלושה חודשים, האם הוא התקיים, האם יש תאריך לקיומו, והאם יש תכנית לרחוב כפי שהובטח בישיבת המועצה מספר חודשים לפני כן.

גדות: "גרובר השיב שלא התקיים מפגש וגם לא יתקיים בגלל שהשיח שהתעורר לאחרונה ברשת לא היה לטעמו".

בפוסט שהעלה בפייסבוק כינה גדות את גרובר "אבי נעלבי" והוסיף: "אחרי כמעט שנה מהבחירות לא זז דבר למרות הבטחותיו ותושבים התרעמו בצדק שהוא משתמש בזה כתירוץ להתחמק מחובתו לתת פתרון ומהבטחה שלו והצהרה שהוא נתן קבל עם ועדה לקיים מפגש בתוך 3 חודשים ולהציג תכניות. בקיצור, לתושבי סוקולוב המצפים לתכנית ולמפגש ומעשים מראש העיר אל תעצרו את נשימתכם".

בעירייה סירבו להתייחס לטענות של ירון גדות.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
אבלים על מותו של הרב יצחק יחיאל יעקובוביץ' ז"ל
הבניינים ייהרסו במסגרת תמ"א, אבל מה עם הילדים בגנים הסמוכים?
הוגבלו שעות הפעילות במגרש הספורט ברחוב הצברים
"תפריט ההנאות שלי נמחק"
אישום: טלטלה תינוק וגרמה לו חבלה חמורה
קשיש נפצע בינוני בתאונה בבת ים
סטארט-אפ ירוק
רוסלנה רודינה קמפיין כלות של שלומית אזרד
רוסלנה רודינה בקמפיין חדש