רמת השרון

צחי שריב התפטר מתפקידו

בעקבות אירועי ישיבת מועצת רמת השרון האחרונה הודיע השבוע חבר המועצה צחי שריב לראש העירייה על התפטרותו מתפקיד המשנה לראש העירייה. שריב מאשים את גרובר בניהול כושל של הישיבה ומציין שההחלטה על פתיחת גן חב"ד תעיב על היחסים בין סיעתו לראש העירייה

שרון יונתן 05/09/2019
צחי שריב , צילום: יח"צ

האם ההחלטה על פתיחת גן חב"ד תביא לקרע ביחסים בין סיעת רמת השרון חופשית לראש העירייה, אבי גרובר? מוקדם עדיין לדעת בוודאות, אבל בעקבות אירועי ישיבת המועצה האחרונה (ראה כתבה נפרדת) החליט חבר המועצה צחי שריב, ראש סיעת רמת השרון חופשית, להתפטר מתפקיד המשנה לראש העירייה.                                                                

במכתב ששיגר לראש העירייה, אבי גרובר ביום שלישי, האשים שריב את גרובר בניהול כושל של הישיבה. "אופן התנהלות ישיבת המועצה בשבוע שעבר הייתה שפל שלא חוויתי כמותו", כתב בפתיחת דבריו והוסיף: "כיושב ראש מועצת העיר, תפקידך לדאוג להתנהלות התקינה של ישיבות, גם נוכח חברי מועצה צווחנים וקהל דעתני. הישיבה בראשותך בשבוע שעבר הייתה מבזה ופגעה בכבודה של העירייה, מועצת העיר ותושבי העיר".            

 שריב גורס כי לא הצליח לומר את דבריו בישיבת המועצה: "לצערי לא הצלחתי לסיים שני משפטים לפני שנקטעתי על ידך בצעקות רמות ותוך נפנופי ידיים. פתחת בהקראת מניפיסט אנטישמי, אשר הכנת מראש ובכך סיכלת כל סיכוי להרגיע את הישיבה הטעונה. פעולתך הלהיטה את הרוחות, גרמה לאמירה מצמררת וראויה לכל גינוי מהקהל ויצרה סערה באולם. דוגמא אישית היא מרכיב מרכזי במנהיגות ונכשלת בכך".                                                                                

שריב סיים את מכתבו תוך שהוא רומז על קשיים שיווצרו מעתה ביחסים בין סיעתו לראש העירייה: "התואר 'משנה לראש העיר' שאני נושא בחודשים האחרונים הוא תואר של כבוד. לאחר הישיבה האחרונה של מועצת העיר בניהולך אני מוצא שהוא בעיקר מביש. אני מחזיר לך אותו בזאת ולא אשא את התואר הזה יותר. אמשיך לפעול למען רמת השרון ולשמור על צביונה בכל הדרך, אך לצערי החלטתך התקדימית לאפשר את פתיחת הגן תעיב על יחסינו מכאן והלאה".       

גרובר מסר בתגובה: "קיבלתי בצער את ההתפטרות. על כולנו מוטלת החובה לקיים שיח מכובד ומכבד. בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ילד נפגע קלות כתוצאה מטיח שנפל בגן
רימון התפוצץ בשכונה הירוקה
"אני אמרר לך את החיים"
גובש מתווה לגני היול"א וצהרוני ניצנים
השמים הם הגבול
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
חמישה נעצרו בגין ייבוא קוקאין מברזיל
"סתם נטפלים אליו"