רמת השרון

החשוד בפריצה יצא מהדירה ישר לידיהם של השוטרים...

שוטרים ניגשו לרכב חשוד ברמת השרון ותשאלו את נהגו. כאשר קיבל החשוד שיחת טלפון, אמרו השוטרים לגבר שהתקשר להגיע במהירות לרכב. הם נעצרו כשברשותם כלי פריצה ורכוש החשוד כגנוב

מיכאל פרוסמושקין 27/08/2019
המשטרה פתחה בחקירה (iclipart)

שני גברים, בשנות ה – 40 לחייהם, נעצרו לפני ימים אחדים בחשד לפריצה לדירה ברמת השרון והחזקת רכוש החשוד כגנוב.

במהלך פעילות של בלשי תחנת גלילות ברמת השרון ב – 22 באוגוסט, הבחינו השוטרים ברכב שעמד בקרבת בניין מגורים כשהנהג החל להסתתר ברגע שהבחין בשוטרים.

השוטרים גילו תושייה, ניגשו אל הנהג החשוד ובעת שתיחקרו אותו, צלצל הטלפון הסלולרי שלו. אחד הבלשים ענה והמחייג שאל אותו "אם הכל בסדר". הבלש ענה בלחש ש"כן" וביקש מהגבר שהתקשר לחזור מהר לרכב.

לאחר מספר דקות יצא מהבניין שותפו של הנהג כשבידיו כלי פריצה. הבלשים נכנסו לבניין ממנו יצא החשוד ואיתרו דירה שנפרצה זמן קצר קודם. בחיפוש ברכבם של החשודים נתפס רכוש רב החשוד כגנוב וכלי פריצה. בעת חיפוש בבתיהם של החשודים השוטרים תפסו רכוש החשוד כגנוב, כשבין היתר נלקחה טבעת שהייתה על אצבע של בתו של אחד החשודים.  

שני החשודים, בני 42 ו – 46, מאור עקיבא וקריית ביאליק, נעצרו במקום והועברו לחקירה. נבדק חשד כי ביצעו התפרצויות נוספות בערי השרון והמרכז. החשודים מכחישים את המיוחס להם או שומרים בחקירתם על זכות השתיקה.

בדיון שהתקיים באמצע שבוע בעניינם של החשודים, המיוצגים על ידי עורכי הדין ליאור אבידן ומירי פרידמן,  בבית משפט השלום בת"א קבעה השופטת אורלי מור-אל ביחס לחשוד שיצא מהבניין כי "ישנן ראיות משמעותיות ביותר שקושרות את החשוד לביצוע העבירות המיוחסות לו". עוד ציינה השופטת כי "קיים חשד סביר לביצוע עבירות במקומות נוספים". בכל הנוגע לחשוד השני קבעה השופטת כי עצם ישיבתו של החשוד ברכב שבו מכשירי פריצה ושני טלפונים – מהווה חשד סביר.

בתום הדיונים מעצרו של החשוד אחד הוארך בשלושה ימים, בעוד שמעצרו של החשוד השני הוארך בארבעה ימים.

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שר התחבורה ביקר בפ"ת
תעפיל לרבע?
שוד בבית עסק בהרצליה פיתוח
הילדים הגיעו לגן, העובדות לא
הילדים הגיעו לגן, העובדות לא
מטעי הנקטרינות בחבל יתיר
פורים שמח ופורח
משרד נסיעות  בתא העלים הכנסות בשווי רבע מיליון שקלים
משרד נסיעות בת"א העלים הכנסות בשווי רבע מיליון שקלים
מעבדות הלימוד בחטיבות מושבתות
אחים לשטח
אחים לשטח