רמת השרון

ענף ספורט לכל ילד

יוזמה חדשה באגודת הספורט: בשתי השבתות הראשונות של חודש ספטמבר יתקיימו ימים מרוכזים של מבדקי ספורט לילדים ברמת השרון, שיתנו כלים לאבחן איזה ענף ספורט מתאים לכל אחד מהם

שרון יונתן 28/08/2019
גיא קלנר , צילום: פרטי

אגודת הספורט וחברת "ספורט אנליטיק" בבעלות אריק זאבי, (הג'ודוקא לשעבר והמדליסט האולימפי), חן פומרנץ (מבכירי שחקני הכדוריד בארץ ששיחק בעונה שעברה ברמת השרון) וספורטאים מובילים נוספים, מובילים שת"פ ייחודי וראשון מסוגו המתקיים בארץ.  

בשני ימי שבת הראשונים בחודש הבא, ה-7/9 וב-14/9 בשעות 9:00 עד 12:00, יתקיימו ימים מרוכזים של מבדקי ספורט שבעזרתם מתאימים בין היכולות הפיזיולוגיות של הילדים לבין 60 ענפי ספורט שונים.

 גיא קלנר, חבר המועצה, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט, ציין השבוע כי השת"פ פוגש את הצורך של שני הקהלים שייהנו מכך באופן ישיר, הילדים וההורים.                  

עבור הילדים, יצירת בסיס לעסוק בפעילות ספורטיבית והגדלת הסיכוי שיהנו ממנה לאורך כל חייהם, יתמידו ולא יתאכזבו. כי לכל ילד יש את החוזקות שלו ואת ענפי הספורט המתאימים לו.

עבור ההורים, ההתרגשות של נקודת ההשקה הראשונה של ילדיהם עם הספורט ומציאת המסגרת הטובה ביותר עבורם.

ההשוואה של תוצאות המבדקים היא עם מאגר תוצאות של מעל מיליון ילדים בעולם, נתון משמעותי ביכולת לייצר התאמות מדויקות עוד יותר.  

 "לכל ילד יש את הספורט שמתאים לו. אנחנו בטוחים שברגע שיווצר החיבור הנכון בין היכולות לבין הענף המתאים, זה יהיה חיבור אידיאלי, כזה שיתרום לתחושת הסיפוק, ההתמדה והרצון להצליח".

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 10/10/2019
שרון יונתן 07/10/2019
שרון יונתן 26/09/2019
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ילדים בחוף במסגרת חוף חופשי מפלסטיק
"בחוף שלי בלי חד פעמי"
חדווה ובנה
"ניסו לחטוף את הבן שלי"
זה שחוזר וזה ממשיך
מאמצים בחנוכה
דוד רובינגר / אמת צילמתי
דוד רובינגר / אמת צילמתי
עדי לוי סקופ ורפי סער
מיזם חדש מבית מועצת נשים בכ"ס
אדריכלות ועיצוב פנים
יצאו מהרשימות