רמת השרון

הורים לילדים בגן חובה השביתו את הלימודים

זאת, במחאה על כך שבגן ישנו ילד שבעבר נטען כי התנהג בצורה אלימה בגן ילדים אחר

שרון יונתן 05/09/2019
גן סגור, צילום אילוסטרציה freepic

שנת הלימודים נפתחה רק ביום ראשון, אבל מתברר שיש גן ילדים שכבר שובת מפעילות. הורים לילדים בגן חובה ברמת השרון החליטו השבוע שלא לשלוח את ילדיהם לגן עד אשר ימצא לטענתם פתרון לעובדה שבגן נמצא ילד שבעבר נטען שהתנהג בצורה אלימה בגן ילדים אחר בשנת הלימודים הקודמת.                                                                    

אמא לילד בגן אמרה אתמול (רביעי): "ביום שלישי נודע לנו כי בגן שלנו יש ילד חדש שבעבר התנהג בצורה אלימה, מילולית פיזית ומינית, כלפי ילדים בגן אחר בשנת הלימודים הקודמת. ביום שלישי בערב החליטו רוב ההורים שלא לשלוח את ילדיהם לגן וזאת כמחאה על כך שאותו ילד שובץ לגן שלנו. אנחנו לא מוכנים שילדינו ישהו עם אותו ילד בגן ולכן החלטנו על השבתת הגן עד שימצא פתרון אחר, שהוא מבחינתנו העברת הילד למסגרת טיפולית אחרת. היום רק כמה הורים הביאו את ילדיהם, אבל אני מאמינה שממחר כל פעילות הגן תשבות. אנחנו לא בטוחים שסייעת צמודה תעזור במקרה הזה ולכן אנו דורשים את העברתו המיידית למסגרת אחרת".                                                                   

בעקבות מחאה ההורים נקבעה פגישה בין נציגי מחלקת החינוך וההורים לאתמול (רביעי) בערב.

מעיריית רמת השרון נמסר בתגובה:

"אנו מצרים על בחירתם של הורי ילדי הגן לדון בנושא באופן לא אחראי מעל דפי העיתונות. מפאת צנעת הפרט אנו מנועים מלהתייחס למקרים ספציפיים באמצעי התקשורת. עיריית רמת השרון פועלת ללא לאות בהלימה לחוקים ולכללים הנקבעים על ידי משרד החינוך במתן מענה חינוכי, מקצועי ומכיל המותאם לכל תלמידי העיר. מערכת החינוך מלווה את הילדים ממעונות היום, דרך גני הילדים ובתי הספר עד לסיום התיכון וממשיכה לפעול ללא לאות להעניק חינוך איכותי ושוויון הזדמנויות לכל ילדי העיר בסביבה חינוכית בטוחה, מרווחת ומותאמת לצרכים השונים".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרוחות סערו בישיבת המועצה
שניים הותקפו בנמל אילת
שדה תעופה
שדה תעופה חלופי להרצליה?
השילוט המבלבל ברחוב בחרושת ברעננה
שילוט סותר ברחוב החרושת ברעננה
דרינק FREEZE
FREEZE מרענן לכם את הקיץ
סוסים נפגעו כתוצאה מירי בדרום
 מקום 3 בתחרות הארצית
בית הספר פרחי המדע זכה במקום השלישי בתחרות חקר החלל הארצית
חגגה בגדול